bildirgec.org

şehitler hakkında tüm yazılar

şehi̇tleri̇ deği̇l aşk-i memnuyu terci̇h etti̇ler suçlu oldular mi?

mert5555 | 30 June 2010 13:13

Bilindiği üzere aşk-ı memnu dizisinin yayınlandığı gece bir çok şehit haberi de yayınlanmıştı e haliyle bir gün sonra da gazetelerde “şehitler kimin umurunda?”, “türkiye şehitleri aşk-ı memnu’ya tercih etti” , “şehitler aşk-ı memnu’ya satıldı” gibi ülkemiz gazetecilerinden nefis ve yaratıcı aynı zamanda da gazlayıcı başlıklar gördük. Peki haklılar mı? gelin bir konuya el atalım;

Denildiği gibi gerçekten de dizinin yayınlandığı akşam şehit haberleri vardı ve gerçekten de izlenme oranları düşüktü. Buradaki habere göre aşk-ı memnu’nun toplam izlenme oranı3 büyük kanalın-ki kendileri kanald, star tv ve show tv olurlar-toplam izlenme oranına bile ulaşamamış. haliyle bu haber milletimizin ayakta uyuduğunu destekler bir taraf kazanıyor.

Şüpheli üç intihar ve Aselsan

kalamara | 07 July 2007 09:53

Şüpheli üç intihar ve Aselsan Hüseyin Başbilen. Evrim Yançeken. Halim Ünal… Bunlar kim mi? ODTÜ’de çalışan ve F-16 uçaklarımızın modernizasyonunu yabancının elinden kurtaracak olan 3 değerli mühendis… Ama şu an yaşamıyorlar. Dünyayı önetenlerin yani illuminati tarikatı ve ona hizmet edenler tarafından mı öldürüldüler bilemiyoruz… Bildiğimiz bir gerçek var ki o da intihar edecek kadar yaşam kalitelerinin ve dünyaya bakışlarının kötü ( sağlıksız ) olmadığıdır…. Bu 3 değerli vatan evladımızın öldürülüşünün sebepleri ile ilgili birkaç detay verebilirim: Örneğin yakın zamana kadar f-16 uçaklarımızda kullanılan ve karşıdakinin dost mu düşman mı olduğunu tanımayan bir sistem kullanılıyordu. Tesadüfe bakın siz… O dost dediğimiz ülkeler arasında baş müttefikimiz var! O ülkenin ne olduğunu anlamışsınızdır umarım.Yani bu dost ülkelerle savaş yaşadığımızı düşünün kullandığımız sistem onların savaş uçaklarını dost olarak tanımlayacak ve bizim uçaklar sivrisinekler gibi düşürülecek!!!!! BU 3 değerli mühendisimiz gayretli çalışmaları sounda bu elektronik sistemi tarafımıza çevirmeyi başardı. Ve hazin sonu biliyorsunuz okuduysanız haberleri. Medyamızda da fazlaca yer almadı aynı Çanakkale şehitlerini andığımız 18 Mart günleri gibi bu haberde 5 dakika ancak yer kapladı. Umarız gerçek bir otopsi ve gerçek bir araştırma için DEVLET büyüklerimiz tekrar düşünürler! Aselsan’ın yaptığı açıklama da utanç vericidir. 3 mühendisleri öldürülmüş açıklama şu: Olayla yakından veya uzaktan ilgimiz yoktur YAZIKLAR OLSUN denir buna ancak….

Şi

Muhalif Demokrat | 04 July 2007 21:22

http://www.milliyet.com.tr/2007/07/04/yazar/cemal.html