bildirgec.org

şaşırtıcı hakkında tüm yazılar

Sporda Komik Anlar.

bithikotsis | 06 April 2011 12:54

Dünyanın her köşesinden, gerek futbol maçlarından, gerekse basketbol maçlarından, gerekse buz hokeyi salonlarından bazen çok ince mesajlar veren, bazen güldüren, bazen şaşırtan, bazen de kahkahalar attıran enstantaneleri yakalamışlar.

İnsanı şizofren yapan en iyi 3 film

ferfote | 01 April 2011 12:11

Bu tür filmler hep hoşuma gitmiştir..filmi izlersiniz izlersiniz de, herşey filmin sonunda çözülür ya.Hatta film bitene kadar bir sürü komplo teorileri üretilir..işte bu tam benlik diyorsanız size tanıtacağım bu üç film ilginizi çekebilir.(3. film şiddetle önerilir.)

1.High Tension | Web Sitesi| imdb | fragman

-high tension-
-high tension-

Yönetmenliğini alexandre aja’nın yaptığı, başrollerinde cécile de france, maiwenn le besco ve philippe nahon’nun oynadığı bu filmde gerilim bir an olsun durmuyor.arkadaşının çiftlikteki evine kalmaya giden bir kızın başından geçenleri anlatan bu yapımda asıl sürpriz sizi filmin sonun da bekliyor.2003 fransız yapımı bu filmi mutlaka izleyin.

bilmemiz gereken 20 şaşırtıcı 20 dijital sanatçı

useair | 17 August 2010 11:36

Çoğu grafik ve web tasarımcıları Photoshop veya diğer resim oluşturma araçları hakkında iyi bilgiye sahiptirler.Bazı insanlar ise üzerinde saatlerce çalışarak uzmanlık ve yetenek gerektiren çarpıcı eserler ortaya koyar.Aşağıda toplama 20 dijital sanatçı ve onların çarpıcı eserleri bulunuyor..

1.noah kh

2.christopher haines

Elden hayvanlar – El boyama sanatı

CihanTurK | 31 December 2009 11:30

Vücut Boyama Sanatı

Dünyaca ünlü vücut boyama sanatçısı Guido Daiele‘nin yaptığı birbirinden güzel el boyama çalışmaları sonucu yaptığı hayvan fikürlerini yayınlıyorum.

Cidden bu sanatçıya hayran kalmamak elde değil. Yaptıklarını direk görsek ve bunların el olduğunu bilmesek en azından ben çogunun kağıt üzerine çizilmiş birer resim olduğunu sanarım.

Bu eserleri bize sunan kişi olan Guido Daniele Milano‘da yaşıyormuş. İtalya‘da çalışan sanatçı Soverato‘da doğmuş. 1972 yılında Brera Sanat okuluna gitmiş.

web tasarım için en iyi online araçlar

admin | 17 November 2009 13:07

Web tasarımda ufak tefek işlerimizi halledebileceğimiz online uygulamalar burada derlenmiş. şimdi bu uygulamalarla neler yapabileceğimize göz atalım.

1-dotemplates: Ücretsiz web şablonu(template) indirme imkanı sağlayan dotemplate, tasarımda değiştirmek istediğiniz bölümleri online düzenleme imkanı sunuyor. tasarımları gördüğünüzde düzenlemeye gerek duyar mısınız size kalmış.

2- wordpress theme generator: Eğer beğendiğiniz wordpress temasını bulamamışsanız, o zaman kolları sıvayıp wordpress theme generator ile tema oluşturmaya başlamalısınız.

bu güzel bayan aklınızı okuyor

MENTOLIN | 05 May 2009 21:33

liptonun reklam amaçlı hazırladığı bu sitesindeki oyun gerçekten şaşırtıcı. bu oyunda, siz aklınızdan herhangi bir şey tutuyorsunuz ve avrupa yakasından fatoş karakteriyle tanıdığımız şenay gürler, size 20 adet soru sorarak tuttuğunuz şeyin ne olduğunu buluyor. çoğumuzun vaktimizi ayırmayacak kadar saçma ve boş bir iş olduğunu düşüneceğimiz bu uygulama şaşırtıcı bir şekilde doğru sonuca ulaşıyor. şayet benim üst üste yaptığım 4 denemenin 4 ünü de doğru bildi. deneyin siz de şaşırın. şöyle buyrun.