bildirgec.org

saadet partisi hakkında tüm yazılar

GÖZDEN KAÇIRILAN GERÇEK:”SAADET PARTİSİ”

admin | 03 March 2009 10:15

C.Eren ÇELİK

Bu yerel seçimlerde herkesin odaklandığı nokta AK Parti- CHP çekişmesi olurken gözden kaçırılan veya bilinçli olarak kamuoyunun gözünden kaçırılmaya çalışılan başka gerçeklikler de var…

Bu seçimin bence en önemli partisi yeni lideri Numan Kurtulmuş ile ilk seçimine girecek olan Saadet Partisi’dir…

Dikkat edin…

Başbakan’ın Kayseri mitingine çarşaf çarşaf yer veren medya, Saadet Partisi’nin Kocaeli’nde gerçekleştirdiği ve tam bir insan selini andıran mitingine ya hiç yer vermedi ya da içeride küçük haberler olarak gördü…

partilere 370 milyon ytl. seçim yardımı…

| 26 November 2007 15:07

22 temmuz 2007 seçimlerinde partilerin oy oranları ve sayılarını araştırırken aldıkları seçim yardımları gözüme ilişti. oldukça da ciddi bir rakam. neticede halkın cebinden çıkan bu 370 milyon ytl.nin ve partilere her yıl yapılan yardımların nerelere harcandığının kamuoyuna açıklanması gerekir mi, gerekmez mi? bence bu paraların nerelere ödendiğini bilmek vatandaşın en tabii hakkıdır. öncelikle de genç parti ve cem uzan bu konuda (resmi belgelerle) halkı bilgilendirip, diğerlerine örnek olmalı.

domain’den köşeyi dönmek

auburn | 07 May 2002 15:59

Bugünkü sabah’ta yer alan bir habere göre saadetpartisi.org’u alan şahsiyetler kendilerine Saadet Partisi tarafından yapılan 300.000 $’lık teklifi geri çevirmişler,..

Çünkü “illa 1 milyon dolar isteriz; yoksa bu adresi seks sitesi yaparız, ona göre haa!” demişler. Bence büyük hata yapmışlar hatta ahmaklık etmişler. Türkiye’de domain satışından kazanılan en büyük para 30.000$ diye, bu domain’i biliyorum ben. Var mı arttıran?