bildirgec.org

ptc siteleri hakkında tüm yazılar

NETTEN PARA KAZANMAYA ÇALIŞAN ÇOCUK

aras09 | 09 July 2010 22:51

İnternette sörf yaparken, tesadüfen gördüğüm “internetten para” kazan kelimesine tıkladığımda ilk başta inanamadım. Neyin nesi diye bir araştırdım.
Karşıma birçok internetten kazanma yöntemi çıktı. Bunlardan ilki PTC siteleriydi. PTC tıkla kazan anlamına gelen, sitenin reklamlarına tıkladıkça kazandıran bir yöntemmiş. Adamlar öyle inandırıcı yazıyordu ki toplam 50 PTC sitesine üye oldum.

Frd Medya “Türk Ptc”

cmelancholia | 01 June 2010 21:59

Yeni bir Türk Ptc sitesi. Site sağlam bir siteye benzediğini telefon ve mail adresi vererek bir nebze kantıladı diyorum. Ödeme kanıtları da var. Denemeye değer diye düşünüyorum.
buyrun link

Bir Tıkla, Bir Dakikada 100 Dolar

beyrek | 13 April 2010 17:37

Ptc siteleri hakkında bundan önce yazdığım, tıklama başına para kazan başlıklı yazımda, en çok kazandıran ve ödeme garantili birkaç siteden bahsetmiştim. Yazımda ayrıca ptc sitelerinin para kazandırma sistemlerine de kısaca değinmiştim. Bu sitelerin üyelerine taahhüt ettikleri tıklama başına kazanç, reklam verenlerin; gösterim için ödedikleri miktara, belirledikleri tıklanma sayısına, gösterim süresine göre belirleniyor ve elbette elde edilen kazancın bir kısmı da siteye kalıyor. Ancak bir site var ki, tüm hesapları altüst edecek, çok kısa bir sürede yüzlerce bir kazanç vadediyor.

İnternetten para kazanmak istiyorum

must109 | 16 January 2009 23:53

evet arkadaşlar birkaç gündür internetten nasıl para kazanabilirim diye yazılar okudum araştırmalar yaptım ama pekde tatmin olamadım açıkçası.reklam izle kazan,ptc vs.sitelere üyeyim 101 gün oldu yazımı takip ederseniz sizi gelişmelerden haberdar edeceğim saygılarımla….Bu arada bu siteye ilk yazım yine para kazanma derken birde bildirgec’i deneyeyim dedim.

alertpay’de “verified” olmak için…

xtrageik | 28 August 2008 21:26

birçok ptc (paid to click) sitesinden ödeme alabilmek için bir aracı ödeme sitesinde hesabınızın olması gerekir. bunlardan şu an revaçta olanı ise alertpay ki alertpay hesabınıza yatırılan parayı çekebilmeniz için doğrulanmış (verified) olmanız gerekmekte.

gerek arkadaşlarımdan, gerek bux.to bünyesinde “referral” yaptığım alt üyelerimden bu konu hakkında birçok soru aldım ve her seferinde cevap yazmak yerine böyle bir açıklama yazmayı uygun gördüm.