bildirgec.org

profesyonel hakkında tüm yazılar

Djlere kolaylık: Samsung Zoom R8 !

Beacool | 06 June 2011 11:32

Dj lere kolaylık! Artık heryer şov alanı!

Samson Zoom R8 Dj lere büyük kolaylık!
Dj lere büyük kolaylık!

Günümüzde herşey ufalıyor. Hernekadar bazılarımız bazı şeylerin ufağını sevmeyenlerden olsak da iş taşınabilirliğe gelince herşeyin ufağının daha işlevsel olduğu aşikâr.

Bugüne kadar hemen hemen her şeyin taşınabilir versiyonları ile karşılaştık. Klavye ve mouse ile başlayan bu hikaye; bilgisayarların, kişisel amfilerin hatta uydu antenlerinin bile taşınabilir olmasına kadar geldi. Ama iş profesyonel müzik ve miksaja gelince şahsen ben bu dalda böylesine ufak ve işlevsel (!) bir ürünle daha önce karşılaşmamıştım!

adobe photoshop cs5 kullanma kılavuzu

ANDER | 26 February 2011 15:45

adobe, photoshop cs5 için türkçe kullanma kılavuzu hazırladı. cs5’in tüm yeniliklerinden ayrıntılı bir biçimde bahseden bu kullanma kılavuzunda ayrıyetten photoshop’un püf noktalarından bahsedilmiş. 631 sayfa olarak hazırlanan bu kılavuzu indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Ticaret Siteleri için 10 Profesyonel WordPress Teması

bayraak | 10 October 2010 14:55

Wordpress’in ne kadar yaygın olduğuna dair bir şey söylememize gerek yok. Neredeyse her alanda kullanabiliyoruz. Bugün sizlerle ticari amaçlı kullanabileceğiniz 10 wordpress temasını paylaşacağım. İnternette birçok wordpress teması bulmak kolay. Fakat ticari amaçlı kullanmanız için bulabileceğiniz çok sayıda kullanışlı wordpress teması olduğunu sanmıyorum. Neyse sabırsız olduğunuzu bildiğim için konuya geçelim..

1. Quantum

Quantum
Quantum


2. Leverage

Leverage
Leverage

Canon G12 geliyor

sCoRPionTR | 17 September 2010 15:03

Canon oldukça beğenilen G serisi fotoğraf makinalarını güncelliyor. Yeni gelecek olan G12 HD video çekimi gibi birçok kişinin beklediği özellikleri de beraberinde getiriyor.

Think+ Yüzünü Arıyor

nzright | 24 June 2010 10:31

“Güzelliğin ölçüsü yoktur” sloganıyla öne çıkan bayan hazır giyim markası think+ bedeni ile barışık olan büyük beden bir bayanın, en az normal kilolu bayanlar kadar güzel olabileceğini kanıtlamak için yüzünü arıyor. think plus yüzünü arıyor sitesinde 42beden ve üstü bayanlar yarışmaya katılabiliyor. Halk oylaması ile sonlacak yarışmada 10 aday seçilecek, birinciyi jürinin belirleyeceği yarışmada Think+ tüm katılımcılara %25 online indirim kuponu ve finale kalan 10 adaya Apple i-pod hediye ediliyor.
Yarışmanın birincisi ise bir yıllık profesyonel modellik sözleşmesi, profesyonel modellik kursu ve Çift kişilik Paris seyahati kazanacak.

sayın profesyonel üstad

astral | 25 March 2010 18:39

‘Tam o anda düşündü, tam da bu nedenle sen bana kalmazsın. Hiç endişe etmedim. Hiç umut da etmedim. Hiç sen benim olursun diye de düşünmedim. Çünkü bana kalmayacak kadar güzel görünüyordun.

Ne biz masallardaydık ne de masalın kendisiydik. Ki, bunlar masallarda olurdu ancak. Burukluksa gerçeğe dair bir bulgu…’

(www.crazyangelyasmin.blogcu.com adresinden alınmıştır.)
(www.crazyangelyasmin.blogcu.com adresinden alınmıştır.)

Gördüğü bir rüyanın peşine gidiyordu. Laf değil gerçekten. Rüyasında uçakta şunları konuşan kişiyle konuş demişti ona meleği. Sırf ondan konuşmuştu.

DÜNYANIN İLK 128 GB 400X COMPACT FLASH KARTI

mcosar | 15 January 2010 12:14

Silicon Power, 128 GB depolama kapasitesi ile dünyanın ilk 400X Compact Flash kartını duyurdu. Yüksek hızlı bellek kartı olduğundan daha hızlı veri girişine olanak sağlar. Profesyonel fotoğrafçılar için oldukça kullanışlı olan bu compact flash kart çok yüksek çözünürlükteki fotoğrafları alanın azaldığının düşünülmesini ortadan kaldırmaktadır.

Ürünün ortalama ağırlığı 10-12 gr. boyutu ise 36.4mm*42.8mm*3.3. mm’dir. Kapasite çeşitleri 128GB, 64 GB, 32 GB, 16 GB, 8 GB’dır. Ürün fiyatı ise henüz belli değil.

Helvetica ile yaratılan 20 muhteşem logo

axanc | 12 November 2009 15:07

Elli yaşını aşmış bir font düşünün. Ancak dünya genelinde neredeyse en çok kullanılan font ve kendisini üzerine bir film dahi var!

Dünyanın en çok tanınan font’undan bahsediyoruz: Helvetica. Tasarımı yıllar meydan okudu ve günümüzde bile yenilmez duruyor.

Farklı, profesyonel ve zamana meydan okuyan bir font’a duyulan ihtiyaç ile yaratıldı Helvetica ve her geçen gün daha da çok tutkulu kullanıcı kitlesi kazanıyor. Sevin veya nefret edin, stili ve versiyonlar ile Helvetica burada her daim yaşayacak.

Hava yolu şirketlerinden, otomobil üreticilerine, Helvetica, logo’ların bir vazgeçilmezidir. Bu yazıda Helvetica ile yaratılmış 20 muhteşem logo göreceğiz.