bildirgec.org

playstation hakkında tüm yazılar

Yarım milyonu aşkın dosya sayısı ile en popüler torrent sitesi.

ferfote | 15 March 2011 17:11

Arenabg, torrent dünyasında pek duymadığınız bir isim.Ama bundan sonra sıkça duyacağınız bir isim olacak.

-Arenabg-
-Arenabg-

Site de sinema, oyun, müzik, yazılım, dizi gibi birçok kategori mevcut.En güzel tarafı da bunların alt kategorilere sahip olması.Örneğin oyun kategorisinde PC, PC Iso, Ps2, Ps3, Psp, Xbox, Wii gibi; sinema kategorisinde Xvid, Dvd, BluRay gibi alt kategorilerin olması işinizi epey kolaylaştırmaktadır.

TRON HAKKINDA HER ŞEY!!!

Beacool | 06 February 2011 14:42

TRON HAKKINDA HER ŞEY!!!

TRON LEGACY
TRON LEGACY

Hafta sonu, haliyle insanın kendine en çok zaman ayırdığı günler. Bu günlerde yapılabilecek birçok alternatif olmasına rağmen en popüler olanlarından biri avm ve sinema keyfi. Sinemalarında son yılların en popüler etkinliği 3D filmler…

Şu aralar gişeleri en çok meşgul eden filmlerin başında ise kuşkusuz Disney in Tron Efsanesi (Tron Legacy) isimli filmi geliyor (bkz yazı sonu isyanı). 1982 yılında zamanının çok ötesinde bir teknikle çekilen ilk filmin devamı yeni gösterimde bırakın biz teknoloji meraklılarını diğerleri için bile moda yaratacak unsurlar mevcut…

2011’de ps3’ü bekleyen sürprizler

admin | 03 January 2011 11:28

2011’de de playstation 3 sahiplerine güzel haberler var. Her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden güzel exclusive oyunlar (ps3’e özel) bizi bekliyor.İşte bunlardan bazıları;

uncharted 3

Oyun Oynamanın Şekli Kökten Değişiyor…

Beacool | 19 December 2010 14:51

OYUN OYNAMANIN ŞEKLİ KÖKTEN DEĞİŞİYOR…

ONLIVE Microconsole
ONLIVE Microconsole

Geçmişten günümüze bilgisayar sektörü çok değişti. Teknolojinin gelişimiyle doğru orantılı olarak yükselen ivmesi yanında oyun sektörünü de geliştirdi. Oyunların gelişimi ise oyunculuk gereksinimlerini…

ONLIVE Microconsole Kontrol

Playstation2’li LCD Televizyon

byhnvc | 06 December 2010 12:00

Her ne kadar yeni teknolojiler çıksa da, siz de Playstation 2’nin gönlünde yeri ayrı olanlardan mısınız? O zaman bu ürün tam size göre!

Sony‘nin daha önce bazı internet sitelerini destekleyen modellerinin yanı sıra şimdi de LCD’sinde dahili şekilde bir PS2 olan modeli piyasaya sürüldü.

PS2, 22′ boyutunda bir Tv’nin ayağına monte bir şekilde geliyor. Ayıca bu LCD 720p HD’lik bir görüntüyü destekliyor ve yine diğer modellerindeki gibi internet sitelerini gezmeye imkan veriyor.

Psp ceptelefonu gerçek oldu

FAYA85 | 28 October 2010 16:23

psp phone
psp phone

Teknoloji devlerinden Sony ile Ericsson birleştikden sonra walkman markalı telefonlarıyla iyi bir başarı elde eden sony, bu kez de playstation markasını cep telefonlarına uygulamaya geliyor. Daha öncede bahsi geçen playstation phone’un Sony tarafından yalanlanmasına rağmen engadget’in haberine göre bu kez bir yalanlama gelmiş değil.

psp phone
psp phone

Sony Ericsson PlayStation Phone Z-System denilen bir sistemin üzerinden çalışacağı öngörülüyor.
tahmin edilen özellikleri ise şöyle:
-1 GHz Qualcomm MSM8655 işlemci
-512 MB Ram ve 1 GB Rom microSD destekli
-Ekranı 4.1 inç
Henüz piyasada yok ama PlayStation Phone’un işletim sistemi Android 3.0 olacak
Kaynak

PES 2011’de Geri Sayım

sequieros | 01 September 2010 13:55

PC ve oyun konsollarının en çok oynanan futbol oyunlarından biri olan Pro Evolution Soccer serisinin en yenisi olan Pes 2011, Ekim 2010’da raflardaki yerini alıyor. Bir çok kişinin merakla beklediği Pes 2011’in tam çıkış tarihi, 15 Ekim 2010 olarak belirlenmiş.