bildirgec.org

ozzy osbourne hakkında tüm yazılar

Haftalık-4

nazokiraze | 26 September 2010 17:07

Okullar açılalı beri bilgisayarımdan uzak kaldım, bu hafta sonu bari artık kavuşayım dedim.Ana sınıfına çocuk vermek ne zormuş, ilk günler ağlayarak yanından ayırmayan oğlum şimdilerde alıştı bırakıp dönmeye başladım, ama hala annelerini sınıftan ayırmayan çocuklar var.

Gittiğim irili ufaklı bütün kırtasiyelere iki çift lafım var: Bütün herkes Bakugan, Ben10, Spider Man ürünler kullanmak zorunda mı, yahu lise öğrencisi kızıma bir etiket alamadım, bu ne iştir.

Spartacus: Blood and Sand dizisinin Spartaküs’ü Andy Whitfield‘in hastalığı tekrarlamış, kendisine acil şifa diliyorum, umarım dizinin 2. sezonuna başka birini oynatmak gafletinde bulunmazlar.

Rick Miller’ı tanıyalım

neandertal | 28 August 2007 13:51

Yetenekli. Hem de cok.

Queen‘in efsane sarkisi Bohemian Rhapsody yi 25 farkli sarkicinin “sesinden” soyleyebiliyor. Bu muthis gosterinin adini da “Bohemian Rhapsody : 25 Most Annoying Voices” koymus, taklitleri arasında Bob Dylan, Neil Young, James Hetfield, Michael Bolton, Johnny Cash, Jon Bon Jovi, Steven Tyler (Aerosmith),Mick Jagger (Rolling Stones),Ozzy Osbourne, Julio Iglesias, Bobby McFerrin var, ve daha fazlasi. Sanki hepsi ayni anda sarkiyi soyluyorlar! Yetenekli oldugu kadar da komik!