bildirgec.org

örümcek ağı hakkında tüm yazılar

KANDIRILIYORUZ!!!

htekir | 04 May 2007 16:42

Yahu bir örümcektan nasıl üç film çıkarttılar anlamıyorum.Altı üstü örümcek kostümlü,etrafı örümcek ağı içinde bırakan,sokaklarda aylak aylak gezerek bi kız bulsamda kurtarsam diye gezen (sözüm ona) bir kahramandan 3 film çıktı be kardeşim.Süpermen kriptondan geldi ,Batmanin tüm forsu alet ve edevatıydı.Peki ya bu?!!Örümcek adamın tek özelliği sağa sola yapışıp ortalığı batırmak.Tek avantajı eve geç kaldığında camdan girebilmek.
Hem öyle herkesi de kurtaramıyor.Süperman SÜPERSONİK kulakları sayesinde aman dileyenin yanında bitiyordu.Batman (tabi para bol) ışıkla falan çağrılıyor.Peki bu?Yok öyle bi özellik.Ancak kendi tehlikeye girerse hissediyor.Yani insanlık yararına bir hareket yok.Ama sen git bu adamdan 3 film çıkar sonra milletin parasını sinemada topla.neymiş film paalıya mal olmuş.bırakın efendim bunları.allah allah…..

mutlak galip kadınlar :))

redbutterfly | 30 November 2005 02:43

Her okuduğumda beni gülümseten, her okuduğumda yaşlandığımda ben de böyle olabilir ve onun gibi ölebilir miyim diye düşündüğüm İrlanda’nın hırçın ihtiyarı Bernard Shaw ” bir kadın bir erkeği beğendiğinde örümceğe benzer” diyor. Ve devam ediyor: “Sineği gözüne kestiren örümcek gibidir. Avının farkına varmıştır, ama farkında değilmiş gibi ilgisiz durarak ağlarını örmeye devam eder. Sinek örümceğin ağlarına girdiğini farkettiğinde artık bir kurbandır ve çıkışı yoktur.”

Şimdi burada bir parantez açalım. Hoşlandığı kadınla konuşmaktan çekinen erkekler bana her zaman anlaşılmaz gelmiştir. Ya da bu erkeklerin kadınların zekasını ve algılamalarını hafife almalarının bir sonucu olduğunu düşünmüşümdür. Çünkü durum komiktir ve erkek de komik durumdadır. Korkarım ki bir kadın, bir erkeğin kendisine ilgi gösterdiğini, hoşlandığını, arzuladığını neredeyse ilk anda anlamaktadır. Sonra erkeğin her türlü “taktiği”, “çekingenlikleri” en kaba tabiriyle “tabak” gibi ortada durmaktadır.Kadın niyeti bilmektedir. Oyunu oynamaya devam etmek kadının bileceği iştir artık.