bildirgec.org

offspring hakkında tüm yazılar

Offspring, yeni albümü rise and fall, rage and grace haziranda tüm müzik marketlerde!

sputnik | 15 May 2008 23:51

Offspring, haziran ayında piyasaya çıkaracağı yeni albümünün plak şirketi “sony bmg“. grubun yeni albümündeki ilk çıkış parçası olan hammerhead‘i internet üzerinden dinleyicileriyle bedava paylaşan grup, bunu 2000 yılında Conspiracy of one albümlerinin “Original Prankster” adlı parçasını yine offspring.com adresinden MP3 formatında ücretsiz olarak dağıtmış ve şarkıyı indiren fanlar otomatik olarak Offspring’in kendi cebinden vereceği 1,000,000$ ödüllü yarışmaya dahil olmuşlardı.

Internet güzel şey

bilibilek | 17 June 2002 13:42

Duyduğuma göre Offspring yeni bir albüm hazırlamış, onu da sadece internet release yapmış. Aradım da bulamadım ama bu fikir beni düşündürdü, çok eylendiğimden değil yani, offspring sevmem de zaten amma…

Albüm internette çıkıyor ve 1 dolara download ediyorsunuz. Korsan CDden bile ucuz. Ve kazanılan para sadece offspring’e gidiyor, SONİ, EMI ve phillips araya girmiyor.

Aynısını kitaplar için düşünüyorum, ve gazeteler ve filmler. Aşağı yukarı herşey alınıp verilecek, ama daha da iyisi var: herkes aynı seviyede olacak. Herkes sadece yaptığıyla ölçülecek. Bugün Offspring koyduysa yarın ben koyucam. Belki de bedavaya yaparım, belli olmaz.

19230 numaralı blog

peximet | 10 January 1998 12:22

Offspring yasli kadin sesi you know the offspring is my favorite band since Nevaerna. iste bu minval uzre eglenceli sefil bi site olayina girmisler. sacma eş bulma servisi ve kendi gunlukleri filan da var. flaş da kullanmadan edememişler. ugraşmış cocuklar.