bildirgec.org

ödül kazan hakkında tüm yazılar

Maggi’den ” Yok mu bi’tabak Daha?”

bithikotsis | 06 April 2011 16:43

maggi
maggi

Maggi lezzeti, yeni bir yarışma sevenlerine buradan merhaba diyor.

maggi
maggi

Yarışma şöyle işliyor, 32 adet blogger var bu bloggerlar her hafta kategorilerin yenilenmesi ile beraber bu yenilenen kategoriler doğrultusunda kendi türettikleri tarifleri, yeni damak tatlarını tarif edecekler ve sunacaklar.
Ödül olarak Teknosa‘dan 1000TL,500TL ve 250 TL’lik hediye çekleri var. Tariflerin orijinalliği ve ayrıntılarının iyi verilmesi, yemek sunumu dahi önemli kriterler…

sonakal.com açık artırmada yeni boyut

bestamikuru | 21 March 2010 19:55

Açık artırmada yeni bir boyut etiriyor. Hediyeler puanlarla kazanabilir. ve artı olarak tahmin üreterekte Kredi kazanma yollu var. Takip edilirse daha fazla kazan yolları sunuyor.

Hergün yeni ihale var.

“Sona Kalan Dona Kalmaz!” Diyerek yola cıkılmış.

İhale’ye katılacaklara Kolay gelsin.

Tıklayın Ziyaret Edin

Google Kesenin Ağzı Açtı

Java99e | 02 February 2010 14:22

Arama motoru devi Google, kesenin ağzini açti…

Chrome ya da Chromium’da bulunan her hata ve güvenlik açığı için Google, 500 ile 1337 dolar arasında para ödülü vereceğini açıkladı. İşte detaylar…

Bunun Burda Ne İşi Var

mecburkalanlar | 22 December 2009 10:02

bununburdaenisivar ekran görüntüsü
bununburdaenisivar ekran görüntüsü

Tofita firması yeni hazırladığı reklam konseptine uygun olarak hizmete sunduğu bununburdaneisivar.com‘da düzenlediği yarışmada bulunduğu yerle alakası olmayan şeylerin, fotoğraflarını videolarını gönderen kullanıcılara ödüller veriyor.
Birinci iphone 8gb, ikinci toshiba p10 dijital kamera, üçüncü ipod shuffle kazanıyor.
Yarışmaya katılan fotoğraflara videolara bakabilir, oy verebilir ve facebook gibi popüler sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz beğendiğiniz çalışmaları.
Web sitesini mobilera firması hazırlamış, gerçekten başarılı bir çalışma olmuş. Aynı zamanda güzel bir fikre sahip bir proje.

Türkiye’nin Gülen Yüzleri

mecburkalanlar | 27 July 2009 10:09

Sony, Türkiye’nin gülen yüzlerini arıyor.

En güzel gülüşü sen yakala birbirinden güzel ödüllerin sahibi ol.
Herhafta oy kullanan 100. kişiye dijital fotoğraf cercevesi,
her hafta arkadaşına fotograf veya site adresi gonderen 50. kişiye s serisi cyber-shot fotograf makinesi,
her ayın en güzel gülen yüzüne w serisi cyber-shot fotograf makinesi,
3 ay sonunda jürinin sectigi türkiye’nin en güzel yüzüne h serisi cyber-shot fotograf makinesi,
hediye ediliyor.
hepinize bol gülümsemeli günler 🙂

Kazı Bakıyım

nzright | 18 November 2008 09:50

Burger King “Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü çok mutlu olacaksınız” dedi ve Kazı Bakıyım adlı bir kampanya başlattı. Menülerle birlikte alacağınız kartı kazıyıp üzerindeki şifreyi göndererek o haftaki çekilişe katılıp ödülleri kazanma şansını yakalıyorsunuz. Her hafta bir Audi A3 ve hergün bir Hp Dizüstü bilgisayarın hediye edileceği kampanya 10 Kasım 2008-15 Şubat 2009 tarihleri arasında geçerli. Daha detaylı bilgi ve katılım koşullarına Siteden ulaşabilirsiniz.

Kampüste Mola

nzright | 06 November 2008 10:03

50 dakikaya sığan aktiviteler ile üniversiteleri gezerek; ücretsiz olarak öğrencileri eğlendirmeyi ve bilgilendirmeyi amaçlayan GO ekibi; Ekim ayından başlayarak Aralık başına kadar 22 üniversiteyi talan! etmeyi amaçlıyor. Konu hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz bir websitesi de hazırlayan go ekibi; burada amaçlarını ve aktivite zamanlarını da bildirmiş.

Kampüste Mola yı seyreden ve formu dolduran şanslı 357 kişiyi de ayrıca harika hediyeler bekliyor.

Kredi Kartı Tasarımı

Alikem | 15 April 2008 15:07

Flexi kart görseli tasarlama yarışması düzenlemiş. Yarışma iki kategoriden oluşuyor. İster kendinize özgün tasarımınızla isterseniz çektiğiniz bir fotoğrafla ya da görselleri oylayarak da yarışmaya katılabilirsiniz. Çalışmalarınız JPG formatında ve 1050×672 piksel ebatlarında olmalı. Hediyelere gelince: Birinciye Sumida River Fireworks Festival ile renklenecek muhteşem bir Tokyo seyahati. İkinciye Nintendo Wii. Üçüncüye ise Nintendo DS Lite Bol tasarımlı günler dileğiyle…