bildirgec.org

nokia 5800 hakkında tüm yazılar

iphone vs 5800

tembelyarasa | 13 December 2010 15:00

cep telefonları günümüzün vazgeçilmez araçları,cebimize girebilen minik kahramanlar
artık o kadar çok çeşidi çıktı ki müzik çalarlısı kameralısı internette gezinti yaptırabilenleri…

telefonlardaki özellikler arttıkça fiyatta değişiyor ister istemez.peki kendimize uygun telefonu nasıl bulabiliriz?veya hangi telefon daha kaliteli?

işte bu noktada bu soruları cevaplamanıza yardım edebilecek bir yazı hazırlamaya çalıştım elimden geldiğince telefonları size tanıtmaya çalışacağım.

bugünlerde en çok tercih edilen iki telefonu karşılaştırmayı uygun gördüm nokia 5800 ve iphone acaba hangisi daha iyi?hangisini satın almalı?

not:her iki firmaya da eşit uzaklıktayım kesinlikle bir markayı diğerinden ayırmıyorum internetteki aramalarım sonucu çıkan bulgulardan yola çıkarak karşılaştıracağım.

nokia 5800 vs iphone

boyutları

dokun, dinle, paylaş

cherry blossom girl | 07 March 2009 09:27

Nokia, XpressMusic serisi dahilinde satışa sunduğu müzik telefonu 5800 için dokun dinle paylaş isimli bir site tasarlamış. Siteden yararlanabilmeniz için pek tabii ki ilk şart bir adet 5800 XpressMusic telefona sahip olmanız. Telefonla beraber gelen promosyon kodunu kullanarak üyelik oluşturuyor ve sonrasında siteden istediğiniz şarkıları seçip, bilgisayarınıza indirip, oradan da telefona atıyorsunuz.

5800 XpressMusic Artık Türkiye’de

LPRN | 06 February 2009 10:11

Daha önceleri Şubat’ta geleceği bildirilen Nokia 5800 XpressMusic bu Cumartesi Türkiye piyasasına girecek. Türkiye websitesinde geri sayımı başlatmışlar bile.

Ürün müzik dinlemek için yaratılmış. MicroSD kartla 8 GB’dan 16 GB’a kadar hafızayı yükseltebilirsiniz.