bildirgec.org

mikrodalga hakkında tüm yazılar

3G FIRINI

admin | 03 January 2011 10:23

günümüz cep telefonlarında artık birçok özellik bir arada bulunuyor. cep telefonlarından yayılan ve direkt beyne etki eden elektro manyetik dalgaları bilmeyen yoktur.

Üçü bir arada çok işlevli fırın

sCoRPionTR | 18 September 2010 14:07

Sharp 3 in 1 fırınını tanıttı. Steamwave olarak adlandırılan fırın ihtiyacınız olan tüm özellikleri içeriyor. Buharlı fırın, ızgara ve mikrodalga fırın olarak kullanılabilen ürün hem sağlıklı hem de hızlı bir şekilde yiyeceklerinizi pişirmenizi sağlıyor.

Masaüstü Mikrodalga Fırın ile Daha Az Kalori Yakın!

beCko | 03 May 2010 12:37

Sonunda, (neredeyse) hiç bir zaman masanızdan kalkmaya gerek kalmayacak bir yol. Masaüstünüzü bu mikrodalga fırın ile birleştirin, internet üzerinden alışveriş yapın (ki ayağa kalkıp markete gitmenize gerek kalmasın.) ve artık sabitsiniz! Sonsuza kadar.

USB ile Çalışan Dünyanın En Küçük Mikrodalga Fırını

xerre | 10 June 2009 01:49


Beanzawave: The World’s Smallest Microwave

Bu mikrodalga fırın, kendi sınıfında dünyanın en küçüğü konumunda. Hem küçük hem kullanışlı olmasının yanında bu mikrodalga fırın USB ile çalışıyor. İşi bilgisayar başında olanlar veya bilgisayardan uzaklaşamayanlar için birebir olan bu mikrodalgada çay, kahve, çorba, konserve vb. küçük öğeleri ısıtabiliyorsunuz.

LG LTM9000

serversistemci | 15 October 2008 16:13

Toaster Microwave
Toaster Microwave

Mutfağınız küçükse üzülmeyin. LG firması ekmek kızartma ve mikrodalga işini birarada gören ürünü kullanıcılarına sunuyor. LG LTM9000 900 Watts mikrodalga makinesinde canınız ekmek kızartmak isterse bu ürünü bu sitede inceleyebilirsiniz.

Mikrodalga Bilgisayar

noname1 | 07 June 2008 16:04

Bu gördüğünüz mikrodalga fırın mutfakta kullanmak için değil. Farklı, bir o kadar da ilginç olan bir bilgisayar tasarımı “mikrodalga bilgisayar“.Fırın düğmeleri bilgisayara uygun hale getirilmiş. Kapağı açtığınızda nefis bir yemek yerine bilgisayarın iç aksamlarını görüyorsunuz.Kapak camı yerinde monitör var.Yani bir bilgisayarda ne varsa bu ilginç tasarımda hepsi mevcut.

Mikrodalga tank ile insan kızartması

exedesign | 22 February 2008 12:49

Amerika, “command & conquer generals“da gördüğümüz mikrodalga tankı üretti

bu tank kapalı veya açık her yerdeki canlıyı pişirerek öldürüyor. bunu, 2008 sonlarında ABD Irak’taki direnişçiler üzerinde kullanacakmış. her ne kadar öldürme değilde kışkırtma dozunda kullanacaklarını söyleselerde bu da en az “ırak’ı kurtaracağız onun için işgal ediyoruz” bahanesi kadar gerçek olabilir.

Mikrodalga ışın tabancası

webdedektifi | 11 December 2007 09:10

Eurekaaerospace adlı şirket yüksek çıkış gücüne sahip mikrodalga ışınları kullanan ve ateşlendiğinde takip edilen aracın elektrik sistemini anında etkisiz hale getiren bir sistem geliştirdi. Prototip sistem belirlenmiş bir hedefe 15 metre mesafeden 50 nano saniye içerisinde ateş edebiliyor ve aracın elektrik sistemini tamamen etkisiz hale getiriyor. Eğer şirket bu sistem için para desteği sağlayabilirse ateşleme mesafesini 180 metre mesafeye çıkarabileceğini tahmin ediyor. Kaynak

Neşeli sıcak su torbaları

darjeeling | 20 August 2007 11:33

Klasik sıcak su torbalarının yerini artık neşeli ve eğlenceli dizaynlarda üretilmiş oyuncaklar alıyor. Sammy adı verilen bu köpek şeklindeki sıcak su torbası mikrodalga fırında ısıtılabiliyor ve 3 saate kadar sıcak kalıyor. Gerek hastalıkta gerekse sadece rahatlamak için kullanılan bu ürün peluş yapısıyla da insana huzur veriyor. Yıllarca kullanılabilen ürünün fiyatı 10 Euro civarında.

mikrodalga vazo

525 | 22 December 2006 12:23

microwave vase
microwave vase

microwave vase meşgul, kısıtlı zamanı olan insanlar için hızlı ve kolay bir biçimde yemeği ısıtıyor. kullanılmadığı zamanlar ise bir vazo görünümünde.

microwave vase
microwave vase