bildirgec.org

mail hakkında tüm yazılar

aşk ve mesai

seniseviyorumdenizim | 27 May 2011 10:11

Yazdı mı, yazmadı mı; yazdı mı, yazmadı mı? Papatya falı gibi birşey değil ki bu. Bakıp duruyorum, kendimi tutamayıp.

Gizlice, sakin, merakla; yazdı mı, yazmadı mı? Bana yazdı mı, söze döktü mü, o fısıltı halinde geçenlerden haberdar etti mi acaba beni? İş yerinde gizlice açılan mail adresi ve onun adı.

bloglarınıza ve web sitenizde reklam yayınlayarak kazanın

gezginciyim | 20 December 2010 15:37

Nette geçirilen zamanları paraya dönüştürmeyle ilgili bir çok site var, anket doldur, tıkla kazan vs.
Şimdi bahsedeceğim kazanç şekli ise tıklama yada anket doldurma değil.

Eğer kullandığınız bir bloğunuz varsa yada web siteniz reklam kodlarını kopyalayıp bloğunuza yada web sitenizin sayfasına yapıştırıyorsunuz sizi ziyaret edenler bu reklam linklerine tıkladıkça siz belli bir ücret kazanıyorsunuz tıklanma başına 0.03 usd kazanıyorsunuz.

NEOBUX, GÜVENİLİR TIKLA KAZAN SİTESİ

gezginciyim | 16 December 2010 10:47

i̇nternette tıkla kazan mail oku kazan ve anket doldur kazan tarzında bir çok site bulunmakta. bu siteler genelde hesabınızda 80 dolar yada 100 dolar yada türk menşeiliyse 100 tl birikince banka hesabınıza parayı aktarıyorlar.

fakat böyle sitelerde bu miktarları kazanmak epeyce bir zaman istediğinden çoğu kişi bıkıyor. fakat neobux sitesi hesabınızda 2 cent birikince bile paypal yada benzeri hasabınıza parayı hemen aktarıyor. azda olsa internette zaman geçirirken para kazanmak isteyen varsa bu siteden faydalanabilir. Eğer paypal hesabınız varsa site otomatik olarak hesabınıza parayı aktarıyor, bol kazançlar 🙂

Hotmailiniz kaç yaşında?

98783 | 27 November 2010 15:35

Hotmailiniz kaç yaşında?

msn
msn

Bu yazıma başlamadan okuyan herkese teşekkür ederim.
Arkadaşlar öncelikle Bu siteye giriyoruz ve Windows
Live Account Manager Sayfasına kullanıcı adınızı ve parolanızı
yazıp giriş işlemini yapıyoruz.
Sayfada bilgileriniz çıkıyor böylece ne zaman o adrese sahip olduğunuzu öğrenebiLirsiniz..
faydalı olması dileğiyle 🙂

facebook arkadaş listenizin mail lerini almak

saltindagli | 19 November 2010 20:57

facebook.com arkadaş listenize onlarca hatta yüzlerce kişi olmasına rağmen, hepsini bir anda mail atmanız mümkün olmuyor. bu engeli aşmak için pratik bir fikrim var 🙂

windows 7 ile kullanılabilen windows live messenger 2011 versiyonu, size facebook hesabınıza erişmenizi sağlıyor. facebook hesabınızı wlm a ekleyin.. daha sonra hotmail.com a üye girişi yapın ie üzerinden… arkadaş listenize tıklayın. facebook listenizin arkadaş listenize eklendiğini göreceksiniz.
bundan arkadaş listesini dışarı aktar ı seçin. cvs formatında olan dosyayı excel ile açın. arkadaş listeniz artık sizin 🙂

Mailleriniz+Sosyal Ağlarınız= INBOX2

Atomic Bomb | 18 October 2010 12:25

Yazılarımı takip edenler bilir. Ben tek bir şey ile birden fazla şeyi halletmeyi çok severim. Hem daha işlevsel, hem de zamandan tasarruf. Bugün yine sizlere bu anlamda çok işlevsel bir program tanıtacağım. Inbox2

Her gün kalktığınızda klasik işlerinizi hallettikten sonra evinizde veya ofisinizde şu sırayı takip etmeniz yüksek olasılıklı: Önce e-maillerinize bakıyorsunuz, facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerini kontrol ediyorsunuz ve sonunda google readerınıza şöyle bir göz atıyorsunuz.

Peki sizlere şunu desem: Bütün bunları tek bir programdan kontrol edebilirsiniz!

Inbox2 Nedir?

Aşağıdaki video aslında her şeyi açıklıyor. Ama kısaca bir tanımlama yapmak gerekirse inbox2 bir e-mail programı. Size bütün e-maillerinizi ve sosyal paylaşım sitelerinizi tek yerden kontrol etme imkanı verir.

Inbox2 Nasıl Çalışır?

Inbox2’yi yükleyip kurduktan sonra açılış sayfası yukarıdaki şekilde. Görüldüğü üzere hotmail, gmail, yahoo, facebook, twitter… gibi siteleri destekliyor.

Hotmail’den Yeni Güvenlik Sistemleri

Atomic Bomb | 29 September 2010 16:14

Son bir kaç yılda çıkan daha iyi alternatifler hotmail’i geride bıraktı. Hotmail ve MSN ikilisi 2000’li yıllara damga vuran teknoloji devleriydi. En popüler oldukları zaman kime sorarsanız sorun msn’in rakibi olamayacağını söylüyordu. Kendi kişisel çevremden gördüğüm kadarıyla artık hotmail ve msn çok da fazla kullanılmıyor.

Bunu gören hotmail bir takım yenilikler yapıyor. Tabii bu yaptığı yenilikler gmail’e geçenleri geri getirir mi bilinmez ama bu son adım fikir olarak gayet güzel.

Yeni Yahoo Mail

runnaal | 19 September 2010 12:16

Mail pazarında yeniden söz sahibi olmak isteyen Yahoo, yeni Yahoo Mail’ini duyurdu. Bu yenilik Gmail ve Hotmail‘e rakip olmayı düşünüyor.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde piyasaya sürülecek yeni Yahoo Mail Beta, temiz ve kullanışlı arayüzüyle kullanıcısı etkilemeyi düşünüyor. E-Postaları daha hızlı indirmek için altyapıyı yeniden düzenlediklini söylüyorlar. Ortaya çıkan yeni arayüz Gmail arayüzünü andırıyor.

gmail’de gönderdiğiniz e-postayı iptal etme

silver530 | 06 September 2010 13:21

gmail
gmail

gmail‘de gönderdiğiniz e-posta yı anında iptal edebilirsiniz. diyelimki yanlışlıkla birisine e-posta yolladınız ve eyvah dediniz ama üzülmeyin “geri al” özelliğini aktifleştirince gönderimden sonra üstte “geri al” linki çıkacak ve bu linke tıklayarak iptal edebileceksiniz.

gmail‘in bu özelliğini aktifleştirmek için “ayarlar” menüsünden “labs” ayar menüsüne tılıyoruz ve buradan “geri al” ayarını aktif konuma getiriyoruz. hepsi bu kadar.

USB Webmail Notifier

Lorilleux | 01 September 2010 19:02

Gmail hesabı olan ve Google Chrome internet tarayıcısı kullananlar bilir, Chrome’un eklentilerinden biri olan Google Mail Checker gayet kullanışlı bir özelliktir. USB Webmail Notifier ise Google Mail Checker‘ın fiziksel versiyonu alıp masanıza koyabileceğiniz cinsten.