bildirgec.org

madrid hakkında tüm yazılar

Unutulmaz Anlar

infine | 08 April 2010 11:35

BP Petrol tarafından düzenlenen yarışmaya katılarak Madrid’de Ronaldo ile tanışma fırsatı yakalayabilir veya güzel bir cep telefonu ve ps3 kazanabilirsiniz.
Yapmanız gereken castrolmomentssitesinde yer alan “en iyi 10 Fifa Dünya Kupası unutulmaz anları”nı izleyip en beğendiğiniz 3 tanesine oy vermek.

Satanik

uuuucar | 20 January 2010 16:38

Satanik
Satanik

Sinemada, çizgi roman uyarlamalarının yoğun olduğu ve izleyici tarafından rağbet gördüğü yıllarda, 1968 yılında çekilmiş bir İtalyan filmi; Satanik. Filmin adına bakarak şeytani öğeler barındırıyormuş gibi görünsede aslında hiç ilgisi yok. Satanik, yüzündeki biçimsiz yaralardan kurtulmak isteyen Dr. Marnie Bannister‘in hikayesini anlatmakta. Dr. Marnie Bannister‘in Madrid‘de yaşayan bir profesör tanıdığı hayvanlar üzerinde hücreleri yenileyen bir formül geliştirmiştir. Hayvanları oldukça agresifleştiren bu formülü, Dr. Marnie Bannister’in ısrarlarına rağmen profesör insanların üzerinde kullanmayı reddeder. Bunun üzerine profesörü öldüren kahramanımız formülü kendi üzerinde uygular ve bir anda çok güzel bir kadın haline gelir.

Planet Eye: Gezginler için

wanadooo | 12 September 2008 21:45

planet eye, gezmeyi seven insanlar için yeni yerler keşfetmeden evvel gidecekleri yerler hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar için güzel bir çözüm sunuyor. Dünya üzerindeki şehirler hakkında detaylı bilgiler, fotoğraflar, görülmesi gereken tarihi yerler, konaklama ve yemek yemek için mekanlar tanıtılıyor. Daha önceden gezip görenlerin o yer hakkındaki görüşlerine yer veriliyor. bknz. istanbul

2016 olimpiyat logoları şimdiden hazır

xerre | 09 June 2008 09:04

adaylar
adaylar

2016 olimpiyat oyunları için aday olan ve elenen kentler, Atina’da düzenlenen bir basın toplantısı ile hafta içi açıklandı.

adaylar
adaylar

uluslararası olimpiyat komitesi, 2016 olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak olan kentleri 2009 yılı sonlarına doğru açıklayacak. bunun yanında (logoların herzaman ilgi çektiğini biliyor olacaklar ki) aday kentlerin 2016 olimpiyat logoları şimdiden hazır.

Chicago 2016, Rio 2016, Madrid 2016, Tokio 2016, Baku 2016, Prague 2016 ve Doha 2016.

elenenler
elenenler

pac-man çam ağacı

wanadooo | 11 December 2007 20:45

pac-man çılgınlığı son sürat devam ediyor. ispanya’nın başkenti madrid’de teknoloji tutkunları yememiş, içmemiş pac-man çam ağacı yapmış. Şehrin göbeğinde ağaç şeklinde olan bu yapı, popüler video oyunu “PacMan” haritalarına göre tasarlanmış. herşey kuralına uygun. youtube videosu da burada

luxe avrupalı şehirler rehberi

papa | 12 September 2006 13:40

Şehir rehberleri üreten Luxe firması en son olarak içinde İstanbul rehberinin de bulunduğu Avrupa şehirleri rehberi seti hazırlamış. Hani gül konseptinin Paris‘e, gözlük ve çanta gibi moda imgelerinin Madrid‘e koyulmasını anlıyorum da, Nar konseptli istanbul çalışmasını kavrayamadım. yani tabi lale olsa çok mu mutlu olurdum, sanmam.
Tıka basa dolu olan rehberlerde 300’e yakın bar, restorant, cafe, kültürel aktivite haberleri bulunmakta. Sitenin genelini de inceleyince tüm şehirler dolaşılırken bu rehberler mükemmel yol gösterici olabilir.