bildirgec.org

lucid rüya hakkında tüm yazılar

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

macrowins | 31 August 2009 12:09

Astral seyahat en kısa haliyle ruh ile bedenin ayrılması ve ruhun düşünce gücüyle zaman mekan sınırı gözetmeden seyahat etmesi hadisesidir.

Astral projeksiyon olarak da adlandırılan olayın bilimsel yönünü buradan okuduktan sonra, nasıl yapılır sorusu geliyor akla.

Eğer günlük hayatta 6.hissi kuvvetli ya da psişik güçleri olan biriyseniz işiniz kolay demektir.Bazı kaynaklarda Budist rahiplerin astral seyahatle uzaylılarla iletişim kurduğu söylenir.Yani sizin anlayacağınız yoğun bir konsantrasyon ve meditasyon işi.

İnsan uyku halindeyken ruh ile beden ayrılır, astral seyahatte ise ruh ile bedeni bilinçli olarak ayırmak söz konusu.Hepimize olmuştur, bir yerden düşerken aniden uyanmak, işte bu da bir çeşit astral seyahat ama farkına vardığımızda korkudan uyanmış oluyoruz.

Lucid Rüya

BigBangEctoDezno | 04 March 2009 12:45

Lusid Rüya veya Lusid Rüya Kontrolü tam olarak açıklamak gerekirse..Lucid Oxford Enstitüsü tarafından insanın rüyada oldugunu bilmesi oldugu açıklanmıştır..Dogudaki mistik ekollerde ise insanin rüyada oldugunun bilincinde olması ve rüyayı yönlendirebilmesi oldugunu anlatırlar..Ayrıca çeşitli sitelerde telkin mp3leri var..bunlar bilinçaltımıza mesajlar göndererek sizi luside daha hızlı hazırlar 🙂 işte bende bunlardan kullandıgım bir tanesini sizinle paylaşıyorum..telkin dediysem..çok düşük bi frekansta..algılamanız oldukça zordur..buyrun bu mp3 ayrıca;
Lusid Rüya İçin Ücretsiz Yazılımlar (odo)