bildirgec.org

kredi kartı hakkında tüm yazılar

BORÇSUZ HAYATIN 15 ALTIN KURALI

Haricten Gazel | 14 April 2011 14:46

Sizin için derlediğim BORÇSUZ hayatla ilgili altın gibi 15 tane kuralı burada hizmetinize sunuyorum.Bu kuralları uygularsanız hayatınızda finansal olarak çok şeyin değişeceğini bizzat göreceksiniz.Günümüzde tüketim çılgınlığının modaya dönüşmesi ve herkesin bu modaya ayak uydurup har vurup harman savurmakta yarıştığını görmek insanı üzüyor.Bu saçma yarışın insanların nasıl borç batağına soktuğunu yaşayanlar veya çevresindekilerde görenler bilirler.Lafı fazla uzatmadan sizi altın kurallarla başbaşa bırakıyorum.Söylemesi benden uygulamak sizden :

BANKA BANKA YILLIK KREDİ KARTI ÜCRETLERİ

SERKANEHIR | 26 February 2011 16:56

Bankaların web sitelerine baktım ve zaman zaman herkesin bakma ihtiyacı duyabileceğini düşünerek bankaların biz müşterilerine sunduğu kredi kartı hizmeti karşılığında yıllık olarak ne kadar ücret aldıkları hakkında bir araştırma yaptım. Buna göre şöyle bir liste çıkardım;

Bonus petrol Bonus Akaryakıt kampanyaları

NLPMaster | 06 October 2010 12:00

Bonus akaryakıt kampanyası şimdi bonus kazandırıyor.

Petrol alışverişiniz ile şimdi tam 30 tl bonus kazanabilirsiniz.

Bonus petrol kampanyası benzin mazot otogaz lpgalışverişlerinizden bonus kazandırıyor.

Bonus akaryakıt kampanyası süresi, sms kayıt kuralları, bonus yüklenme tarihi, kampanya detyları burada: bonus akaryakıt

Bonus kampanyası şu anda 3 kez alışverişe tam 30 tl bonus kazandırıyor.

Card Finans Petrol Ofisi Kampanyası 40 TL kazan

NLPMaster | 30 September 2010 09:48

Card Finans Petrol ofisi Kampanyası ile tam 40 tl kazan.
Petrol Ofisi card Finans Kampanyasıile para puan kazanmak için Card Finans üye işyeri po istasyonlarından 3 kere 100 tl ve üzeri akaryakıt yani benzin mazot oto gaz lpg almanız gerekiyor.
Card Finans Petrol kampanyasından 40 tl kazan kampanyasından puan kazanabilmek için harcamaların farklı günlerde ve card finans pos cihazları üzerinden yapılması şart. Card Finans PO kampanyası detayları şartları koşulları burada: Card finans Petrol Ofisi

BP kampanya World card 60 TL kazan

NLPMaster | 29 September 2010 18:00

Petrol kampanyalarıile Bankalar kredi kartı kampanyaları düzenleyerek bol bol puan para dağıtıyor.
World card BP kampanyası da şimdi tam 60 tl kazandırıyor.
World bp kampanyası ile 60 tl kazanmak için kampanya sitesinde yer alan habere göre farklı günlerde bp akaryakıt istasyonlarından tek seferde 100 tl ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor.
Kampanyaya vakıfbank world card da dahil.
Haber detayları burada:
BP KAMPANYA

Tek kredi kartında birden fazla numara ve gizli kredi kartı numarası

sCoRPionTR | 21 September 2010 10:57

Günümüzde birçok kişi birden fazla kredi kartı kullanıyor. Durum böyle olunca da şişkin bir cüzdan taşınmak zorunda kalıyor. Dynamics Inc bu durumu fark etmiş olacak ki tek bir kart üzerinde 2 tane kredi kartı numarasını kullanmaya izin veren bir kart geliştirmiş. Firmanın diğer ürünü ise güvenlik meraklıları için kredi kartı numaralarını göstermeyen kredi kartı.

Vakıfbank Sözünle Kazan Kampanyası 100 Tl kazan

NLPMaster | 08 September 2010 22:43

Bankaların kredi kartı ile daha çok hacamaya yönlendiren kampanyaları var. Kimi banka sözünüze bonus veririken kimisi de daha farklı seçenekler sunuyor.
Daha çok Bonus Card kullanıcılarına sunulan sözünüze bonus kampanyasının bir benzeri Vakıfbank sözünle kazan kampanyası oldu. Vakıfkart sözünle kazan kampanyasıtam 100 tl kazandırıyor.
12 ay boyunca ayda 1000 tl harcama sözü verene ilk ekstrede 100 tl indirim geliyor.
Vakıf Kart Vakıfbank Sözünle kazan kampanyasışartları koşulları detayları burada: Sözünle kazan

iPhone’u POS makinasına dönüştürün

sCoRPionTR | 27 August 2010 15:36

Küçük bir işletmeniz var ve müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunmak istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken bir banka ile anlaşıp oradan POS makinası almak. Tabii müşteri sayınıza göre almak istediğiniz POS makinalarının sayısı da artacaktır. Hele bir de evlere servis yapan bir şirket iseniz mobil POS cihazlarından almanız gerekir. Yani en azından şimdiye kadar gerekmekteydi. Fakat Mophie ve Intuit’in yeni geliştirdikleri bir aparat sayesinde iPhone’unuzu bir POS makinasına dönüştürebilirsiniz..