bildirgec.org

kızlar hakkında tüm yazılar

Bazı egoist kızlar.

bithikotsis | 17 April 2011 00:51

Kızlar…Onlarsız yapamayız, onlarla da olmaz derler çoğu erkek…Haklıdırlar da bazen. Hep bir olumsuz yaşanmışlık vardır geçmişlerindeki ilişkilerde bu erkeklerin. Kimi saman alevi gibidir, yaşanır ve hemen unutulur. Kimisi de kalıcı bir zift gibidir ömür boyu akıldan çıkmaz.

Kimi kızlar, fedakardır. Nasıl daha iyi olurum diye düşünürler, art niyet yoktur neredeyse…Aşık olmak isterler, aşık olurlar ama bu aşkları da suistimal edip erkeği kullanmazlar. Tabii sayıları da yok denecek kadar azdır bu tiplerin. Bir erkek için en güzel hediyelerden biridir aslında.

Sonsuzluk Varsa…

olcax | 17 September 2009 17:54

Sonsuzluk Varsa

Bu şiiri hangi kız arkadaşıma söylediysem, benim aşkım olmaktan vazgeçti. Sorunun nerde olduğunu hala bulmuş değilim. Gözler mi? sözler mi? derken, gözlerin yetmediği yerde sözlere başvurdum. Sonuç yine aynı. Dünya mı değişti yoksa duygusallık mı öldü. Bu kızların tek derdi para mı? Taha3045’e itafen

hayal kurdum..

taha3045 | 18 March 2009 09:33

Hayal kurar mısınız? Ben küçükken nasıl kuruyorsam hala öyle hayaller kuruyorum, ruh halime göre bazen kısa bazen uzun ama asla hayalsiz yürümem yada uyumam. Küçükken oyuncak, bisiklet veya biraz daha kemik misket,büyüdükçe önce sınıftaki saçı iki örgülü kız, sonra bir kız daha, üç kız dört kız…..Az daha yaş ilerledikçe meslek hayalleri,göreve başlayınca yapılacak Amerikan filmi tarzı gangster kovalamaca,rehine kurtarma , yetişkin olunca köşeyi dönünce yapılacaklar,Lost adasındaki Kate ile çiftleşme, araba yenileme ve renginden jantına herşeyini tasarlama hayalleri falan…

Saç Sorunsalı

pilli pati | 29 January 2009 09:44

eyetricks
eyetricks

Kadınların kendilerini kötü hissedince kuaföre gidip saç yaptırmalarının haklı bir nedeni varmış: Bugün anladım.

Aman Tanrım, evet, şimdi kendimi daha iyi hissediyorum! Yalnız ortada bir sorun var: Erkek arkadaşım saçımı henüz farketmedi!

Bir kadının kendi hayatına dair tüm stres yaratan durumlarını toplasanız dahi herhalde hepsinin topyekün etkisinin bu durumun üzerine bir gram daha fazla kötü tesir etme ihtimali % 0’dır. Doğru okudunuz! Ortada rakam hatası filan yok! Yüzde sıfır!

Kadınlar Tuvaleti

pilli pati | 12 December 2008 08:27


Yemin ediyorum; o an tek ihtiyacımız, tuvalete gidip mekanda olanların dedikodusunu yapmak ve biraz nefes almaktı. Nitekim, içeri daldığımızda kapının dışından uğultu ile karışık duyduğumuz müzik sesi ve kahkahaların yanısıra, kadınlar tuvaletinde de sohbetin fena gitmediğini hemen anlamıştık… Bizim gibi, diğer birçokları da kadınlar tuvaletini amacına hizmet etsin diye değil de, sanki orayı sohbet odasıymış gibi kullanmaya gelmişlerdi. Önce içerideki kızların etrafa bakışlarını süzdük. Ne de olsa bizden duyacaklarından ve malzemeyi erkek arkadaşlarımıza bir sebepten taşımayacaklarından emin olmamız gerekiyordu. Zaman kötüydü. Neme lazım! Birçok şeyi kollamak gerekiyordu. Değil mi ki bilgi hırsızlığı yüzünden şirketler bile batıyordu, hele bir de ilişkiler batmayagörsün!

İçeride cadalozların önde gidenleri de yok değildi hani… Aynaya doğru eğilip kendi makyajını kontrol eder gibi yapıp, bakışlarını kendi yüzünden daha çok ayna yardımıyla gerisinde duran kızların kıyafet ve suratlarına diken bir iki tip dışında, birbirlerinin çizmesine, kemerine veyahut saç rengine yapmacık iltifatlar eden birkaç başka tip de mevcuttu, tabii gözler fıldır fıldır her daim, orası ayrı… Konuşurken ve saçının bir kısmını eliyle geriye savururken mesela üzerimdeki bluzun parlak pullarını sorsan sayısını tam tamına söyleyecekmiş gibi dikkatle bakan, pardon(!) süzen o gözlerden her türlü kem bakışı beklemek mümkündü o an. Bu tür durumlarda kadınlar tuvaletinden çarpılmış vaziyette çıkmamak için en iyi taktik konuşurken o kem bakışları fırlatan gözlere direk bakmak ve o bakışları kendi gözlerinde eritmek olurdu. Denemeyle sabit; işe yaramayan tek bir sefer bile olmamıştı. Fakat bunun için, her iki tarafın da yeterince içmemiş olması, asgari şart sayılırdı.

Etkileyici sprite afişleri

rpc | 20 October 2008 18:04

Sprite için hazırlanan etkileyici bir kaç afiş tasarımı. Özellikle ikinci afiş benim çok hoşuma gitti.

Kızları etkilemek istiyorsanız; susamış görünmediğinizden emin olun.
Kızları etkilemek istiyorsanız; susamış görünmediğinizden emin olun.
Dünyanın 2/3'ü su; geri kalanı da susamış insanlarla kaplıdır.
Dünyanın 2/3’ü su; geri kalanı da susamış insanlarla kaplıdır.

Etek altı kopya yöntemi

neoturk | 15 March 2008 21:03

Yıllardır bilinen bir kopya yöntemidir, kızlar aleminde kullanılır. Erkek hocaların yediği tek yöntem olduğu söylenir (yemeyenleri de mevcuttur). İlk defa biri fotoğrafını çekmiş

etekler fora
etekler fora

Biraz sansürledim maksat ürünün reklamını yapmak, kızı meşhur etmeye gerek yok 🙂