bildirgec.org

kısa film öyküsü hakkında tüm yazılar

Kısa Film Öyküm – Odak Noktası

k3skin | 18 December 2010 16:18

Odak Noktası

Gizemli bir adam taşıdığı çantayı, bir başkasına teslim etmek üzere iken 2 sivil polis baskın yapar, çantayı devralacak adam yaralanır ve gizemli adam çantayla birlikte kaçmaya başlar. Polisin biri yaralının başında kalır diğer polis hızla gizemli adamın peşinden koşmaya başlar. Bir süre kovalamaca yaşanır, gizemli adam çok kıvrak ve yetenekli biridir, her engelden hızla ve kolayca geçer. Son kaldırımı da geçince dönüp polise bakar, gülümser ve az ilerideki apartmana girer. Soluk soluğa kalan polis kapı kapanmadan yetişmek ister ancak kapı kapanır. Kapıyı tekmeler, omuzlar fakat açamaz ve tüm zillere basar birkaç saniye sonra otomat çalışır ve kapı açılır.

BEŞ DAKİKALIK KISA FİLM ÖYKÜ ÖZETİ

buklet[pilli_silinen_hesap] | 23 October 2008 15:17

Resim:Mendenez

BEŞ DAKİKALIK KISA FİLM ÖYKÜ ÖZETİYazan:Buklet

Serkan bey,kırk yaşlarında bir erkek çocuk babası ve özel bir şirkette çalışan mimardır.Aynı zamanda,çok kitap okuyan ve evinde bulunmaz bir kütüphaneye sahiptir.

Şirket Bina Çıkışı:Serkan bey,saat altı sularında iş arkadaşı Hilmi bey ile şirket binasından çıkar,cadde boyunca beraber yürür.Cadde üzerinde büyük bir kitap mağazasına girerler.