bildirgec.org

kazanç hakkında tüm yazılar

Katlanarak Artan Kazanç Sistemi

muzzy85 | 20 February 2011 20:01

Uzun bir süreden sonra size internetten yeni ve diğer yöntemlere göre daha kolay bir para kazanma yöntemini anlatmak istiyorum.
myfreeshares sitesi üyelerine aktivitelerine göre sitenin bir kısım kalıcı hissesini veriyor ve toplam hisseye (share) göre oranlayarak sizin payınıza düşen parayı hergün yazıyor.

ÖZGÜN FİKİRLER KAZANIYOR

admin | 06 January 2011 14:26

bu sitede fotoğraf,grafik tasarımı, imaj tasarımı ya da çizim yapanlar çalışmalarınızı değerlendirerek kazanca dönüştürebilir ve bir çok kişiyle paylaşabilirsiniz.

para kazan

admin | 28 December 2010 23:04

para kazanmak hele de nette kazanmak bir çoğumuzun hayalidir. buna olanak sağlayan şu anda okuduğunuz yazıyı yayınlayan pillinetwork anlık kazanç değil yıllarca sürebilecek kazanç imkanı sunuyor! siteyi detaylı bir şekilde incelerseniz ne demek istediğimi

bloglarınıza ve web sitenizde reklam yayınlayarak kazanın

gezginciyim | 20 December 2010 15:37

Nette geçirilen zamanları paraya dönüştürmeyle ilgili bir çok site var, anket doldur, tıkla kazan vs.
Şimdi bahsedeceğim kazanç şekli ise tıklama yada anket doldurma değil.

Eğer kullandığınız bir bloğunuz varsa yada web siteniz reklam kodlarını kopyalayıp bloğunuza yada web sitenizin sayfasına yapıştırıyorsunuz sizi ziyaret edenler bu reklam linklerine tıkladıkça siz belli bir ücret kazanıyorsunuz tıklanma başına 0.03 usd kazanıyorsunuz.

NEOBUX, GÜVENİLİR TIKLA KAZAN SİTESİ

gezginciyim | 16 December 2010 10:47

i̇nternette tıkla kazan mail oku kazan ve anket doldur kazan tarzında bir çok site bulunmakta. bu siteler genelde hesabınızda 80 dolar yada 100 dolar yada türk menşeiliyse 100 tl birikince banka hesabınıza parayı aktarıyorlar.

fakat böyle sitelerde bu miktarları kazanmak epeyce bir zaman istediğinden çoğu kişi bıkıyor. fakat neobux sitesi hesabınızda 2 cent birikince bile paypal yada benzeri hasabınıza parayı hemen aktarıyor. azda olsa internette zaman geçirirken para kazanmak isteyen varsa bu siteden faydalanabilir. Eğer paypal hesabınız varsa site otomatik olarak hesabınıza parayı aktarıyor, bol kazançlar 🙂

Evlilik Üzerine

vatanda | 11 December 2010 12:59

Evlilik yaşamımızın belkide en önemli kararıdır. Attığımız adımla birlikte bambaşka bir dünyaya farklılıklara herşeyden öte değişik bir kimliğe bürünürüz. Yaşamın belirli dönemlerinde farklı şekillerde ortaya çıksa’da bolca yanlışı olsada olmazsa olmaz bir durumdur evlilik. İster resmi olsun ister dini hatta kalbi şekillerde de olsa evlilik yaşanan birşeydir. Burda genel algı olarak Resmi evliliklerle birlikte duygusal ve dini evliliklerden de söz etmek istiyorum sonuçta biz insanlar çok farklı evliliklerden söz edebiliriz. Mesela duygusal evlilikler çok daha iyidir çoğu konuda çünkü her iki tarafta birbirinden her an ayrılabilecek bir durumdadır. Ve bağı sadece sevgi bağlılık ve aşk sağlar. Resmi evliliklerde ise zamanla alışkanlıklar çevre baskısı ve yaşam koşulları etkilemekte. Dini evliliklerde ise olay çok daha başka hem dini etkiler hemde örfi ananeler etki etmekte. Aslında olması gereken en önemli şey duygusal evliliğin oluşması ve gelişmesi daha sonra zamanla resmi evlilik olur ama burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki buda cinsi evliliğin belirli bağlardan sonra oluşması. Sonuçta ülkemiz özellikleri itibariyle en büyük hatalardan birisi önce cinsi evlilik sonra duygusal yada resmi evlilik olması hatta cinsi evlilikten sonra hiçbirşeyin olmaması ve taraflardan sadece bayan olanın zarar görmesi. Daha sonrada çok daha vahim ve kötü sonuçlar doğurması. Sözün özü hatta kısası ilk önce yürekte sonra belirli bağlarla bağlandıktan sonra cinsi ve resmi evliliğin olması. ( Burada cinsi ilişki belirli bir noktaya kadar evlilik öncesinde bilinmesi gerekmektedir. Sonuçta resmi evlilikte cinsellikte önemli bir rol oynamaktadır.)

Memurlar ve yaşam döngüsü

vatanda | 10 December 2010 12:03

Memurluk ve yaşam sorunları hakkında ne yazılsa aslında boştur. Özellikle de 700-800 tl ile yaşamaya çalışan kesimler düşünülünce gerçekten de çok saçma geliyor ama şu varki. Memur olduktan sonra insan değişiyor. Yaşam standartları ve sıkıntıları değişiyor. İster istemez bulunduğu ortamdaki yaşam standardına ayak uydurmaya çalışıyor. Hele bekar ve aile desteği alamıyorsa iş daha da zorlasıyor. Evet 1,500-2000 tl arası bir maaş alınıyor ama bu maaşlar cebe girerken nedense max 750-800 arası giriyor. Giderler ve bu giderlerin ötesinde ihtiyaçlar farklılaşıyor. Bulunduğunuz ortam insanlar ve değişik ihtiyaçlar oluşuyor. Kazanıyorum ama neden harcayamıyorum durumları oluşuyor ve sonuçta memur dediğimiz grup daima borçlu oluyor. Ha şuda var bir memur max 10 sene içinde rahat bir araba alabilir yada bi 10 senede orta halli bir ev sahibi olur ama daha da fazlası olamıyor. Ha diceksiniz e daha ne istiyorsun diye. Ama öyle diil işte yaşıyoruz yaşam geciyor memur olmak için birçok sorundan engelden geçmişiz daha birşeyler olsun istiyoruz. Kendimizi geliştirmek daha da birşeyler kazanıp daha iyi bir ortamda daha refah seviyesi yüksek bir sekilde yaşamak istiyoruz. Belkide insan ne kadar bulursa daha fazlasını ister durumuna düşüyoruz ama öyle oluyor. Birde saolsun bankaların tuzağına düştüğümüz yada birkaç defa hatalı kararlar verdi isek bu sefer tamamen dağılıyoruz. Kısaca sözün özü bir memur evet orta derece bir maaş alır ama bu alınan maaş öyle büyük bir getiri sağlamaz. Hatta zor durumlarda bile kalır. Yazımla sizleri sıktıysam affola.

Nasıl Para Kazanılır?

karuma76 | 28 July 2010 15:15

Başımıza ne geldiyse hep para kazanma hırsı yüzünden gelmedi mi? Bu yüzden arkadaşımızı sattık, bu yüzden sevdiklerimize vakit ayıramadık, bu yüzden ailemizin ve daha birçok sevdiğimizin kalbini kırdık.
Para denilen şey bazılarının elinin kiri iken, bazılarının ise hayatını kirleten bir canavar. Kazanıyorsan daha çok kazanmak istersin, kazanamıyorsan başkasının malına göz dikersin. “Zenginin malı züğürdün çenesini yorar” diye boşuna dememişler. Yeteri kadar kazanırız ama daha çoğunu arzularız. Biz kazanırken başkalarının kazanmasını kıskanırız. Bazılarını ben öyle yapmıyorum der gibi hissediyorum. Yapmayın arkadaşlar! Biz insanoğlu doğduk doğalı açgözlü ve kıskancız. Komşumuz ev alır, bizim neyimiz eksik demeye başlarız. Oysa cevap çok basittir: PARA
Peki niye bazılarımız paranın içinde yüzerken bazılarımız da meteliğe kurşun atarız? Bunun cevabı da çok basit: ŞÜKÜR… Şükretmeyi, azla yetinmeyi bilmeyiz. İnternette biraz turlayın. Kolay para kazanma yollarından bahsedilir. Biraz etrafa bakarsanız, parası olan ve yeteri kadar para kazanan ve çalışarak terinin son damlasıyla para kazanan bunlara kulak asmaz. Ama tembellik ve atalet dolu insan böyle tekliflere her zaman açıktır, emin olun bunları duyunca balıklama atlar. Sonuç çok açık: HÜSRAN.
Böyle insanlar umut ışığı olarak söylenen herşeyi harfiyen yaparlar. Hesap açın derler hemen, para yatırın derler hemen. Oysa size para kazandıracağız diyen birinin sizden para istemesi ne kadar garip değil mi? Aslında bu da büyük bir problem değil. Esas problem şans oyunları. Bazıları para kazanmak için işyerlerine, bazılarıysa bet ofislerine giderler. Oturup bir defa da kazandığı paranın belki de 10 katını hissetmeden, gün boyu ve zamanını da feda ederek kaybederler. Para, umut, zaman, hırs, bazen insanlık… Para kazanma uğruna kaybedilenler… Bazısı hayatını bile kaybeder. Peki ne kazandık?
İşte para denen canavar ve onu kazanma uğruna uşağı olanlar…Siz onlardan olmayın.
Şimdi gelelim para kazanmanın en kolay 5 yoluna: 1. Öncelikle parayı hangi yolla kazanacağınıza karar verin, yani kendinize bir iş bulun.
2. Kendinizi tanıyın ve yeteneklerinizin farkında olun. Bu şu demek oluyor, bilmediğiniz işi yapmayın.
3. İşlerinize sakın duygusallığı karıştırmayın. Aklınızla ve mantığınızla yol alın. Adımlarınızı emin atın.
4. Hedefinizi büyük, adımlarınızı emin veküçük tutun. Yapacağınız her yanlışı lehinize kullanın. Yanlışlarınızı eksiklerinizi tamamlayarak artıya çevirin.
5. Hedefleriniz doğrultusunda, para kazanma adına ne biliyorsanız, yılmadan var gücünüzle kendinize yetecek parayı kazanana kadar, gereğinden fazla hırs yapmadan yapın… Unutmayın ki, hiç kimse karşılksız siz birşey yapmadan size para vermez, veririm diyen varsa da çok dikkatli olun. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın.
Bol kazançlar…Aslında bu yazıda istedikleriniz bu değildi, değil mi? İlk aklınıza gelen yine para kazanma hırsıydı. Belki de okumaya ne hayallerle başladınız. İnternette aradığınız o yazılardan o kadar çok var ki, benim yazmama gerek yoktu. Para kazanmak için gereken tek şey sizsiniz. O yüzden kimseye ve hiçbir şeye bu konuda kulak asmayın. Şimdi bir yerden başlayın ve yapmanız gerekeni yapın. Hadi aklınızı kullanın ve para kazanın…

Turbobit ile Para kazanmak

ewrenjfm | 23 July 2010 14:05

Merhaba Arkadaşlar , internet üzerinden yüklü miktarda para kazanmak istermisiniz, eğer cevabınız evet ise, tam size göre bir konu, upload yaparak para kazanacaksınız, ve sonradan oluşan bu linkleri sitelerde forumlarda paylaşarak indirilmesini sağlayacaksınız, ve gelsin paralar 😉 internetin en çok kazandıran sistemlerinden birtanesi…

ödemeler anında yapılıyor, ve 10 dolara ulaştıgında paypal hesabınıza yatıyor, (paypalden banka hesabınıza çekmek ücretsiz ve çok kolay)

İnternetten para kazanmanın yeni adresi

CptZenci | 10 May 2010 22:50

Yepyeni bir para kazanma kaynağı: FileServe internete yüklediğiniz ve paylaştığınız dosyalarınızı bu siteye yükleyerek para kazanabilirsiniz. Sitede tüm ülkelerdeki indirmeler geçerli. Ödemeleri Paypal yoluyla alabileceğiniz gibi başka yöntemler de var.

Sitenin para kazandırma oranları yukarıdaki gibi.
Sitenin diğer avantajları:
-Ücretsiz indirme yapanlar 256 kb/s hızla download yapabiliyor.
-Sizin referansınızla üye olanlar kazanınca sizde kazanabiliyorsunuz.
-Her üyenin 500GB alanı var.

Referanssız Link