bildirgec.org

jel hakkında tüm yazılar

Ekstra kalın lastikle zevkiniz yarıda kalmasın…

Beacool | 22 March 2010 09:54

Bugüne kadar nerelerdeydin?
Bugüne kadar nerelerdeydin?

Yaz geliyor. Benim için en iyi arkadaşımla da buluşmaya az kaldı. Eminim yazın gelmesini bisiklete rahatça binebilmek için bekleyen benim gibi az insan vardır. En iyi yaz arkadaşımla nerelere gittiğimi ve başıma neler geldiğini anlatsam inanmazsınız. Yaşanan maceralar iyi güzel de bu esnada yaşanabilecek en sıkıcı olay, lastiğin patlaması ve üstünde yaptığınız o kadar yolu rolleri değişerek bisikleti omuzlayıp geri gelmek..

Aslında firma bisikletler için resimdeki pompa gibi birçok ürüne sahip
Aslında firma bisikletler için resimdeki pompa gibi birçok ürüne sahip

Bisikletler son zamanlarda iyice gelişti buna neden bir çare bulunmuyor diye söylen benim gibiler içinse çok güzel bir habere rastladım. Bu ürünle artık patlayan lastiklerinizin sizi yarı yolda bırakması tarih oluyor (ciddi yarılmalar olursa buna yapacak yok).

Tıklayın, cildiniz doğayla barışsın!

nzright | 30 November 2008 10:45

Cildiniz Doğayla Barışsın sloganıyla reklamlarda ve market raflarında yeni yeni görmeye başladığımız duş jelleri ve sabunlar için komili bir websitesi hazırlamış.

Marka hakkında bilgilerin de yer aldığı sitede; reklam filmini izleyebilir; ürün çeşitleri ve detaylı tanıtımlarını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca “Sizin Komiliniz hangisi?” testi ile de; kendinize en uygun komili çeşidini bulmanız mümkün.

Devir İktisat Devri

zabun | 04 September 2008 23:41

Hemen herkesin evinde kullandığı; diş macunu, merhem, yapıştırıcı, yağlı boya, bal, ançuez, hardal, krem gibi sarfedilen ihtiyaçların hepsinin tüp şeklinde ambalajlandığını biliyoruz. Lakin bu ambalajlama yöntemi bir yandan kullanımı kolaylaştırır, diğer yandan içerisindeki maddenin hepsinden istifade etmemize olanak tanımaz. Özellikle alüminyum tüpler sıkıldıklarında deforme olur ve düzgün kullanıma imkan vermezler. Yani aldığımız şeylerin bir kısmını daha kullanmadan çöpe atarız. Bu olumsuz durumu aşmamızı sağlayan, çeşitli tüp sıkıcı aparatlar piyasada bulunmakta. Resimlerdeki ürünler diğer aparatlarla aynı işlevi görsede, çeşitli büyüklükteki tüpler için kullanabileceğiniz ve tüpleri bazı emsallerine oranla daha kolay yerleştirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmış. Anlıyacağınız işlerini diğerlerine göre daha iyi görüyorlar. Metalden yapılmış tüplere kalıcı zig zag bir şekil verdiğinden, tüpü aparatta tutmanıza da gerek kalmıyor. Diğer yöntemler de ilginizi çekebilir.

AİDS e Karşı Jel

Siradanbiri | 17 January 2007 21:04

HIV + yani aids hastası olanlara bir umut ışığı

HIV (aids virüsü)
HIV (aids virüsü)

, Brezilyalı bilim adamlarından geldi. Aynı ülkenin sahilinde bulunan dictyota pfaf-fi adlı deniz yosunundan elde edilen bir jel ile hastalığın %40 gerilemesi mümkün kılındı. İkinci aşamaya geçilen deneyler sonrası kullanım dozu ve güvenliği netleşecekmiş