bildirgec.org

january jones hakkında tüm yazılar

Bandits (2001)

queennothing | 26 April 2011 10:25

Oscar Ödüllü Amerikan yönetmen Barry Levinson‘un yönetmenliğini yaptığı sinema filmi “Bandits“, 2001 senesinde gösterime girdi. Senaryosu Harley Peyton tarafından yazılan suç komedisi, 80 Milyon Dolar gibi bir bütçeyle tamamlandı. En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Erkek Oyuncu dallarında Altın Küre adayı olan filmde Almanya doğumlu aktör Bruce Willis, Oscar Ödüllü Amerikan aktör Billy Bob Thornton, Avustralya doğumlu aktris Cate Blanchett, January Jones ve Troy Gravity gibi isimler rol alıyor.
Joe Blake ve Terry Lee Collins, iki suç ortağıdırlar. İşledikleri suçlardan sonra nihayet hapse giren ikili, hapisten çıkar çıkmaz rahat ve ‘dürüst’ yaşamak için para lazım geldiğini düşünürler. Para içinse banka soymaktan başka yöntem bilmeyen ikili, banka soymaya başlar.

Hayatını Geri Al : Unknown (2011)

dnz81 | 19 January 2011 14:36

Liam Neeson‘u önümüzdeki günlerde The Next Three Days filminin dışında başka bir aksiyon ve macera filminde de izleyeceğiz, Unknown.

Unknown (2011), film afişi
Unknown (2011), film afişi

Aksiyon sahneleriyle Taken (2008) filmine benzerliği dikkat çeken bu heyecan dolu filmde Liam Neeson yine başarılı bir grafik çiziyor. İlerleyen yaşına rağmen aksiyon-macera filmlerinin aranan simalarından olan Neeson, özellikle Avrupa’da çekilen filmlerde oldukça başarılı. Bu son filminde de arabalı kovalama sahnelerini soluksuz izleyeceksiniz.

Filmin diğer başrollerindeyse, Mad Mendizisinin afet sarışını January Jones ve Truvalı Helen (Troy) olarak hafızalarımızda olan Diane Kruger var.Yönetmen koltuğundaysa Jaume Collet-Serra (Orphanve House of Waxfilmlerinin de yönetmenliğini yaptı) var.

X-Men: First Class (2011)

kafkaesk | 14 September 2008 11:59

X-Men Origins: Wolverine (2009) filminin fragmanının internete düştüğü ve bizi (görece) türlü heyecanlara gark ettiği şu günlerde,
comingsoon.net
‘in haberine göre 20th Century Fox yeni bir X-Men filmi için kolları sıvamış. 2006-2007 yılları arasında, Jeff Parker tarafından yazılan ve Roger Cruz’un çizimlerini yaptığı X-Men: First Class çizgi roman serisinin bir uyarlaması olması beklenen filmde, bu seriye sadık kalındığı takdirde kahramanlarımızın gençlik yıllarına gideceğiz. Oyuncu kadrosu, senaristi ve yönetmeni henüz açıklanmamış olmasına rağmen X-MenFirstClass.com sitesinin foxmovies.com’a yönlendirilmiş olması bir dedikodudan fazlasıyla karşı karşıya olduğumuza bir işaret.