bildirgec.org

istanbul büyükşehir belediyesi hakkında tüm yazılar

istanbul trafik kontrol merkezi

maydesign01 | 16 July 2010 17:02

http://tkm.ibb.gov.tr/
http://tkm.ibb.gov.tr/

istanbul büyükşehir belediyesinin sunmuş olduğu bir hizmet ile istanbul daki karayolu trafiğini canlı canlı seyredebiliyorsunuz.belirli noktalara yerleştirilen kameralardan canlı görüntülere bakabiliyorsunuz.

canlı kamera desteği
canlı kamera desteği

ayrıca ekrandaki grafikler ile trafiğin yoğunluk seviyesini görebilir,hangi noktalarda çalışma vs var bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://tkm.ibb.gov.tr/
http://tkm.ibb.gov.tr/

ekranın sol ve sağ tarafında bulunan grafikler ile harita bilgilerine ve anında duyurulara ulaşabilirsiniz.

http://tkm.ibb.gov.tr/
http://tkm.ibb.gov.tr/

sayfa üzerindeki bilgi sayısını ve çeşitliliğini (hava durumu-önemli yerler vs) artırmak isterseniz ekranın sol üst köşesinde bulunan menü düğmesini kullanabilirsiniz.

http://tkm.ibb.gov.tr/
http://tkm.ibb.gov.tr/

kılıçdaroğlu korkusu

Thing | 28 January 2009 10:24

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=808947&title=kilicdarogluna-sert-cikti-kagithaneye-kagittepe-diyen-biriyle-neyi-tartisacagim

İspark’tan yeni bir hizmet

rpc | 25 October 2008 11:36

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İSPARK, sürücüleri trafikte oluşan gereksiz kuyruklardan kurtarmak için yeni bir hizmet daha sunuyor. VMS tabelaları (park yönlendirme ve bilgilendirme sistemi) ile sürücüleri enyakın otoparklara yönlendiriyor; tabela üzerindeki göstergeler sayesinde otoparkların o anki doluluk
oranları
hakkında da bilgi sahibi olmak mümkün.

istanbul da trafik sorunu

viarectaa | 26 August 2008 11:10

Sizce 20 milyon istnbullunun çilesi olan trafiğe çare bulalım. istanbul trafiğini çözmek için görüş ve önerilerinizi paylaşın kadir topbaş görürde bir çare bulmayı lütfeder ne dersiniz?