bildirgec.org

ipone hakkında tüm yazılar

Sesli Parola

Runyy | 26 Ekim 2011 15:40

Telefonunuza küçük bir mikrofon ile sesli parola koymak ister misiniz?

Çip
Çip

Evet, telefonunuzun içine küçük bir mikrofon yerleştirilerek bir çok işinizi sesli bir şekilde halledebilirsiniz. Parola sistemi diye adlandırılması belki yanlış olmuş. Zira diğer özellikler de işimize yarayabilir. Belki de bir çok kişinin hayalini gerçekleştirecek olan bu çip; ileride teknolojide vazgeçilmezlerden olabilecek.

3G İhalesi Sonuçlandı, Kazanan : Türkcell

tuncelik81 | 29 Kasım 2008 22:44

Ne zamandır beklediğimiz (üçüncü nesil) 3G lisans ihalesinin sonucu sonunda belli oldu. 3G lisans ihalesinde; A lisansını 358 Euroluk teklif ile Türkcell kazanırken, Avea ve Vodafone arasında kura çekimi yapıldı. Kurayı ilk çeken Vodafone, 250 milyon yazılı teklifle B Lisansını kazanmış oldu. ihalede tek kalan Avea KDV hariç 214 milyon euro yazılı teklif verdi. Teklifini yükseltmeyen Avea C lisansını 214 milyon euroya kazanmış oldu. D tipi lisans için ise teklif veren firma olmadığı için D lisansı ihalesi iptal edildi.

Haber ile geniş açıklamayı burdan ulaşabilirsiniz.

İpone Katili Yolda Müjde, 9500 Vodafone Farkı ile Türkiyede

Ddelikan | 15 Ekim 2008 18:26

9500 Strom Sonbaharda Vodafone ile Türkiyede
9500 Strom Sonbaharda Vodafone ile Türkiyede

Vodafone, Namı Apple iPhone katili olarak da bilinen Blackberry 9500 Strom’u Türkiyeye getireceğini açıkladı. İlk tıklanabilir dokunmatik ekranlı cep bilgisayarı olan blackberry Strom‘u Türkiyede Sadece Vodafone Piyasaya Süreceğini iddia etti. İpone ile Blackberry Strom’u karşılaştırmak için ipone özelliklerine şuradan ve Blackberry 9500 Strom’un özelliklerine şuradan bakabilirsiniz.Operatörler arasında rekabeti iyice kızıştıracağa benzeyen Blackberry Strom 1Gb Hafızasına 16Gb Hafıza eklenebilme özelliği ile öne çıkıyor. Son bir hatırlatma İpone ile kıyaslanma sebebi ise Tam ekran dokunmatik olması. Gelmesi için Sonbaharı vede Vodafone‘un yapacağı kampayayı bekliyoruz.

yılın en iyi 10 aygıtı

pasacocugu | 24 Aralık 2007 22:07

ipone
jailbroken ipone

wired.com, 2007 yılın en iyi 10 gadgetını belirlemiş. sitede bu gadgetlar hakkında ingilizce bilgiler de yer almakta.

top 10 listesinde klavye, ipod,hp bilgisayar kasası, amazon’un elektronik okuyucusu, asus’un dizüstü bilgisayarı, nokia’nın internet tableti n810, olevia marka hd televizyon, archos 705 wi-fi media player, Olimpos E510 fotoğraf makinesi,Jailbroken iPhone bulunuyor. bu küçük aletlerin resimleri gerçekten muhteşem görünüyor.

iphone dayanıklılık testleri

wakabayashi | 01 Temmuz 2007 15:56

pc world, iphone için dayanıklılık testleri yapmış.çizilmeye karşı ve düşmeye karşı neler olabileceğini basit yöntemlerle incelemişler.

çıkan en önemli sonuç iphone çizilmeyen bir ekrana sahip.

not:teknoloji aşıkları izlemesin bu videoyu,bir yerden sonra,iphone’un her yere düşüşünde acı çekmeye başlayabilirler…