bildirgec.org

iphone 2 hakkında tüm yazılar

huzurlarınızda yeni iphone!…

atalay ahmet | 12 April 2010 18:05

motorola droid
motorola droid

işte iphone’a göz kamaştıran rakip

ünlü cep telefonu mucidi yeni icat, iphone’un göz kamaştıran rakibi, piyasanın yeni göz bebeği motorola droid‘i iphone’a tercih etti.

motorola droid
motorola droid

modern cep telefonlarının yaratıcısı olarak bilinen martin cooper yeni deneyimler, gelişmeler ve icatlar için iphone’u geçici bir süreliğine bırakıp motorolanın yeni sunduğu android telefon droid’e geçti.

motorola droid
motorola droid

iphone çok etkileyici bir rakip olacak olan bu telefonun sloganı iphone’un ağzından çıkıyor ve diyor ki;

iphone için klavye

konami | 09 November 2008 15:53

iphone için üretilen bu bluetooth klavye macally tarafından piyasaya sürülmüş. iphone’u laptoplara biraz daha yaklaştıran bu klavyeyle tuşlara kablosuz olarak basmanın keyfine varıyorsunuz.

ipod touch için de kullanılabilen bu aygıt için buradan ön sipariş verilebiliyor.

Türkçe Iphone 3G

zaffhan | 15 October 2008 10:33

Ükemizde Turkcell ve Vodafone aracılığı ile satılan IPHONE 3G ’lerde Türkçe malesef menü yok.

1 yıldır Iphone kullanıcılarına (yurt dışından getirenler) iPhoneServis.com sitesine üye olarak iPhone 3G nize Türkçe menü yükleyebilirsiniz.
Türkçe menü iphoneservis.com üzerinden ücretsiz dağıtılıyor .

IPhone 3G duyuruldu

cemshid | 09 June 2008 22:57

IPhone 3G
IPhone 3G

apple, tahmin edildiği üzere wwdc’de yeni iphone‘u duyurdu. 2-3 gün evvel ortaya çıkan resimlerin aksine, iphone ne yeşil, ne kırmızı.. siyah ve beyaz olarak 2 renkte ve 1. nesile oldukça benzer özelliklerde.

3G
3G

öncelikle belirtmek gerekli ki, en büyük eklenti yeni iphone’un adından da anlaşılacağı üzere 3G network’ünü desteklemesi. Ülkemizde de hazırlıkları yapılan ve yıl sonunda yeniden lisans ihalesi düzenlenmesi beklenen 3G ile hızlı bir şekilde internete bağlanmanız mümkün…

iphone 2 ne zaman geliyor?

jubujup | 08 April 2008 14:24

burada, burada ve şurada iphone 2 ile ilgili bir kaç haber bulunuyor. bunların ortak noktaları yeni iphone‘un 3g ve mms destekli olması. bazı sitelere göre ekstra gps destekli olması bekleniyor. en geç eylül 2008 gibi çıkması beklenen iphone 2 için apple‘ın yaptığı resmi bir açıklama henüz yok.

iphone 2
iphone 2