bildirgec.org

ilginç site hakkında tüm yazılar

Bu makine geleceği biliyor.

ferfote | 20 March 2011 14:42

Arkadaşınıza müthiş bir şaka yapmak ister misiniz?
Sistem çok basit.Siteye giriyorsunuz, arkadaşınızın ismini yazıyorsunuz.Sistem size bir link veriyor.Bu linki arkadaşınıza gönderiyorsunuz.Ama gönderirken çaktırmadan “Abi bi makine yapmışlar geleceği tahmin ediyor” filan diyorsunuz.

-gelecek makinesi-
-gelecek makinesi-

Gönderdiğiniz linke tıklayan arkadaşınız bir makineyle karşılaşıyor.Ona istediği soruyor sizde makine yerine arkadaşınıza cevap veriyorsunuz ve eğlence başlıyor.Tabi arkadaşınız karşısında sizin olduğunuzu bilmiyor.

Tatile çıkmak ayrı bir kolay oldu

uykusuzkedi | 14 September 2009 22:22

Hey, işte sizlere ilginç bir site: valizim.com. Tatilciler için hayat kolaylaştırıcı. 🙂

Bu siteyi kullananlar tatile çıkarken yanlarına ne alacaklarını, neyi unutmamaları gerektiğini çok da düşünmeyecek. Hemen her detay çünkü valizim.com tarafından düşünülmüş. Alınacak belgeler, bebek eşyaları, valizlerden tutun da sağlık, kitap, müzik, konfora kadar pek çok farklı kategoride gerekli olabilecek belgeler ve eşyalar listelenmiş.

Sizlerin liste hazırlamak için yapması gereken ise sadece siteye girip, tatile çıkarken almanız gerekenleri seçmek. Sonra ister listenizi e-posta adresinize gönderirsiniz, ister siteden direk çıktı alırsınız.

Sitede ayrıca tatile çıkacaklar için güzel öneriler, tatil eşyaları için açıklamalar ve ekonomik oteller listesi de bulunuyor.

Online Başağrısı

nikvaylo | 14 November 2008 13:53

3-4 saat bilgisayar başından kalkmayanlar önce bacaklarda sonra belde ve en sonunda gözlerde yorgunluğu yaşayacaktır. İşte internet dünyası bu konuda bile pratiklik sağlıyor.

Başınızı döndürecek site...
Başınızı döndürecek site…

Zaman harcamadan, ter dökmeden, quassimodo gibi belt yamultmadan gözlerimizi yoran bir site yapmışlar. En etkilisinin 41 numara olduğu, 73 görüntüye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginç siteler

oktayoz | 23 February 2008 13:46

ilginç siteler

ne zaman öleceksiniz merak ettiniz mi. işte size bir site. bilgileri girin ve ne kadar yaşayacaksızın görün.

kıyamete doğru geri sayım başlatan bir sit

önceki yaşamınızda kimdiniz merak eden var mı. buradan öğrenin

geleceğe e-mail atın. buradan

çay ocağından dergiciliğe…

gorcan abi | 05 September 2001 11:56

ilk info girdiğimde bir bilgisayar dergisinde çaycıyım demiştim fakat daha sonra birkaç arkadaşımızın malum nedenlerden dolayı işten atılması sonucunda site tanıtımı işi de benim üzerime kaldı.

“Harika bir site” diye başlık atacaktım ama yemedi işte :)) ama gerçekten ‘forum’dan daha ileri diyebileceğim bir site. eksi sozluk’e benzettim ilk basta hic tanıtımını yapmayacaktım ama yine de dayanamadım işte :))

Arada uğranacak kesinlikle…