bildirgec.org

ipad hakkında tüm yazılar

Fling ile ipadinizin joysticki oldu!

Beacool | 06 December 2012 11:47

Fling ile ipadinizin Joysticki oldu!

Fling gözede hitap ediyor...
Fling gözede hitap ediyor…

Yok arkadaş ben bu dokunmatik ekranlarda oyun oynayamıyorum! Gerçekten de öyle! Sanırım geçmişte elimizin joystick (oyun çubuğu nedir ya?) sonra da klavye + fare kombinasyonuna adapte olmasından olsa gerek touchscreen ekranlarda oyun oynamak bana pek de keyifli gelmiyor…

Tam dünyaya “ben yaşlandım artık” diye bakarken bugün internette gencecik insanların dahi bu konudan şikayetçi olup Fling (yok ya sadece isim benzerliği) diye bir şey icat ettiklerini gördüm. Bu icat hernekadar ipad (neden acep?) ile lanse edilse de her tip tablette oyun konusunda iyi bir çözüm sunacak gibi duruyor…

Etymotic research mc3 & mc5

schizophrenia13 | 05 November 2012 10:55

etymotic research mc5
etymotic research mc5

etymotic ceo’su dr. mead killion tarafından, sınıfının en iyi ses izolasyonuna sahip kulakiçi kulaklık serisi olarak tanıtılan mc, mc3 ve mc5olmak üzere iki modele sahip. mc3, mc5 modelinden farklı olarak ipod, iphone ve ipad ile kullanılabilmek için yüksek hassasiyete sahip bir mikrofon ve kumanda barındırmakta.

etymotic research mc aksesuarları
etymotic research mc aksesuarları

mc3 ve mc5’in özellikleri:

Zeppelin Air iPhone hoparlörü

bidians | 01 October 2012 12:06

iPhone’unuz için dock hoparlör mü arıyorsunuz?
Almışken en iyisini almak istiyorsanız Zeppelin Air hem ses kalitesi olarak evde kullanıma uygun, hem de salonunuzun istediğiniz yerine koyabileceğiniz kadar şık bir tasarıma sahip.

Bowers&Wilkinsismini duyunca fiyatın çok uçuk olduğunu düşünmeyin. Zeppelin Air’in fiyatı oldukça uygun.

Hi-end hoparlör üreticileri arasında dünyanın en iyileri arasında kabul edilen İngiliz markası Bowers&Wilkins’in Zeppelin Air serisi iPhone Dock hoparlörleri, iPad ve iPod ile de kullanılabiliyor. iTunes arşivinizi evinizdeki müzik sisteminizden dinlemek istiyorsanız Zeppelin Air aradığınız ürün. Üstelik son derece ergonomik bir uzaktan kumandası da var.

Mr. Burns’ün iPad Uygulamaları

shane | 27 March 2012 14:28

The Simpsons‘ın Them, Robot isimli bölümünde, Mr. Burns’ün elinde bir iPad vardı. Gizmodo, Mr. Burns’ün hangi uygulamaları kullandığına dair bir haber yapmış: Am I Alive, Ukulele Hero, Google Naps, Captain Billu’s Whiz-Bang, Angry Burns ve Trap door 🙂 Şahane.

Atari oynamak istiyorum!

pygmalion | 03 August 2011 13:57

Retro düşkünü bir oyun meraklısı mısınız? iPad’siz bir hayat düşünemiyor musunuz? O zaman iCADE iPad Arcade Cabinet, sizin için altın değerinde bir tasarım olabilir. Bluetooth ile iPad’e bağlanan cihaz, çocukluğunuza geri dönmenize neden olabilir. Yaşınız yetmiyorsa bir büyüğünüze gidip sorun, hislerini anlatsın size. Yaşasın Atari!

Burada mevcut.

Etch-a-Sketch iPad kılıfı

pygmalion | 15 July 2011 15:10

iPad kılıfları arasında seçim yapmak zor. Ancak şu güzel model insanın aklını başından alabilir, hele ki çocukluğunda bir Etch-a-Sketch sahibi olanların!

Arkadaşını Back-Up’la!

utopik adam | 07 July 2011 16:34

Back-Up Dünyası Facebook sayfasında bir uygulama başlatmış ve uygulamada arkadaşlarımıza uygun Back-Up Hizmetleri’ni seçerek onları Back-Up’lıyoruz. En çok arkadaşını Back-Up’layanaysa iPad2 ödülü veriliyor.

iPhone için USB flash disk

Kalysbek | 07 June 2011 16:21

PhotoFast şirketi iGadget’lar için i-FlashDrive üretti. Bir tarafında PC bağlantısı ve diğer tarafında 30-pinli Apple bağlantısı var. Böylece, iTunes ve ötesinde atlamasına PC ve iPhone, iPod touch veya iPad arasında bilgi paylaşımında bir fırsat var. Böylece, Bilgisayarınızda iTunes yokken iPhone, iPod touch veya iPadınız ile bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

SaklıŞehir ile Fırsatlara Dokun

jagor | 06 June 2011 14:59

“İstanbul’u Çok Seviyorum” kelamıyla yayın hayatına başlayan SaklıŞehir, hem tanıtımını yapmak hem de müşterilerine ilk hediyesini vermek için Fatih Sultan Mehmet İmzalı iPad Yarışması başlattı.

Yarışmaya katılmak ve ödülü alabilmek için tek yapmanız gereken siteye girip mailinizi bırakmak ve gelen maili onaylamak ve arkadaşlarınızı davet etmek.

iPhone ve iPod’inizi iFan’la şarj edin!

kerimsarigul | 01 June 2011 09:50

iPhone ve iPod'inizi iFan'la şarj edin!
iPhone ve iPod’inizi iFan’la şarj edin!

Elektriğin olmadığı yerlerde telefonumuzu şarj etmek her zaman sorun olmuştur. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için bir çok alternatif geliştiriliyor. Bunlardan birini bir önceki yazımda tanıtmıştım. Güneş enerjili çanta bu iş için yardımcı oluyordu bizim için. Şimdi ise size iPhone ve iPod için alternatif bir şarj cihazı tanıtacağım.