bildirgec.org

gnctrkcll hakkında tüm yazılar

gnçtrkcll kenan doğulu konserleri

kimonofight | 30 September 2010 11:45

gnçtrkcll’lilerin 11 günde 14 il için verdikleri oylar, Turkcell organizasyonuyla gerçekleştirilecek Kenan Doğulu konserlerinin hangi Anadolu illerinde yapılacağını belirledi. gnçtrkcll ayrıcalığıyla ücretsiz izlenebilecek 8 konserin ilki 1 Ekim Cuma günü İstanbul’da düzenlenecek.

Gençlerden en çok oy alan il 85 bin oy ile Adana olurken, konser yapılacak diğer iller, aldıkları oy sırasına göre; Bursa (66 bin oy), Trabzon (65 bin oy), Gaziantep (44 bin oy), Konya (43 bin oy), İzmir (41 bin oy), Ankara (40 bin oy) oldu.

Gnçtrkcll Sessiz Sinema

mecburkalanlar | 29 March 2010 10:01

Gnçtrkcll Sessiz Sinema Yüklenme Ekranı
Gnçtrkcll Sessiz Sinema Yüklenme Ekranı

Turkcell firması gnçtrkcll uygulaması kapsamında ortaya koyduğu gençken yapılacak 100 şey reklam konseptini sağlamlaştırmak ve devam ettirtmek için yeni bir yarışma hazırlamış.
Yarışmanın konusu, hemen hemen herkesin sevdiği bir oyun. Sessiz sinema. Yarışmanın sitesinin adı da genctrkcll sessiz sinema.

Yarışmada 5 farklı salon var ve her salonda sizlere farklı bir sessiz sinema anlatılıyor. 5 farklı sessiz sinemayıda sizeverilen süre içinde doğru cevaplarsanız. Turkcell’den tam 100 kontor kazanıyorsunuz.
Yarışma esnasında istediğiniz kelimeden anlattırmaya başlayabilir. Anlamamamız durumunda anlatan kişiye “farklı bir şekilde anlat” diyebilirsiniz.
Web uygulamaları konusunda daha önce de bir çok başarılı çalışma*** yaratan turkcell’i bir kez daha tebrik ediyoruz. Herkese bol şanslar ve iyi eğlenceler.

Gnctrkcll Sinema Kampanyası Geri Döndü

24black mamba24 | 27 February 2010 13:43

Turkcell’in gençlik kulubü gnctrkcll,” 1 Bilet alana 1 Bilet bedava ” kampanyası ile geri döndüğünü belirtti.

Sinemasever gençler bu haberi zaten uzun zamanadır bekliyordu, turkcell’de sinemaseverleri kırmadı ve bu güzel haberi duyurdu. Hem de geçtiğimiz senelerde ki kampanyadan daha avantajlı bir şekilde. Pazartesi ve perşembe günleri katalabildiğimiz kampanya artık hafta içi hergün bizlerle olacak.

Gnctrkcll’liler, 49 ilde 230 sinemada toplam 1.263 sinema salonunda, bu güzel avantajdan nasibini alabilecek. “1 Bilet alana 1 Bilet bedava” kampanyasına katılmak sadece, geçerli kulüp şifresine sahip olmak anlamına geliyor.

İlişkinin Adını Koy

calciumsandoz | 12 February 2010 19:19

Biliyorsunuz gnctrkcll’in gençken yapılacak 100 şey listesi var. Bu listenin 71.ci maddesi de ilişkiye ad koy. Gerçekten zor bir mesele. Öyle ki nice birliktelikler bu nedenle sonlanıyor. gnctrkcll ise bu konuya eğlenceli bir şekilde yaklaşmış. 3 soru sorup, verilen cevaplara göre ilişkinize ad koyuyor. Seçeneklerin üzerine gelindiğinde de eğlenceli seslendirmelerle karşılaşmak mümkün. Facebook ile entegre olduğundan ve neredeyse facebook kullanmayan kalmadığına göre üyelikle uğraşmak zorunda değilsiniz.
buradan ulaşıp eğlenebilirsiniz.

Sevgililer Günü’ne yaklaşırken, ilişkinin adını koydun mu?

kimonofight | 12 February 2010 17:08

İlişkinin adını koy” Gnctrkcll’in, Sevgililer Günü için hazırladığı eğlenceli bir mikro site. Siteye ilk girişte, Facebook bağlantısı kurarak 3 esprili soruyu yanıtlıyor ve ilişkinizin “adı”na ulaşıyorsunuz.

ilişki isimleri, yine esprili bir yaklaşımla karakterize edilen insan isimleriyle sembolize ediliyor. Projenin en dikkat çekici kısmı ise, internet sitesindeki soruları yanıtladıktan sonra çıkan sonuç Facebook duvarınızda durum güncellemesi olarak yayınlanıyor.

Arkadaşlarınız yayınladığınız bu anlaşlmaz cümlenin ne olduğunu merak ediyor ve www.iliskininadinikoy.com sayfasını ziyaret ediyor. Proje Facebook’u bir medya aracı olarak kullanıp insanlar arasında konu hakkında etkileşimli bir iletişim sağlamayı amaçlıyor. Site tasarımı ise Gnctrkcll’in bundan önceki işlerini de yapan efabrika‘ya ait.

Gençken Yapılacak 100 Şey

mecburkalanlar | 28 October 2009 10:31

gencken yapılacak 100 şey ekran görüntüsü
gencken yapılacak 100 şey ekran görüntüsü

Turkcell firması ödüllü, eğlenceli bir web sitesi ile yine karşımızda. Gençken yapılacak 100 şey sitesi gençken yapabileceğiniz, yapmanız gereken 100 şeyi sıralamış ve her madde için bir örnek vermiş. Sizler istediğiniz maddeden başlıyarak 100 şeyi yapıyorsunuz ve videoya çekip siteye yüklüyorsunuz. Video yükleyenlere ve izleyenlere 1000’lerce kontor var. Ayrıca büyük ödülü de sen belirliyorsun. Bir Mini Cooper da bu hediyeler arasında. Yani büyük ödül bir hayli büyük olacağa benziyor 😉

Örneğin madde 27: çocuk doktoruna git ve içinde bir cocuk olduğunu ve onu tedavi ettirmek istediğini söyle.

Tasarım ve fikir açısından gayet başarılı bir site.

gnçtrkcll ve uğur tv

codezero | 23 February 2009 16:20

uğur tv den daha önce de şu yazıda bahsetmiştim.

ugur tv
ugur tv

site öss ve sbs’ye hazırlanan öğrencilere videolu bir ders anlatımı içeriği sunduğu gibi, tonlarca da soru barındırıyor idi.

yeni hali daha fazla web2.0 tadında uygulama, kişişelleştirilebilir sayfa düzeni, temalar, Canlı1Rehber uygulaması, Gel1Kapışalım gibi eklentilerle daha da ilgi çekici ve eğlenceli bir hal almış. sanırım soru sayısı ve içerik de oldukça zenginleştirilmiş. siteye ayrıca gnçtrkcll ve dolayısıyla Turkcell’de hem sponsor olmuş hem de kendi abonelerine bu hizmeti veriyor gibi görünüyor.

Hipnozor ile sevgilinin aklını al!

ahmethakan | 12 February 2009 11:15

Gnctrkcll’nin yeni icadı Hipnozor, seven kalplerin derdine derman oluyor. İstediğin gibi bir Sevgililer Günü için derdini Hipnozor’a anlat, hemen derman olsun. Sevgilin gül bahçesi içinde aşk şarkıları söylemeni mi istiyor? Bir mesaja bakar. Göbeğin mi var? İri kemikli olmanın güzelliğini sevgilin de anlar. www.hipnozor.com‘a tıkla, sevgilinin aklını al!

yine yeni yeniden gnctrkcll

cherry blossom girl | 30 January 2009 15:30

gnctrkcllsitesi bakım aşamasını tamamlamış ve yine yenilenmiş. yine Efabrika ile çalışmışlar. daha önceki versiyonundan farklı olarak artık üye olunabiliyor, forumlarda ve haber altlarında yorum yapılabiliyor. hev hev çok şeker olmuş:) sitenin arkaplanı sürekli değişiyor bu anlamda başarılı bir çizgideler..