bildirgec.org

gittigidiyor hakkında tüm yazılar

GittiGidiyor Anneler Günü

xosx | 05 May 2011 21:39

GittiGidiyor Anneler Günü için Facebook’ta eğlenceli bir uygulama yaptı. Annelerin klasik sözlerini yazarak yarışmaya katılıyorsunuz. En çok beğenilen günün 10 sözünün sahibi GittiGidiyor’dan 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.
Decode tarafından yapılan bu eğlenceli uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

GittiGidiyor Seyahat İle Bedava Uçuşlar Başladı!

xosx | 31 January 2011 15:08

GittiGidiyor Seyahat ile dilediğin yere bedava uçmak ister misin
GittiGidiyor Seyahat Facebook uygulamasındaki yarışmaya katılmak için kullanıcılar öncelikle gitmek istedikleri yer için buradan arama yapıyorlar. Arama sonuçlarına göre Facebook uygulamasında neden oraya gitmek istediklerini yazıyorlar. En çok oyu toplayanlar arasında juri tarafından seçilecek olan haftanın 1’incisi bedava uçak bileti kazanıyor. Ayrıca 2’inci, 3’üncü, 4’üncü ve 5’inci olan katılımcılar, 100 TL değerinde GittiGidiyor Hediye Çeki kazanıyorlar.

paypal ile online para transferi yapmak

silver530 | 18 August 2010 14:05

paypal, internetten bir e-posta adresi kullanarak para gönderip veya almanızı sağlayan online bankacılık hizmetidir. eğer internetten kredi kartı kullanmadan alış-veriş yapmak istiyorsanız paypal‘ı güvenle kullanabilirsiniz.
türkiye’deki paypal kullanıcıları açısından sevindirici bir durum ise, paypal‘ın artık türkçe dil desteği de vermesi ve türkiye’deki bankalarla da para aktarımı yapmaya başlaması.
şu anda dünya da 190 ülke paypal‘ı kabul ediyor ve siz sağdece bir e-posta adresinizle bu ülkelerdeki e-mail adresi olan herkesle kolayca para transferinde bulunabilirsiniz.
ayrıca paypal, 24 para birimini de destekliyor ve günlük kur değerlerine göre dönüşüm yaparak alış-veriş ve para transferi yapmanıza imkan veriyor. paypalın bu özellikleri sayesinde dünyanın herhangi bir yerinde iken para birimi çevirme problemi yaşamazsınız. bütün bu anlattıklarım malesef sadece paypal sitesine üye olanlar için geçerli 🙂 o nedenle sizde tüm bu kolaylıklardan faylanmak için paypal‘a ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

fulya’nın intikamı reklammış

beypazarli pinokyo | 11 August 2010 15:55

paramarka tarafından, gittigidiyor un kayıtlı kullanıcı sayısını artırmak, siteye yeni ziyaretçi kazandırmak, markanın bilinirliğini artırmak için hazırladığı bir viral reklam çalışması çıktı.

oyuncu seçiminde titiz davranan ajans, fulya rolü için bir profesyonel değil, daha gerçekçi olsun diye üniversiteli bir kızla anlaşıyor, çekimin doğal bir ev ortamını anımsatması için çaba sarfediliyor.

milyar dolarlık devleşen girişimler…

atalay ahmet | 30 March 2010 13:23

Gün öyle bir gün ki, artık insanlar bir şeyler üreten değil milyonlarca kullanıcıya ulaşma potansiyeli olan ve pek teknoloji içermeyen, genelde kimseye bir şey katmayan web sitelerine yatırım yapıyorlar.

Bu yatırımlar da öyle ufak tefek değil. Fabrikalar kurulabilecek, milyonlarca kişiye iş imkanı sağlanabilecek büyüklükte yatırımlar.

Tabi bu büyük yatırımların ardından kazanılan paralarda aynı şekilde sadece reklam ağının büyümesine ve el değiştirmesine yarıyor genellikle. Elbette üreticiye katkı sağlayan cinste olanları da var; fakat yok denecek kadar az sayıda olduğu için zikretmeye pek gerek yok.

Gittigidiyor’da açık artırma ile ilgili yeni uygulama

siriusbee | 29 December 2009 16:23

Gittigidiyor‘da açık artırmalarda sık sık yaşanan, satıcının başka bir üye adı ile kendi ürününün fiyatını artırarak daha yüksek fiyata satmasının önüne geçmek için yeni bir uygulama başladı. Tabi ki aynı uygulama teklif vererek açık artırmayı kazandığı halde ödeme yapmayan bütün alıcılar için de geçerli.

Gittigidiyor’da bunun önüne geçmek için katı bir uygulama başladı
açık artırmayı kazandığınız halde ödeme yapmazsanız teklif verme hakkınızı kaybediyorsunuz.

Popüler sitelerin eski halleri !!!

omeroguz | 31 October 2009 13:42

Dünden bugüne internet çok değişti siteler şimdiki gibi görkemli değillerdi nasıllar mıydı? işte…

İlk olarak herkesin artık kullandığı facebook ile başlayalım
facebook 2004-2005 yıllarındaki görünüşleri

facebook 2006

facebook 2007

Fotokritik GittiGidiyor!

xaqpax | 10 October 2009 19:58

Türkiye’nin en hatırı sayılır fotoğraf paylaşım sitesi günden güne kan kaybetmeye devam ediyor, son bir kaç gün içinde de şiddetle gerileme kaydeden site yakın zamanda Allahın rahmetine kavuşacak gibi, ne zaman açsam bakım nedeni ile hizmet veremiyoruz yazısı çıkıyor, geçtiğimiz yıl Noktacom A.Ş. ye satılan ve (hızla büyüyen sitenin; satılması da satanların işine gelen bir durum) iyiye doğru ilerlemesi gerekirken çöküntüye geçtiği yüzlerce üyesi tarafından gözlenmekte ve üyelerince üzüntü ile karşılanmaktadır.

Yakın geçmişte arayüz değişikliğine giden Fotokritik sitesi tasarımı beğenmeyen ve o meşhur eski tasarımı isteyen çoğunluk üyeler tarafınca boykot edilmiş siteye eski tasarımı print screen ile saklamış üyelerin eklediği fotoğraflar kaplamıştı, yönetim hiçbir zaman üyelerin istediğini yapmadı ve bir görüş ve öneriye kulak vermemiştir. Üstelik bu üyelerin büyük bir çoğunluğu aylık 4.90 tl ödeyen pro üyeler kalkdı ki onların da sözü geçmiyor… 2 kişi tasarım ve kodlamada değişiklik yapıyor ve Ayça Çakırbilgiç isimli yönetici arkadaşı da aracı kullanarak bu gelişmeleri üyelere aktarıyorlar…

gittigidiyor mobil servisi aktif!

rgnkr | 07 August 2009 20:47

Türkiyenin en popüler açık arttırma sitelerinden biri olan gittigidiyor mobil olarak cebe de girdi. neredeyse normalde yapılan bütün özellikleri barındıran (teklif vermek, izlemeye almak vb.) mobil sürüme m.gittigidiyor.comadresinden cep telefonunuz ile ulaşabilirsiniz.

benim kendi kısa incelemem sonucunda hız oranından memnun kaldım. tasarımda fazla görsel olmaması hem kontör/ücret fiyatınızı indiriyor hemde hız kazandırıyor. arama yaptığınızda ise aradığınız içeriğin küçük resmi köşede gözüktüğü için ana sayfaya nazaran hafif bir yavaşlama olabiliyor. ama bu 3g için söz konusu olmaz diye düşünüyorum ki ben normal telefondan daha önce girdiğimiz GPRS ile kısa bir test sürüşü yaptım.

link: http://m.gittigidiyor.com

Reklam mıydı? Gerçek mi?

ilgazaskin | 27 July 2009 15:33

Son günlerde gündemi bir video meşgul ediyor.Belki duymuşsunuzdur,en yakın arkadaşının onu sevgilisiyle aldatması.Bunun üzerine bir video çekiyor ve bunu sosyal bir merkez olan facebook’ta yayınlıyor.Videoda eski sevgilisine ait bazı eşyaları gittigidiyor.com’da satışa çıkardığını belirtiyor.Ve bunu söylerken de ağır hakaretlerde bulunuyor.Bu video sayesinde haber bültenlerine kadar çıkmayı başaran kişi videoda kullanıcı adını vermekten de kaçınmıyor.Bu sayede gittigidiyor’unbu günlerde baya bir trafik yapabileceği kaçınılmaz oluyor.Acaba gittigidiyorkendi reklamını mı yapıyor? duyumlarıma göre yurtdışında böyle reklam yapan sitelerde varmış 😮
Video linkini vermek istemiyorum.Onun reklamını birde burda yapmak istemiyorum.Zaten internet dünyasıyla ilgilenen biri sanırsam bu videoyu izlemiştir.Ve size bu soruyu soruyorum bu video gittigidiyor’unbir reklamı mıydı? yoksa fazla abartılmış ama gerçek bir yaşam hikayesi miydi?