bildirgec.org

garanti hakkında tüm yazılar

Garantili Tekil Ziyaretçi Servisi

meyado | 21 March 2011 11:55

Merhaba sayın internet kullanıcıları ben bugün üye oldum ve çok güzel bir hizmet olan bildirgec.org sitesinde yazmaya karar verdim inş. bundan sonrada devamlı burada yazılarımı okuyacaksınız. Şu an internet piyasasında birçok web sitesi mevcut bende kendi çabalarımla birçok projeye imza attım son bir aydır ise yeni geliştirmiş olduğum bir proje var onu sizlerle paylaşmak istiyorum. Tekilziyaretci.com evet adı üstünde web sitelerine tekil ziyaretçi girmesini sağlayan bir sistem. Tamamen doğal yollarla web sitelerine saf girişler ve garantili tekil ziyaretciler sağlıyor. Bu sistemi internet kullanıcılarına sunmak istedim neden derseniz piyasada birçok belli belirsiz hit siteleri mevcut ve kaliteleri tartışılır düzeyde. Ben şeffaf ve doğal yollardan bu kurduğum sistemin gelişmesi için siz değerli internet kullanıcılarına en iyi hizmeti vereceğim.

Garanti Profilmatik

motodelisi | 25 February 2011 10:51

Garanti Bankası, PING Digital ile çalışarak yeni bir Facebook uygulaması yaptı. Facebook’un yeni profil düzeninden esinlenilerek yapılan uygulamada kullanıcılar, profil resimlerini hazırlanmış tasarımlarla oluşturarak eğlenceli profil fotoğrafları yaratabiliyor ve sayfanızda paylaşabiliyor.

Artık profillerimizi Garanti Profilmatik ile renklendirebileceğiz. Facebook profil resminizi oluşturmak için tıklayın.

Altın örümcek 2010 Sonuçlandı

icomania | 11 November 2010 12:52

8.Altın Örümcek 2010
8.Altın Örümcek 2010

DorukNet tarafından, web ve Internet teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin ödüllendirilmesi ve bu alanda yatırımların özendirilmesi amacıyla sekizinci defa düzenlenen Altın Örümcek web ödülleri sonuçlandı 35 ayrı başlıkta gerçekleştirilen ve jüri üyeliğini 60 kişilik üst düzey bilişim yöneticilerini yaptığı yarışmada en iyi web sitesi ödülünü www.vobnedir.org aldı diğer başlıklardaki birincileri buradan ayrıca SMS gönderme yöntemiyle halk oylaması sonuçlarını burdan öğrenebilirsiniz
yarışmada cok güzel harekerler BKM Mutfak ekibi sahne aldı

BKM Mutfak
BKM Mutfak
ödül 2010
ödül 2010
ödül 2010
ödül 2010

Bonus petrol Bonus Akaryakıt kampanyaları

NLPMaster | 06 October 2010 12:00

Bonus akaryakıt kampanyası şimdi bonus kazandırıyor.

Petrol alışverişiniz ile şimdi tam 30 tl bonus kazanabilirsiniz.

Bonus petrol kampanyası benzin mazot otogaz lpgalışverişlerinizden bonus kazandırıyor.

Bonus akaryakıt kampanyası süresi, sms kayıt kuralları, bonus yüklenme tarihi, kampanya detyları burada: bonus akaryakıt

Bonus kampanyası şu anda 3 kez alışverişe tam 30 tl bonus kazandırıyor.

“Zamane Hatunları” Yazılarıyla Yarışıyor…

AsetilCoa | 02 August 2010 10:43

Garanti emeklilik sadece bayanlara özel bir yarışma yapıyor. Konusu ise şöyle; iş hayatınızda, çevrenizde yaşadıklarınızı, zorlukara nasıl dayandığınızı, başarıya nasıl ulaştığınızı, yaşamınızla ilgili bir anıyı vs. anlatıyorsunuz. Yani bir günlük ya da paylaşmak istediklerinizi yazdığınız bir blog olarak düşünebilirsiniz. En güzel yazılara da tabii ki harika ödüller var. 1.ye Paris tatili, 2.ye dizüstü bilgisayar ve 3.ye Çeşme tatili.
Yazılarınızı [email protected] adresine yollayabilir ya da site üzerinden gönderebilirsiniz. Yazıyla ilgili kurallar, ödüller sitede yazıyor.

Sıvı teması Ipad’lerinizi artık garanti dışı bırakmayacak!

Beacool | 02 June 2010 09:58

Olası senaryoda az sonra kahvemiz ipadinizi bozacak...
Olası senaryoda az sonra kahvemiz ipadinizi bozacak…

Her zaman dediğim gibi Apple’ın en büyük kozu yan ürünlerinin bolluğu. (bkz yazı sonu notu) Her gün inanılmaz derecede çok “i” destekli yan ürünle karşılaşıyorum. Birçoğu haber süzgecimde elekte kalırken bazılarını cidden tanıtmak hoşuma gitmiyor değil. İtiraf etmeliyim ki Apple’ın bu yan ürün desteğini bir Android’ci olarak kıskanmaktayım. Sıradaki tanıtımımsa yine beni kıskandıracak cinsten.

Bu ne ola ki?
Bu ne ola ki?

Ipad’lerin yurtdışında bomba gibi patlamasıyla sokaklarda multitask olmayan (düzelecekmiş) Ipad kullanıcılarını görmemek mümkün değil. Haliyle günlük hayatın bir parçası olan bu ama hayata çokta gerekli olmayan bu ürünlerin her yerde kullanılmasında en büyük problem hava koşullarıydı. Ipad’inizle İngiltere sokaklarında dolanmak paranızı sokağa atmakla eşdeğer (çalınma riski de ayrı bir konu)

Fakat TuneWear firması çeşit çeşit “I“lar için ürettiği ürün gamına Ipad’i de katarak WaterWear ile ona yağmurda suda kullanılabilme olanağı getiriyor. Ürünü alıyor ve bir nevi poşetin içine koyarak dilediğiniz sıvı bulunan alanda kullanabiliyorsunuz. Ki yağmur filan olmasa dahi ürün için gayet taşınabilir bir çanta olarak bile kullanılabilir.