bildirgec.org

full hakkında tüm yazılar

adobe photoshop cs5 kullanma kılavuzu

ANDER | 26 February 2011 15:45

adobe, photoshop cs5 için türkçe kullanma kılavuzu hazırladı. cs5’in tüm yeniliklerinden ayrıntılı bir biçimde bahseden bu kullanma kılavuzunda ayrıyetten photoshop’un püf noktalarından bahsedilmiş. 631 sayfa olarak hazırlanan bu kılavuzu indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Sesli görüntülü dijital dergi FULL !

mert esen | 08 June 2010 12:07

Digital Tree Publishingekibinin ilk dijital dergisi Full artık online! Şimdiye kadar olan dijital dergilerden farklı bu Full dergisi. Teknik ve tasarım olarak kendini ayrıştırıyor. “seyret! oku! dinle!” diyen 3 maymunun temsil ettiği Full, ses, görüntü ve yazının mükemmel birleşimiyle karşımızda…

Hızlı hayat dergisi olarak geçen Full dijital dergide: hızlı otomobiller, güzel kadınlar, sinema, müzik, oyun ve yeni teknoloji hakkında son haberlere ulaşabiliyoruz.
Facebook sayfasındanda Full’u takip edebiliyoruz.

Aynı grubun Muzik dergisi, MIX ve Sinema dergisi, FIN de çok yakında online olacakmış. Heyecanla bekliyorum. Bilgisayarınızın sesini açmayı ve butonları keşfetmeyi de unutmayın!

tv bağımlılığınızı azaltacak 5 mükemmel site (online dizi izle, kaydet)

xerre | 30 August 2009 10:29

televizyonun faydalı olup olmadığı sıklıkla tartışılır. ne kadar “aptal kutusu” diye adlandırsak ve her ne kadar eş dost çevresinde “ben tv izlemiyorum” diye bunu karizmaya vuranların sayısı fazla da olsa televizyon, dünya nüfusunun hala büyük bir çoğunluğunun aktif olarak kullandığı kitle iletişim araçlarından biridir. tabii ki bir diğeri de internet.
ve internetle birlikte hayatımıza giren yeni şeylerden biri de internetten tv izleme. televizyonda yayınlanan seviğimiz çeşitli dizileri, filmleri veya programları internetten kolaylıkla bulup izleme imkanımız olduğundan bu seçenek her zaman çok daha akla yatkındır. hem dakikalarca reklam izleme derdimiz de yoktur.
bu bildiride benim de kullandığım ve sizler için de faydalı olabileceğini düşündüğüm 5 muhteşem siteye yer vereceğim.

1 – South Park’ı internetten nasıl izleyebilirim?

SouthPark Studios internetteki Southpark koleksiyonlarının en iyisine sahip olan bir site. online olarak 13 sezonun tüm bölümlerini kesintisiz izleyebiliyorsunuz. hd kalitesinde olmamasına rağmen genelde iyi kalitede olan bölümler, resmi kanalında yayınlandığı zamandan itibaren en geç bir gün içinde sitede yerini alıyor.

Windows Live Massenger 2009 BETA

lakirdici | 07 January 2009 22:18

Windows Live Massenger 2009
Windows Live Massenger 2009

Tamamen yeni bir görüme bürünen WLM ilk bakışta “eskisi daha güzeldi bozmuşlar” dedirtebilir. İlk yüklediğimde ben öyle demiştim çünkü. Fakat çok fazla şeyin değişmediğini, sadece görünümün sizi yanılttığını, bu değişikliklerin aslında gelişme olduğunu anlıyor ve onu sahipleniyorsunuz.

ÖNEMLİ YENİLİKLER

  • Alıştığımız avatar bölümü artık sola alınmış
  • Gruplar artik Kategoriler ismini almış
  • Sık görüşülenler bölümü açılmış
  • Yenilikler bölümünde kişilerin güncellemeleri hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz

İndir

Uyumlu Eklentiler

  • Plus beta sürümünü buradan indirin.
  • A-Patch Programını buradan indirin.

canon’dan hd kayıt!

ex choice | 06 January 2009 18:41

canon‘nun ödüllü hg10 modeline iki yeni versiyon daha katıldı.hd kayıt özelliğiyle dikkat çeken ürünlerin diğer bazı özellikleri ise
hg20 de;
22 saat görüntü kayıt
60 gb kapasite
hg21 de ise bu özellikler iki katına çıkarılmış.
her ikisinde de avchd formatında yüksek oran da 24 mbps’lik veri mpx kayıt modu var.
her ikis üründe 1920×1080 full hd çözünürlükte

CDTakip 7.2

MagicalLemon | 15 September 2008 13:29

CDTakip 7.2
CDTakip 7.2

Cd/Dvd leriniz çok mu kayboluyor? Bulamıyor musunuz? Daha düzenli arşiv yapmak ister miydiniz?

Bu soruların cevabı Evetse işte size göre bir program “CDTakip 7.2″bu program seyesinde cd veya dvd lerinizi çok düzenli bir şekilde tutabilir ve bulmak istediğiniz zaman saniyeler içinde istediğiniz cd veya dvd lerinize ulaşabilirsiniz.

Bu programın üretici açıklaması için veya indirmek istediğinizde magicallemon.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Link:

Rapidshare’dan herkese bedava premium download

empi4 | 10 July 2008 23:58

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde rapidshare yeni bir yönteme geçti ve captcha uygulamasını kaldırdı. yani artık harf girmeden, sadece sürenin bitmesini bekleyerek dosya indirebiliyoruz. işte bunu fırsat bilen yazılımcılar hemen bir program piyasaya sürdüler.

cryptload isimli bu program sayesine rapidshare.com sitesindeki dosyaları hiç beklemeden, premium hesabınız varmış gibi download edebilirsiniz. gelin şimdi programın nasıl çalıştığını öğrenelim…

toshiba portege g900 fonksiyonel cep bilgisayarı

indengin | 28 February 2008 17:11

hoş aksesuarları mevcut
hoş aksesuarları mevcut

Bir kaç gündür cep bilgisyarlarını inceliyordum. uygun fiyat ve özelliklerle bi tanesiyle karşılaşırsam belki diye.
Son günlerde toshibanın iki modeline takıldım. g900 modelinin özellikleri resmen beni al, beni al dedirtiyor.
Alet 520mhz lık işlemciye, bluetooth a, wi fi ye vs vs sahip. 2gb lık sd kartla beraber 850 ytl civarı uygun bir fiyatı var. 2mb fotoğraf çekimine imkan sağlıyor. Bu arada işlemcisi intel. 3″ lik ekranıyla görüntüye önem verenleri tatmin ediyor. Ama ben büyük telefon sevmem diyorsanız size göre değil.
Bence enbüyük artısı full klavyesi. Bir süre sonra yazma hızınızı oldukça etkileyecek. Bu arada kutu içeriğinde olan data kablosuyla beraber usb den bağlantılı aletleri ( bellek, mp3 vs) portege’ınıza bağlayabiliyorsunuz. Kutu içeriği ve aletleilgili bir kaç video burda.

g900 portege
g900 portege