bildirgec.org

facebook kampanyası hakkında tüm yazılar

Orkid Yaklaş Bu Anı Paylaş

onestep2death | 21 March 2012 17:46

Bir otomobile kaç kişi sığabilir? 5, 10, 15? Şu anda rekor 20’nin üzerinde. Peki bu kadar insan bunu neden yapıyor? Tabii ki Alfa Romeo Mito kazanma şansı yakalamak için… Yaklaşmaktan korkmayanların yarışması birbirinden eğlenceli videolarla burada yer alıyor. Haydi yaklaşın.

50TL değerinde Hepsiburada.com Hediye Çeki

AsetilCoa | 28 February 2011 11:31

Kızlarsoruyor.com bir yarışma yapıyor. Yarışmanın konusu en orjinal Facebook durum iletileri. Sizde kendi yazdığınız ya da Facebookta gördüğünüz en çok hoşunuza giden iletiyi bu sitede paylaşın. Yarışmaya katılın. En çok oy alan facebook sözleri hepsiburada.com’da kullanabileceğiniz 50 tl değerinde hediye çeki kazanıyor. Acele edin. Yarışma 5 Mart cumartesi akşamı sona erecek…

GittiGidiyor Seyahat İle Bedava Uçuşlar Başladı!

xosx | 31 January 2011 15:08

GittiGidiyor Seyahat ile dilediğin yere bedava uçmak ister misin
GittiGidiyor Seyahat Facebook uygulamasındaki yarışmaya katılmak için kullanıcılar öncelikle gitmek istedikleri yer için buradan arama yapıyorlar. Arama sonuçlarına göre Facebook uygulamasında neden oraya gitmek istediklerini yazıyorlar. En çok oyu toplayanlar arasında juri tarafından seçilecek olan haftanın 1’incisi bedava uçak bileti kazanıyor. Ayrıca 2’inci, 3’üncü, 4’üncü ve 5’inci olan katılımcılar, 100 TL değerinde GittiGidiyor Hediye Çeki kazanıyorlar.

41-29 Sunuyor: Ben&Jerry’s IceVillage

gezgingun | 08 November 2010 09:50

Genelde eğlenceli işlere imza atan 41-29 ekibi bu sefer de Ben&Jerry’s için kolları sıvamışlar ve ünlü Facebook uygulaması Farmville’i andıran sevimli bir oyun hazırlamışlar.

IceVillage
IceVillage

Oyun inek sağma, meyve yetiştirme ve dondurma üretme üzerine kurulmuş.
Farmville’e göre en büyük avantajı ise bu oyunun ödüllü olması olsa gerek. En kısa sürede 50. seviyeye ulaşıp oyunu bitiren ilk iki kişiye iPad veriyorlar.

IceVillage
IceVillage

Yarışma için tabi ki facebook üyeliği gerekiyor. Katılmak için bu linke, 41-29 blogundan okumak için de bu linke tıklayabilirsiniz.

ASSOS DİAMOND’A DAVET

Hakan Ozen | 03 August 2010 16:39

Son zamanlarda markaların yeni reklam mecrası haline gelen Facebookta yeni bir marka daha karşımıza çıkıyor:Assos Diamond bir facebook sayfasına davet yarışması düzenliyor.Yarışma gayet basit; 1 Eylül 2010 tarihine kadar Assos Diamond Facebook sayfasına en çok arkadaşını üye yapan katılımcı ödül sahibi olma hakkı kazanacak.Üyelik ve davet geyet basit sayfaya girdiğinizde katıl deyip ücretsiz üye oluyor ve arkadaşlarınızı davet ediyorsunuz.

En Baba Kampanya

utopik adam | 28 June 2010 12:02

Babalar Gününde babanıza bir şey alamadıysanız üzülmeyin. Philips Türkiye’nin düzenlediği En Baba Kampanya Facebook yarışması 30 Haziran’a kadar devam ediyor.

Yapmanız gereken babanızın resmini arkadaşlarınızla paylaşmak. En çok paylaşarak, ilk 5’e giren kullanıcılar, Philips’in erkek bakım ürünlerinden 500 TL’lik hediyeler kazanıyor.

Rexona Teens Dansa Facebook’ta Devam Ediyor

exitmusic | 07 October 2009 10:22

Rexona Teens Facebook Kampanyası
Rexona Teens Facebook Kampanyası

İki ayda 50,000 kişinin oynadığı Rexona Teens Dans Stüdyosu oyununu takiben Rexona Teens yepyeni bir Facebook kampanyası ile genç kızların karşısında. Rexona Teens ile Dansı Başlat adı verilen uygulamayı ekleyen Facebook üyeleri, dört ayrı Rexona Teens ürününe göre gruplanmış 40 dans figürü içinden kendilerine verilen rastgele 10 tanesini sıraya dizmeye çalışıyor. Ellerindeki figürleri Rexona Teens ya da arkadaşlarıyla değişerek diziler oluşturmaya çalışan üyeler oluşturdukları dizinin uzunluğuna göre 10’un katları halinde artan puanlar kazanıyor.

10 Eylül 2009 – 31 Ekim 2009 tarihleri arasında kazandıkları toplam puanla tüm üyeler arasında 1., 50., 100., 150. ve 200. olanlara Nokia XpressMusic 5800 armağan edilecek.

http://apps.facebook.com/rexonateens