bildirgec.org

eşya hakkında tüm yazılar

ÇILGIN İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN

gezginciyim | 22 December 2010 11:27

Vestel, Vestel E-Mağazalarda %70’e varan yıl sonu indirimi başlattı. Evlenecek olanlar eşyalarını değiştirmek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın.Kampanya bitince yeni yılda eski fiyatlardan almak zorunda kalırsınız.

eşyalarınızın çalınmasını önleme yolları

surudenAyrilanKuzu | 16 September 2009 09:48

  • eşyalarınızı etiketleyip, geri dönmelerini sağlamak

ilk yöntem kaybolan eşyanızın bulunması halinde size geri dönebilmesi için. ImHonest isimli etiketleme servisi sayesinde eşyalarınızın üstüne “ImHonest – It’ s return will reward you” (geri ulaştırılması halinde ödül var) yazan yapıştırmalar yapıştırıp, bulunması halinde size etiketteki id numarasıyla geri dönmesini sağlıyor. sistemin adı “ImHonest“, yani “Dürüstüm”. dolayısıyla, eşyanızın dürüst biri tarafından bulunması, bu sistemin işlemesi için ilk şart. bu sistem sayesinde adresiniz, adınız gibi istemediğiniz bilgiler de gizli kalıyor. ev yapımı yapıştırmalarınız da iş görür tabii ki ama flash memory, hafıza kartı gibi eşyalarınız için içerisinde isim ve adres içeren bir txt dosyası daha işe yarar olabilir.

yapıştırmalı fotoğraf makinesi
yapıştırmalı fotoğraf makinesi
  • yiyeceklerinizi daha az iştah kabartıcı yapmak

iş yerinizde, ofisinizde, kısaca çalışma ortamında yemek hırsızlığından muzdarip iseniz bu yöntem tam size göre. bu tip eşyalarda (yemeklerde 🙂 çalınmayı önlemek için “çalınma önleyici poşet” kullanabilirsiniz. 25 poşet 10$ dan satılıyor. almak için şurdan. poşet için para ödemem derseniz, ev yapımı poşetler de işinizi görebilir. sağlığa zararsız bir boya kullandıktan sonra aynı kapıya gelmesi kuvvetle muhtemel.

taşınma yazısı

nazokiraze | 20 August 2009 13:56

Bu yaz taşınmalar çoktu, buradan da pek çok arkadaş taşındı (ben de dahil),geçen hafta eşimin kuzeni taşındı. Bugün de bir arkadaşım taşınacak .

Taşınmayı düşünenlere bir kaç ipucu verecegim, öyle ya mutlaka bilinen şeylerdir ama ilk kez taşınanlar tecrübesiz olabiliyor.

Eşya kolilemek sanırım işin belkemiğini oluştırıyor, eşe dosta salınan haberler, ne kadar da kıymetliymiş dedirten esnafta ki mukavva kutular( kapıya koyar koymaz anında kapılıyor hele taşınma mevsimiyse) insanın sinirlerini bozuyor. Mutfak eşyaları ve büfe,konsol gibi eşyaların içinde duran seyrek kullanılan yemek takımları mutlaka yıkanıp, kurutularak paketlenmeli, yeni evde hemen onları temizlemekle uğraşmamak adına çok rahat oluyor hemen yerleştiriveriyorsunuz.(iki kasem ve bir sürahim kırılmıştı)

seksi eşyalar

taha3045 | 17 May 2009 19:13

Türk aileleri evlerinde kullanamayacak olsa da bazı tasarımları paylaşmak istedim. Elbette her satılanın bir alıcısı vardır bu iç gıcıklayıcı gıcık eşyaların.


Mario Philippona design

İşte erkek kimsesinin her zaman ayaklarının oldugu bölümlerin etrafında dolanması muhtemel bir masa.

Masanın üzerinde bununla şarap servis edildi mi tamamdır.Gerçekten her ikisi de oldukça ilginç ancak tasarımlar bunlarla bitmiyor meraklısına pek çok seksi eşyalar var.

En hesaplı fiyatlarla evinizi baştan yaratın!

rpc | 15 January 2009 15:11

CarrefourSa hipermarketlerinde 15-28 Ocak 2009 tarihleri arasında evinizi baştan yaratmanız için hesaplı fiyat teklifleri var. İlkbahar esintilerini yavaş yavaş hissetmeye başladığımız bu günlerde eğer siz de evinizde ufak değişikler yapmayı; eşyalarınızın bir kısmını yenilemeyi düşünüyorsanız bu kataloğu incelemeden harekete geçmeyin.

Led aynası

konami | 01 December 2008 18:27

Bu led aynasıyla dört bin karaktere kadar istediğiniz mesajı bırakabiliyorsunuz. Bilgisayara bağlanabiliyor ve bir uzaktan kumandası var. Örneğin sabah acil bir işiniz çıktı ve bunu evdekileri uyandırmadan söylemeniz gerekiyor. Bu aynanın üzerine mesaj bırakabilirsiniz. Bilgi

Evinizi En hesaplı fiyatlarla yenileyin

rpc | 18 October 2008 22:00

CarrefourSa hipermarketlerinde 16 -29 Ekim 2008 tarihleri arasında evinizi yenilemeniz için hesaplı fiyat teklifleri var. Kış mevsiminin yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladığı bu günler de eğer siz de evinizde ufak değişikler yapmayı; eşyalarınızın bir kısmını yenilemeyi düşünüyorsanız bu kataloğu incelemekte fayda var.

kutundan ne çıkacak acaba?

xerre | 18 May 2008 11:24

SomethingStore, temelinde bir eğlence sitesi. Siteye 10 $ gönderiyorsunuz ve site size sürpriz bir hediye kutusu gönderiyor. Fakat kutuyu açıncaya kadar içinde ne olduğunu bilmiyorsunuz. Site deposunda bulunan eşyalardan rastgele birini size yolluyor. Şansınıza artık ne çıkarsa. Belki basit bir küpe belki güzel bir saat belki de bir gps aleti. sitenin son bir ayda neler gönderdiğine buradan bakabilirsiniz. Bunun yanında sitenin yasal sebeplerden dolayı gönderemeyeceği (silah, pornografik içerik, alkol ve uyuşturucu, sahte yazılımlar gibi) ürünleri de sıralamış.