bildirgec.org

erotik hakkında tüm yazılar

Erotik Titan Savunması

Piyade Osman | 15 September 2009 13:24

Tom Root, Mathew Senreich ve Seth Green, çocukluğumuzun Voltron hatıralarını darmadağın etmek için işe koyuldular. Üçlünün yeni işi Titan Maximum, eskiden kendi ekiplerinin bir üyesi olan bir pilotla savaşmak zorunda kalan bir pilot ekibinin hikâyesini anlatıyor.
Askeri bütçe kısıtlamaları yüzünden dağılmaya zorlanan, Satürn’ün uydusu Titan’ı korumakla görevli Titan Force Five adlı ekibin üyelerinden biri olan ve Seth Green tarafından seslendirilen Gibson ‘Gibbs’ Giberstein, eski ekip arkadaşlarını ve Titan’ı yok etmek için ant içer. Ve olaylar gelişir…
Prömiyeri 27 Eylül’de ünlü çizgi film kanalı Cartoon Network’ün yetişkinlere yönelik kuşağı Adult Swim’de yapılacak olan Titan Maximum, klasik bilimkurguları ti’ye alan, seks şakalarıyla, seksi karakterlerle dolu, mega uzay savaşlarının arasına serpiştirilmiş fantezileriyle keyifli bir seri olacağa benziyor.

Aşka ve ölüme dair: ”Dellamorte Dellamore” (Cemetery Man)

gorcun | 20 July 2009 15:17

Dellamorte Dellamore
Dellamorte Dellamore

Sinema tarihinde hiç bir şeye benzemeyen kendine has filmler vardır. Bu filmide onlardan biri olarak görebiliriz. ”Dellamorte Dellamore” bir diğer adıyla Cemetery Man 1994 yılında İtalyan yönetmen Michele Soavi tarafından çekilmiş. Korku – komedi türündeki bu benzersiz film, Buffalora adlı mezarlıkta bekçi olarak görev yapan bir adamın (Rupert Everett) hikayesini anlatır. İşinden dolayı hayatını mezarlıkta geçeren bu garip adamın yanında bir de kendisi kadar garip zeka özürlü Gnaghi (François Hadji-Lazaro) yardımcı olarak çalışır. Son derece yanlız ve karanlık bir hayatı olan Francesco’nun yaşamına gömüldükten 7 gün sonra dirilen ölüler renk katar. Francesco her ne kadar canlılardan uzak durmayı kendi seçmiş olsa da ölülerle de pek mutlu değildir ve ”Returners” (geri gelenler) dediği yaratıkları kendisine yaklaştıklarında son derece sakin bir şekilde öldürür.

Dellamorte Dellamore
Dellamorte Dellamore

Filmde 3 ayrı kadınla 3 ayrı aşk macerası yaşayan Francesco yaşadığı ilişkilerde de aradığı mutluluğu bulamaz. 3 kadını canlandıran kişi güzeller güzeli Finlandiyalı aktris Anna Falchi’dir. Karakterlerin adları olmadığından Anna Falchi oyuncular listesinde ”O” olarak geçer.

dünyanın en yeteneksiz erotik oyuncularından biri

nazokiraze | 07 January 2009 10:03

Ergenlik dönemimden adını duydugum ama hiç filmini izlemediğim bir dönemin erotik film yıldızından bahsetmek istiyorum.Bo Derek yönetmen eşi John Derek sayesinde onun çektigi düşük bütçeli erotik filmlerde oynayan Bo Derek 2006 yılından beri dizi ve film teklifi almıyor ve bu yıl ülkemize Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne gelerek nedense dünyanın en büyük sanatçısıymış gibi muamele gördü.

Dansöz – 2001

kadirgunay | 09 December 2008 12:20

Dansöz Afiş
Dansöz Afiş

Derler ki Hz. İsa’ nın çarmıha gerilirken elleri ve ayaklarına çakılan çiviler çingeneler tarafından yapılmıştır. Bunun içindir ki çingeneler ömür boyu lanetlenmiş bir topluluktur. Yerleri, yurtları yoktur. Sevilmezler… Bir kez yıkandıkları suda bir daha yıkanamazlar…

Film bu şekilde değişik bir anlatım ile başlıyor. Tür olarak Drama dense de daha çok masalsı bir anlatıma sahip. Aslına bakarsanız hafif de bir günah çıkarma gibi algılanıyor.

Müzik dinlemek bu kadar kolay olmamıştı

JaAaa | 25 October 2008 16:04

TinEye‘nin daha önce nasıl bir algoritma yaptığını ve google’a kafa tuttuğunu burada okumuştuk.Şimdi ise sıkı durun TinEye şimdi ise cep telefonunuzdan arama yapma ve arama sonuçlarından faydalanmanızı sağlıyor.Daha iyi anlatmak gerekirse cep telefonunuzdan müziklerini,albümlerini aramak istediğiniz sanatçının resmini çekiyorsunuz ve TinEye ile arıyorsunuz size arma sonuçlarını listeliyor ve anında müzikleri dinleme imkanı sunuyor.Tanıtıcı videoyu izlemek için buraya,TinEye Müzik sayfasına ulaşmak için buraya bakabilirsiniz.

Erotik site sahibine hapis cezası

sermen08 | 22 October 2008 23:33

Son zamanlarda çokça rastladığımız mustehcen itiraf siteleri emniyeti harekete geçirdi.

Erotik Site Sahibine Hapis
Erotik Site Sahibine Hapis

İstanbul ve Kocaeli emniyeti şikayetler üzerine detaylı inceleme sonunda biçok erotik itiraf sitesi bulunan bir şahsın evini tespit edip buraya baskın düzenleyerek bu kişiyi gözaltına aldı. Sorgusu tamamlandıktan sonra mahkemeye çıkarılan bu kişi “müstehcen yayın yapmak” suçundan tutuklandı.

bugüne kadar çok sık raslamadığımız bu tarz önlemleri sanıyorum bundan sonra bolca göreceğiz. internet dünyasında denetimin bu denli güç olduğu bi ortamda alışıla gelen site yasaklamanın ötesinde daha somut önlemlerin alınması umut verici.

detaylı bilgi

Doyasıya fotoğraf…

xururuca | 23 September 2008 05:12

Pixdaus:hayatın her anından fotoğraflar sunan devasa bir arşiv. Şu an itibari ile 1546 sayfada 35000’i aşkın fotoğrafa websahipliği yapan site, kullanıcılarının katılımıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. 2 farklı zemin seçeneğiyle fotoğrafların keyfine varırken, dilerseniz oylama da yapabilirsiniz.
uyarı:sitedeki erotik içerikli bazı fotoğraflar ziyaretçileri rahatsız edebilir.

pixdaus.com'dan bir fotoğraf
pixdaus.com’dan bir fotoğraf

Ergenekon’un erotik delilleri

espere | 05 August 2008 15:25

Bence Ergenekon’un kendisi yeterince erotik zaten, herkesin çamaşırı çıkıyor bir bir.Daha doğrusu Türkiye erotik bi hal almaya başladı.İlgili haber için buraya lütfen.