bildirgec.org

ekle hakkında tüm yazılar

facebook önemli yeni profil ayarı

ANDER | 18 February 2011 17:48

Facebook’un son günlerde yeni düzenlemelere gitmesi şüphesiz bazı problemleride beraberinde getirdi.
Bu problemlerden biri de profilinizde ki paylaşımlarınızın sadece belli bir arkadaşlarınız tarafından görüntülenmesi ve aynı şekilde sizde belli arkadaşlarınızın paylaşımlarını görmeniz.

Beğendiğin linkerli lincut ile hızlı ekle

mcdmrt | 03 May 2010 14:47

Üyeliksiz aktvitesiz hızlı bir şekilde beğendiğiniz siteleri kolaycak ekleyebilceğiniz bir sistem lincut. whos.amung.us gibi üyelik sisteminde çalışan. Sadece id numarası ile hesap oluşturup anında hızlıca beğendiğiniz siteleri ekleyebilirsiniz.

Internet Explorer hariç diğer popüler tarayıcıların hepsine lincut.com ‘un buton eklentisini ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede gezindiğiniz siteden ayrılmadan veya login olmadan lincut butonu sayesinde beğendiğiniz bağlantıyı ekleyebiliryorsunuz.

Buradan bakabilirsiniz; http://lincut.com

Artık “Neredesin?” diye sormak yok!

oabaci | 21 May 2009 17:01

Artık “Neredesin?” diye sormak yok!

Mobil teknolojilerin hızla geliştiği iletişim çağında ülkemize bir yenilik daha geliyor.

sobbe™ yepyeni bir mobil teknoloji olarak Turkcell kullanıcılarının hizmetine giriyor.
Bu servis ile kişiler arkadaşlarının nerede olduklarını gerçek zamanlı olarak Kısa Mesaj Servisi (SMS) ve 10 milyon Türk kullanıcısı ile dünyanın en büyük sosyal iletişim ağı olan Facebook üzerinden öğrenebilecekler.

Turkcell kullanıcılarının hizmetine giren sobbe,
insanların hayatlarında ki çok önemli bir soruya “Neredesin?” sorusuna güvenli bir şekilde yanıt veriyor.

Servise üye olmak için KAYIT yazmak ve 7015’e göndermek yeterli ve bu işlemler için hiçbir ücret talep edilmiyor. Güvenlik sebebiyle kişiler birbirlerinin yerlerini öğrenmek için önce servise kayıt olarak bir rumuz seçmek zorundalar. Sonrasında arkadaşlarının rumuzunu öğrenerek onları arkadaş listelerine ekleyebiliyorlar.

addthis ile web sayfanızı paylaştırın

kumasci | 13 March 2009 11:04

Addthis.com
Addthis.com

Merhaba Addthis ile web sayfanızı rahatça kullanıcılarınıza kendi profillerinin bulunduğu sitelerde paylaşma inkanı sunabilirsiniz, addthis en güzel yanı sitenize yerleştireceğiniz özel bir kodla bunu yapmanızı sağlaması ve ücretsiz olarak bu hizmeti vermesi

Ayrıca addthis üye olarak bu kodu aldığınız da size bir kaç ufak detayda veriyor sitenizde bulunan sayfaların nerede paylaşıldığı veya google.com da sık kullanılanlara eklemesini sağlıyor böylelikle google.com için sitenize bir başka ziyaretçiniz sizin adınıza referans oluyor buda hepimizin istediği google de arama sonuçlarında daha üstlere çıkmamızı sağlar.

8 wordpress sosyal imleme eklentisi

filezza | 27 July 2008 09:12

Social Bookmarking Wordpress Plugins
Social Bookmarking Wordpress Plugins

Wordpress blog trafiğinizi artırmak için, sosyal imleme sitelerini kullanabilirsiniz.Tabi, bunu yaparken ziyaretçilerinizin yardımı da gerekecektir.

Ziyaretçilerinizi, yazdığınız makalelerin bir kenarına ekleyebileceğiniz (buton, link, tablo), aşağıdaki 8 wordpress sosyal imleme eklentisini kullanarak, makalelerinizi imleme sitelerine eklemeleri için yönlendirebilirsiniz.

NelSok ile Videolardan Adsense Yardımıyla Para Kazanın

leothemaster | 17 January 2008 23:55

Henüz yeni bir video paylaşım sistemi olan NelSok, hem videolarınızı yükleyebileceğiniz, hem de hazır yüklü videoların “embedded” kodlarını kullanarak ekleyebileceğiz bir site. Flixya ‘ya benziyor ama tek reklam tıklanmasında bile 2$ kazanabiyorsunuz. Adsense ve kazanç hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız

Sık kullananlarınızı saklayın

beydili06 | 12 December 2007 17:16

Sık kullananlarınız bazen sizin için çok önemli olabilir.Sürekli gezdiğiniz,hoşunuza giden bir site gördüğünüzde eklediğiniz siteleri bazen ulaşamayabilirsiniz.Bu siteyi kullanmanızı gerektiren bir kaç sebep olabilir.

Örneğin ;

  • Dünyanın herhangibir yerinden
  • Herhangi bir bilgisyardan linklerinize ulaşabilirsiniz
  • Bilgisayarınızdaki Sık Kullanılanlarınızın tamamınıekleyebilirsiniz
  • Her format zamanında yedek almaktan kurtulursunuz.

İşte bu yüzden sık kullananlarınızı bu siteye ekleyebilirsiniz.Eklediğiniz siteler başkaları tarafından görülmez sadece size özeldir.Öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor.Ücretsiz üyelikten sonra giriş yapıp linklri ekleyebilirsiniz.Nasıl kullanacağınızı anlatan birde videosu var.İzlemek için buradan izleyebilirsiniz.

Okunmamış yazıları Readeroo ile takip edin!

spy1983 | 28 October 2007 13:40

Bir firefox eklentisi olan Readeroo, Del.icio.us yer imleriniz ile entegre olarak, okumadığınız linklere daha sonra geri dönmenizi sağlıyor. Mesela bir link gördünüz iştesiniz ve patronunuz da sizin ne yaptığınızı görüyor. O anda kaçırmak istemediğiniz linki, Readeroo Add butonuna basarak, linki del.icio.us ‘a okunmamış olarak kaydediyorsunuz. Daha sonra birkaç dakika zaman bulduğunuzda, Readeroo Read butonuna basarak, okumadığınız yazıları, linkleri okuayabiliyorsunuz.
Readeroo bir ücretsiz eklenti olup, firefox olan heryerde çalışır. Buradan bulabilirsiniz.

kayıp dll dosyalarınızı bulun

ufopilotu | 28 October 2007 09:23

kayıp dll uyarısı
kayıp dll uyarısı

yazılımlarınız çalıştırılırken eğer dll dosyalarınızda eksiklik varsa muhtemelen çalışmayacaktır ve bir hata raporu ile size geri dönecektir. bu durumda gerekli dll dosyasını bulup eklemeniz gerekebilir.

dll-files
ihtiyaç duyabileceğiniz dll dosyalarını isimlerine göre arayarak size yardımcı olmak için hazırlanmış bir site. ayrıca sitenin öneri sayfasındaistediğiniz ama sitede bulunmayan bir dll dosyasını da isteyebiliyorsunuz.

dllbank ise benzer bir kayıp dll dosya deposu. arayüzü sade olmasına rağmen 20.000’den fazla dll dosyasını alfabetik olarak barındırıyor.