bildirgec.org

efe rakı hakkında tüm yazılar

Mezeler Efeleniyor!

onestep2death | 01 July 2010 15:47

Efe Yaş Üzüm Rakısı’nın düzenlediği “Mezeler Efeleniyor”da amatör katılımcılar hazırladıkları mezeleri yarışmanın web sitesi üzerinden paylaşarak yarışmaya katılıyor. Mezelerin Yeşil Efe tadı ile uyumu, yeşil malzemeler kullanarak hazırlanmış olması ve mezelerin arkasında yatan hikayelerin de önem taşıması bu yarışmayı diğer meze yarışmalarından farklı kılıyor. Farklı alanlarda, birbirinden başarılı isimlerin jürilik görevini üstlendiği bu yarışmada birinci olan mezenin sahibini ise tam 10.000 TL kazanıyor. SesliHarfler tarafından yürütülen bu lezzetli yarışma hakkında daha fazla bilgi almak için www.mezelerefeleniyor.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Milli Oluyoruz!

iamdezzy | 13 June 2008 10:24

Türkiye’nin Euro 2008‘e katılmasıyla televizyonda birbirinden ilginç reklamlar dönmeye, internette de birbirinden ilginç siteleraçılmaya başladı. Euro 08, markasını ön plana çıkarmak isteyen pek çok firmanın odak noktası oldu. Efe Rakı da bu süreçte boş durmamış ve bizlere ufak bir futbol oyunu hazırlamış. Siteye girip “18 yaşından büyük müsünüz?” kısmında hayıra tıklayınca İpek Ongun – Yaş On Yedi kitabına yönleniyor adres. Esprili buldum. Bunun dışında, siteye girdikten sonra bir video bizi karşılıyor ve 3 adımdan oluşan (gol atma, frikik, refleks) bir oyun sayfada yer alıyor. Birinciye motosiklet, ikinciye Nintendo Wii, ve üçüncüye iPod Touch’un verileceği bu oyun, bakalım ne derece ilgi görecek ve Efe Rakı satışlarını nasıl etkileyecek?

Dansöz oynatın ,çok eğlenceli bir oyun

beydili06 | 07 January 2008 09:12

Efe rakının sitesi olan bu sitede müthiş bir eğlenceli oyun bulunmakta.Oyunun amacı oyundaki dansöze en iyi şekilde ritim tutmak.Ünlü bir dansözün hareketlerini alkıslayarak puan kazanıyorsunuz ilk üçede cok guzel armaganlar var.Vaktiniz varsa ve dansöz izlemeyide severseniz kaçırmayın.Oyunu oynamak çok basit sadece hızlı olmanız gerekiyor.Oyunu mikrofon veya klavye ile oynayabiliryorsunuz.Oyun esnasinda baloncuklarin geçiş yerlerinde ritim tutarak oyunda ilerleniyorsunuz.Ve birde efelenme bölümü var.Burada en hızlı alkışı yapmaniız gereiyor.Buradan kazanacağiz bonus punala üst sırala çıkabilirsiniz.Bu arada siteye 18 yasından büyüklerin girmesi daha iyi olur.Zaten siteye girişte bu sorulmaktadır.Siteye girmek için tıklayın

Efe Rakı Şimdi de Facebook’ta

Battlehammer | 10 December 2007 08:32

Son zamanlarda alternatif reklam metotlarını sonuna kadar zorlayan Efe Rakı, hayli ilgi çeken Çal oynasın web sitesinden sonra, şimdi de Facebook üzerinde karşımıza çıkıyor. Internet kullanıcısının yeni trendi Facebook’un ekonomik reklam alternatifleri giderek daha fazla pazar ferdinin dikkatini çekerken, Efe Rakı görece olarak erken davranmış ve kendisine has bıyıklı emotion (ifadel) eklentisi ile şansını denemeye başlamış.

Çal Oynasın

Battlehammer | 06 December 2007 01:03

Advergame olarak adlandırılan ve Reklam ile oyunun bir arada sunulmasına dayanan reklam biçimi gün geçtikçe daha çok tercih edilen bir yöntem haline geliyor. Özellikle standart reklam biçimlerinden yararlanması zor olan firmalar, mecralarının darlığını bu alternatif yollar ile kapatmaya gayret ediyor

Reklam yapmanın hayli güç ve sınırlı olduğu alkollü içki pazarı da alternatif yöntemlerın son derece sık rastlandığı bir dal.