bildirgec.org

efabrika hakkında tüm yazılar

Sevgililer Günü’ne yaklaşırken, ilişkinin adını koydun mu?

kimonofight | 12 February 2010 17:08

İlişkinin adını koy” Gnctrkcll’in, Sevgililer Günü için hazırladığı eğlenceli bir mikro site. Siteye ilk girişte, Facebook bağlantısı kurarak 3 esprili soruyu yanıtlıyor ve ilişkinizin “adı”na ulaşıyorsunuz.

ilişki isimleri, yine esprili bir yaklaşımla karakterize edilen insan isimleriyle sembolize ediliyor. Projenin en dikkat çekici kısmı ise, internet sitesindeki soruları yanıtladıktan sonra çıkan sonuç Facebook duvarınızda durum güncellemesi olarak yayınlanıyor.

Arkadaşlarınız yayınladığınız bu anlaşlmaz cümlenin ne olduğunu merak ediyor ve www.iliskininadinikoy.com sayfasını ziyaret ediyor. Proje Facebook’u bir medya aracı olarak kullanıp insanlar arasında konu hakkında etkileşimli bir iletişim sağlamayı amaçlıyor. Site tasarımı ise Gnctrkcll’in bundan önceki işlerini de yapan efabrika‘ya ait.

yine yeni yeniden gnctrkcll

cherry blossom girl | 30 January 2009 15:30

gnctrkcllsitesi bakım aşamasını tamamlamış ve yine yenilenmiş. yine Efabrika ile çalışmışlar. daha önceki versiyonundan farklı olarak artık üye olunabiliyor, forumlarda ve haber altlarında yorum yapılabiliyor. hev hev çok şeker olmuş:) sitenin arkaplanı sürekli değişiyor bu anlamda başarılı bir çizgideler..