bildirgec.org

duvar hakkında tüm yazılar

ÇOKTAN GİTTİM

mavilikler | 10 October 2010 15:34

Kadın elma soyuyordu. Adamsa bomboş gözlerle televizyona bakıyor ama muhtemelen onun yerinde koca bir duvar görüyordu.

Bu bakışı tanırdı kadın. Görünmez ederdi baktığı şeyi. Kendisine de yönelmişti defalarca. Yerine bir boşluğu koyarak…

Kadın soyulan elmaları doğrayıp iki tabağa böldü. Adamın önüne koydu tabaklardan birini. O duvarın önünde ne vardı kimbilir?! Geride kalan gerçeğin yerine neyi koyuyordu adam? Biri mi vardı yoksa orda? Bir kadın belki… Kendisi değil ama… Mümkün değil! Yoksa böyle görünmez hissetmezdi kendini.

30 TANE MUKEMMEL GRAFFITI

cellat erdem | 19 September 2010 16:06

Tasarimlarinizda bircok seyden ilham alabilirsiniz.bu noktada graffitilerin tasarimlariniza olumlu katkilar saglayacagina emin olabilirsiniz.

kaynak

definitive technology mythos xtr-50

schizophrenia13 | 24 March 2010 12:50

definitive technology mythos xtr-50
definitive technology mythos xtr-50

definitive technology tarafından dünya’nın en ince duvara monte edilebilir hoparlörü olarak tanıtılan mythos xtr-50, 38mm kalınlığa sahip. plazma ve lcd gibi, düşük ene sahip televizyonlar göz önüne alınarak tasarlanan mythos xtr-50, anodize alüminyumdan üretilmiş, dilenildiğinde duvara asılan hoparlörü ayak üzerinde kullanmak da olası. amerika satış fiyatı, tanesi 700$ olarak belirlenmiş.

Kim örümcek adam olmak ister?

Beacool | 18 February 2010 14:25

Kabul edelim bir çoğumuz çocukken bir süper kahramanı çok sevmiştir. Şahsen benimde olmak istediğim kahramanlar oldu. Lakin dünya geneline bakarsak örümcek adam olmak isteyenler diğerlerine oranla daha fazla..

Bumu yani?
Bumu yani?

Bu arkadaşımızda küçüklüğünden kalma bir istekle bu zamazingoyu üretmiş. Onunla tabiri caizse “düz duvara tırmanıyor” hem de fındıksız, cevizsiz, macuna gerek kalmadan. Hep dediğim gibi icatlar bazen üretim amacı dışı kullanılır. Bu da bu şekilde iki ürünün birleşiminden türetilmiş. Elektrik süpürgesinin çekiciliği (?) ve bazı halıların altında olan ve ülkemizde kaydırmaz diye satılan lastik. Aslında biraz uğraşla bunu sizde yapabilirsiniz.

Ücretsiz beton duvar dokuları

erddii | 09 September 2009 13:02

100’ün üzerinde Beton sıva Duvar dokuları. Tüm tasarımcılar için birer cephanelik haline getirilmiş ve bu ücretsiz sıva motifli duvar dokularını tasarımlarınızın çeşitli yerlerinde kullanabilirsiniz.

beton duvar dokuları
beton duvar dokuları

Tasarımlarınız için birer alt yapı olabilecek bu beton duvar dokuları siz tasarımcılara ücretsiz ve yüksek çözünürlükte sunulmuştur.

çarpıcı doğa temalı resim kaynakları

safayasin | 15 June 2009 17:10

Harika doğa ve bitki görüntüleri insanları mutlu eder ayrıca huzur veriri veya orada kendinizi düşleye bilirsiniz. Şahsen ben he böyle resimlerin olduğu yerleri görmek isterim bunu yapmak zor olacağından bu bildiri aracılığı ile birçok doğa üzerine duvar kâğıdına ulaşa bilirsiniz

kesinlikle görmeniz gereken 87 tane doğa resmi
gübatımı,plajlar,çiçekle,çöller,dağle ve şelale resimlerine ulaşa bilirsiniz

500 e yakın doğa resimleri

4000 e yakın resim@DeviantArt

50 önemli doğa resmi

32 duvar kağıdı @ crazy-frankenstein

100 e yakın duvar kağıdı

100 e yakın Kesinlikle Güzel Doğa Duvar Kağıtları

börtü böcek

duvarlar coştu

nazokiraze | 01 June 2009 20:29

Eskiden duvar kağıtları vardı, hepsinin deseni birbirine benzerdi renkleri de öyle, bir kaç yılda bir onları sök tak ugraşırdılar. Sonra onlar demode oldu badanaya geri dönüldü, sateni,silikonlusu ,plastigi derken duvarlar renk renk oldu, bordürlerle canlandı. Artık duvar kagıtları tekrar moda, ancak eskisi gibi değil, bu kez desenler çok farklı ve modern.

Mesela çocuk odasına kızsa pembe kalpli erkekse mavi arabalı kağıt kaplamak yerine neden süpermario denemiyorsunuz?