bildirgec.org

dsmart hakkında tüm yazılar

Smarty Fan Club’da eğlenceye doyun.

bithikotsis | 30 March 2011 12:33

d smart
d smart

Smile adsl ve D-Smart kampanyalarına ait advergaming unsurlu eğlenceli bir oyun sizleri burada bekliyor.
Oyun nasıl oynanıyor? Öncelikle karşınıza çıkan labirennten soruları bilerek çıkıyorsunuz sonra bir tünele geliyorsunuz. Peynir ve logoları topluyorsunuz, faturalara dikkat ediyorsunuz çünkü faturalar sizi yavaşlatıyor. İyi eğlenceler…

D Smart ile Gampanya

pilli pati | 21 May 2009 10:09

D Smart Avrupa Yakası dizisinin dillere destan konuşmasıyla ünlü Dilber Hala karakteri ile tanıtımını yaptığı yeni kampanyasını www.dsmartgampanya.com adlı yeni sitesinde duyurdu. D Smart uyumlu uydu alıcısı ve 2 yıllık aile paketi için ilginç kampanya detaylarını öğrenmek için şuradan. Sitede ayrıca kamera arkası görüntülerine ve Dilber Hala karakterine ait sözlüğe göz atmayı da ihmal etmeyin.

D-Smart icat oldu mertlik bozuldu.

firederick | 24 September 2008 00:21

Daha önce Star Tv’den normal bir uydu alıcısı veya antenle ücretsiz olarak izleyebildiğimiz Şampiyonlar Ligi maçlarını artık D-Smart’ımız olmadan izleyemiyoruz. Örneğin; 18 eylül 2008 günü yayınlanan fenerbahçe-porto karşılaşmasını dsmart sahibi olmayan televizyon izleyicileri izleyemediler. Çünkü startv yada başka bir deyişle D-Smart yayına şifre koydu. Tabii bu da maçı izleyemeyenlerin büyük tepkisini topladı.

Ayrıca birkaç sene önce ücretsiz ve sınırsızca televizyon keyfinden bahseden D-Smart’ın bir aile paketi olması düşündürücü. Üstelik Şampiyonlar ligi maçlarının yayınlandığı D-Spor kanalı da senelik 160 ytl’ye gelen bir paket olarak satın alınabiliyor. Öyle görünüyor ki D-Smart vizyon ve misyonunun dışına doğru kayıyor.

d-smart – bedava digiturk?

leent | 20 January 2007 09:29

Doğan grubu dijital uydu olayına da el attı. d-smart adını verdikleri bu yeni platform kullanıcılardan aylık ücret talep etmeyecekmiş. hatta üyelik bile gerektirmeyecekmiş. platformu izlemek için gereken ise yeni bir teknolojiye sahip ve bu platforma özel uydu alıcılardan almak. bu alıcı ile normal uydu yayınları da izlenebilecekmiş.

paketteki kanallar digiturk’teki kanallara çok benziyor. lig yayınları dışında platform olarak sunulan digiturk tipi dijital uydu yayınına iyi bir alternatif olabilir d-smart.