bildirgec.org

dominos hakkında tüm yazılar

Domino’s’un En Hızlı Pizzacısı Olmaya Hazır mısın?

queen writer | 11 May 2012 17:41

Domino’s Pizza, sabrına ve hızına güvenenleri yeni uygulaması Pizza Birader’e davet ediyor.

İki oyuncunun karşılıklı olarak yarıştığı oyunda, zar atılarak ilerleniyor ve yol üzerindeki kasap, şarküteri, manav gibi noktalardan pizzalar için gerekli malzemeler satın alınıyor. Verilen siparişlerdeki pizzaların malzemelerini ilk tamamlayan ise oyunu kazanmış oluyor.

15 Haziran’a kadar sürecek kampanya döneminde en başarılı pizzacıları birbirinden güzel ödüller bekliyor:

Domino’s Lezzetini Tamamla, Kazan!

nuko | 20 December 2011 10:06

Domino’s Pizza kısa süre önce yayına aldığı Lezzeti Tamamla ile dijital mecradaki eğlenceli uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Facebook üzerinde hayata geçirilmiş bir sosyal oyun olan Lezzeti Tamamla’da kullanıcılar; sahip oldukları farklı pizza dilimlerini birbirleri ile değiştirerek tek çeşide tamamlamaya çalışıyorlar.

Oyuna, Domino’s Pizza kutusundaki sekiz farklı pizza dilimi ile başlanıyor. Kullanıcı, değiştirmek istediği dilimi kutusunun kapağında bulunan ‘Değişim Alanı’na bıraktığında oyunda aktif hale gelmiş oluyor ve böylece diğer kullanıcılarla dilimlerini değiştirmeye başlayabiliyor. Değişim işlemleri, tüm kullanıcıların sahip olduğu, Domino’s Pizza Sosu ile yapılıyor. İşlerini şansa bırakmak istemeyenler, yine sos karşılığında, diğer oyuncuların Değişim Alanı’ndaki dilimleri görebiliyor. Soslar her gün yenileniyor ve arkadaş daveti ile artırılabiliyor.

Domino’s Bol Malzemos İçin Bilardoya Var Mısın?

bluelake | 28 May 2011 10:56

Türkiye böyle bolluk görmedi. 12 malzemesiyle Türkiye’nin en cömert pizzası Bol malzemos kazanmak için Burcu Esmersoy ile bilardoya var mısın? Unutma, bedava Bol malzemos için 12 malzemenin 12’sini de hak etmelisin. Bunun için yapman gereken, tüm bilardo toplarını deliklere arka arkaya hatasız sokmak. Bol malzemos Bilardosu‘nda başarılı olanlara Domino’s Pizza lezzetleri anında hediye!

Domino’s Pizza Keyfi Facebook’ta!

bluelake | 05 May 2011 14:59

Domino’s’un her ay on binlerce sipariş alan “AcıkTIK” online sipariş sistemi şimdi Domino’s Pizza Türkiye Facebook sayfasında. Artık AcıkTIK ile Facebook üzerinden de sipariş verebilen pizza severler, Ödüllü Sorular sayesinde de her hafta birbirinden güzel Domino’s lezzetlerini kazanma şansı yakalıyor.
AcıkTIK diyenlere bir tık yeter!

GoogLe Pizza

TheGhosT | 25 November 2008 13:25

Daha önce bu konuda sizlere ‘Google Sinema‘ uygulamasını tanıtmıştım. Şimdide yeni bir uygulamasını buldum Google‘ın.

Pizza‘ kelimesini girerek arattırdığınız zaman aynı ‘Google Sinema‘ da olduğu gibi sizden il seçmenizi istiyor. (Google Pizza) Ve o ilde bayiisi olan bütün firmaların web sitelerini listeliyor.

Domino’s Pizza : “Oyna, Pizza Kazan”

2006 | 08 November 2006 17:14

Domino’s pizaanın başlatmış oldugu bu kampanya ile sitesi üzerinden yani buradan oynayacagınız günün en hızlı pizzasını yapma oyunuyla bir orta boy pizza kazanma şansınız var.

Kazanılan ödüller bir sonraki gün ücretsiz olarak evinize teslim edilmekte.