bildirgec.org

deniz baykal hakkında tüm yazılar

2010 böyle geçti

admin | 30 December 2010 11:44

2010yılının en çarpıcı konuları şu şekilde sıralandı.

  • deniz baykalve sex kaseti
    deniz baykal’ın sex kaseti herkesi şaşırttı. kaset görüntülerinden sonra istifa eden deniz baykalhükümeti suçladı. deniz baykal’ın yerine chp ye genel başkan olan kemal kılıçdaroğlusürpriz isim oldu.
  • 2010’da terör konuşuldu
    bu yıl gündemde en çok yer alan konu hiç şüphesiz teröroldu. birçok eylemlerle medyada yer bulan pkkterör örgütü, hedeflerini sürekli değiştirdi. eylemsizlik kararı ve taksimdeki polislere yönelik yapılan canlı bombasaldırsı ise en sıcak gelişme oldu.

Seçilmeden akıllarını aldı…

| 22 May 2010 11:45

Kılıçdaroğlu, daha genel başkan seçilmeden AKP yönetiminin aklını aldı.

Ecevit’ten bu yana hiçbir siyasetçiye böylesine sevgi ile birlikte saygı duymamıştım.

Görünen o ki, özellikle kararsızlar ve AKP’ye oy verdiklerine pişman olanların gideceği adres belli olmuştur.

CHP genel başkanlığına seçildiği an, AKP’nin de bileti kesilmiş olacaktır.

Ezilen kitleler, yoksullar, işçiler, emekliler, etrafında kenetlenecekleri, sevgi ve saygı duyacakları bir lidere kavuştular. Hayırlı olsun.

Yalnız CHP’ye oy verenler veya CHP’liler için değil, tüm Türk vatandaşları için, din, dil, ırk gözetmeden çalışacak bir lider.

Deniz Baykal, CHP’yi sahipsiz bırakmayacakmış…

| 12 May 2010 17:14

CHP’nin Deniz Baykal’dan kurtulması şarttır. Hazır istifa etmişken, yeni bir başkan seçmenin tam zamanıdır.
Önümüzdeki seçimlerde, başkanın değil, tabanın, üyelerin, partililerin istediği kişileri CHP listelerinden aday gösterecek, gerçekten demokrat bir başkan.
CHP gurubunun, başkanın emir ve talimatlarıyla değil, kendi özgür iradeleriyle oy kullanan milletvekillerinden oluşmasını sağlayacak bir başkan.

Bu ülkenin, yoksulları, işsizleri, gelir düzeyi açlık sınırı civarında ve altında olan insanları, işçilerinin ve memuırlarının büyük bir kısmı, CHP’ye oy vermiyor.
Sosyal Demokrat olduğunu iddia eden bir parti için bundan daha acı bir şey olabilir mi?

İYİ Kİ YAZI İCAT EDİLMİŞ !

antiemperyal | 10 October 2009 15:41

C.Eren ÇELİKBoşuna demiyoruz kardeşim “Eller gider Mersin’e biz gideriz tersine” diye…

Bütün Dünya, 3G teknolojisine geçmiş, görüntülü konuşma devri başlamış, yakında neredeyse karşılıklı hologramlarla konuşulacak, biz “mektuplaşıyoruz”.

Yahu Başbakanımızın şair ruhlu olduğunu bilirdik de nostaljiyi bu kadar sevdiğini bilmezdik. Halbuki o ne ince ruhlu, o ne kibar, o ne ince bir tavır öyle…

Koskoca Başbakanımız, hem de “Kasımpaşalı” Başbakanımız almış eline kağıdı kalemi, ana muhalefet partisi liderine “mektup yazmış”. Merak ediyorum içine kurutulmuş gül falan da serpiştirmiş midir acaba ?

prezervatifli seçim sandığı

SCAR TISSUE | 01 April 2009 10:04

istanbul’un yeni ilçesi ataşehir’de, i̇çerenköy nuri cıngıllıoğlu lisesinde 1210 nolu sandıkta oyların sayımı sırasında eşi benzeri var mı bilinmez ama ilginç bir olay yaşandı.

Oy Sayımı için açılan sandıklarda, bir yurdum insanının yaptığı ilginç oy çok konuşulacağa benziyor.

görevlilerin sayım için açtığı 3 zarftan prezervatif çıktı. işin ilginç yanı seçmen kişi akp,chp ve mhp’ye evet mühürünü basmış. (haberin kaynağı)

Linç Kültürü

admin | 04 March 2009 10:43

http://www.milligazete.com.tr/makale/linc-kulturu-116711.htm