bildirgec.org

çürüme hakkında tüm yazılar

Oyunlar gerçek oluyor!

Beacool | 05 November 2012 16:11

OYUNLAR GERÇEK OLUYOR!

ScentScape

Oyun sektöründe bir şeyler kökten değişiyor bu kesin. Birileri artık oyunları gerçekten yaşamamızı istiyor. Sanal dünyanın gerçeğe dönüşme yolculuğu Wii ile başlarken bu değişim move ve kinect ile devam ediyor. 3d görüntülerin gözlüksüz hale gelmesi ile de daha bir yaşanır olacak. Tabii bunların yanında duyurulmuş ama satışa sunulmamış birçok gelişim de var. Ama çok yakında sanal dünyalar için çok büyük bir değişimin daha satılmaya başlanacağını söylesem?..

meyvelerinizi ışıkla yıkayın…

xxxaaa | 19 May 2008 23:59

Hepimiz meyveleri severiz, bir kısımını hemen yeriz, bir kısmını saklamamız gerekir. Fakat, zaman geçtikçe meyveler güzelliklerini kaybederler, çürümeye başlarlar. Buzdolabında sakladığınız meyvelerimiz ise düşük sıcaklık nedeniyle besin değerlerini kaybederler. Tam bu noktada aradığımız ‘Blue’ meyve sepetidir. Geçerliliği kanıtlanmış “Aktif Mavi Işık Teknolojisi”yle meyvelerinizin bozulma hızını düşüren Blue (Mavi), yıkanabilen iç yüzeyi ve ayrılabilen şarj ünitesi ile ilgi çekiyor. Ayrıca, meyvelerin devamlı göz önünde olmasıyla meyve tüketiminin de artacağı garanti. Sizce hoş değil mi? Ahmet Bekteş, Eda Köse ve Koray Gelmez’in tasarladığı Blue, umarız Türk üreticilerinin ilgisini çeker.

Yanko Design

M’nin Günlüğü 19037

| 21 March 2007 00:09

19037

deniz masmavi ,gökyüzü pırıl pırıl, çiçekler/böcekler, kuşlar cıvıl cıvıl.. yaşamak! ne? güzel*

18037

Sudan sebeple ölmek

odo | 17 January 2007 02:30

Bir varmış bir yokmuş. Özgürlükler ülkesi diye anılan bir memleket varmış. Günlerden bir gün bu memlekette bir yarışma düzenlenmiş. Yarışmanın amacı hiç tuvalete gitmeden en çok suyu içmekmiş. Yarış ilgi görmüş ve medyada yayınlanmış. Gel zaman git zaman derken bu yarışa girenlerden bir kadın su zehirlenmesinden ölmüş.