bildirgec.org

comedymax hakkında tüm yazılar

digiturk aboneliği

aftermath | 08 September 2005 08:54

digiturk hayatımda gördüğüm en terbiyesiz firmalardan biri. birkaç yıldır digiturk abonesiyim. haftada sadece bir gün birkaç saat kullanmama rağmen sinema paketi ödüyorum ve bu durum beni rahatsız etmiyordu.

5 gün önce komşuların çatıdaki bir takım sorunları nedeniyle digiturk alıcısı ile çanak arasındaki bağlantı bozuldu. digitürk istanbul’u aradım. nazik bir müşteri temsilcisi sorunumla ilgilendi ve çözemeyeceğini anlayınca izmir digiturk teknik servisinin numarasını verdi ve beni arayacaklarını söyledi. onlar 1 gün boyunca aramadı, akşam mesai saati bitmeden önce ben aradım. yarın telefon açıp geliriz deyip aramadılar ve gelmediler.

comedymax sitesi enberbat

azurenus | 31 August 2005 23:04

bir digitürk kanalı olan [comedymax]in web sitesini bir nedenden ötürü ziyaret ettim. bir de ne göreyim! karşılaştığım bu komik tesadüf beni hayrete düşürdü. sitenin tasarımının [hbo]dan yürütülüp değiştirildiğini sezmiştim ama, kanıtını görmeyi beklemiyordum.

[bu] sayfadaki “haberler” linki (gittiği adres), bana daha önce ziyaret ettiğim [bu] sayfadaki “carrie” linkini (gittiği adres) hatırlattı.