bildirgec.org

çok hakkında tüm yazılar

İşte O Kelebek Bendim..!

ByHeadBangeR | 02 May 2011 14:11

Bu yazı, yarım kalan bir gidişin yazısıdır.. Yarım kaldığı zannedilen bir sevdanın, yarım kalan bir gidişin son intiharının son mesajıdır.. Kurgu filan yoktur. Bütün olaylar kahramanlar kişi ve kurumlar gerçektir. Aslında bu yazı gidemeyeşimin gidiş mektubudur. Olmayan bir intiharın, hiç olmamış bir mesajıdır.. Saygılarımla…“Yüreğimde Öldürdüğüm Meleklerin Anısına…”Şuan içtiğim son sigaranın yarattığı bir burukluk gibi veya öleceğini öğrenmiş bir hasta gibiyim. Yüreğimdeki burukluk, bir kelebeğin ölümü gibi. Dolu dolu güzellikler içinde bir gün yaşayıp , o günün biteceğini hesaba katmamış bir kelebek.

Güvenilir Kazanç Kapısı

ANDER | 20 February 2011 14:12

Şüphesiz internet üzerinden en kolay,hızlı ve güvenilir para kazanma yöntemlerinden biri upload ile kazanç sağlamaktır. Bu yazıda her yaptığınız upload’ın download edilmesine para veren sistemlerden Turbobit‘i tanıtmaya çalışacağım.

Dünyanın en çok satılan cep telefonu

admin | 02 January 2011 17:25

şu ana kadar dünyada en çok satılan cep telefonunu tahmin etmeye kalksak her kafadan bir ses çıkardı.En çokda aklımıza iphone 3g,nokia x6,samsung wave gibi telefonlar gelirdi.Ama hiçbiri şu ana kadar en çok satılan telefon değilmiş.Bende bunu dün okuduğum bir yazıdan öğrendim.Şu ana kadar en çok satılan telefon Nokia 1100 müş.

en çok satılan telefon
en çok satılan telefon

nokia 1100’ü yakından tanımak isteyenler şuradan faydalanabilir.

Çök Kalk

admin | 06 March 2009 08:57

http://videogaleri.hurriyet.com.tr/Video.aspx?s=5&vid=3159

Pioneer 500gb hafızaya sahip optik disk üretti

admin | 30 December 2008 15:26

500gb disk
500gb disk

Pioneer firması resmi sitesinde yaptığı açıklama ile 500gb hafızalı optik diski tanıttı.

Bu optik disk 25gb lık 20 katmandan oluşuyor. Şimdilik diskin prototipi sadece okunabilir olarak üretiliyor ancak yakın gelecekte yazılabilir hafıza olarak üretilebilecek.

Çok katmanlı disklerin en zor yanı her katmandan yüksek kalitede sinyal almaktır. Firma yetkilileri disklerin yapısını değiştirerek bu problemin önüne geçtiklerini belirtiyorlar. Yeni üretilen bu diskler piyasada şu an bulunan 50gb lık iki katmanlı blu-ray disklerden tam 10 kat daha fazla hafızaya sahip.

Türkiye google’da bunları arıyor…

dahicocuk | 16 December 2008 14:29

google
google

google, türkiye’de en çok aranan kelimleri açıkladı.yaptığı yazılı açıklamada türkiye’de en çok aranan kelime “facebook”.diğer kelimeler şöyle:
1- facebook
2- oyun
3- mynet
4- youtube
5- oyunlar
6- msn
7- indir
8- tv
9- hürriyet
10-haber

ayrıca en çok aranan ünlü Gülben Ergen,Hadise ve Şahan ; en çok aranan dizi Kurtlar Vadisi, Kavak Yelleri ; en çok aranan takımlar ise Galatasaray, Fenerbahçe, BeşiktaşBursaspor, Sivasspor ‘dur.

Reklam izle para kazan – Yepyeni bir site!

escorpior | 06 November 2008 01:57

www.izleyenkazaniyor.com
www.izleyenkazaniyor.com

İnternette reklam izleyip para kazanılabilecek yepyeni bir site açıldı. Site bugün (25.12.2008) kazandırmaya başlıyor, bu fırsatı kaçırmayın, ilk kazanmaya başlayan siz olun. 2009 a internetten para kazanarak girin.

www.izleyenkazaniyor.com
www.izleyenkazaniyor.com

Siteye buradanulaşabilirsiniz. Çok iddalı bir site, tamamen Türk sermayesi ürünü. İzleyenkazaniyor.com Türkiye’nin ilk patentli internet üzerinden izinli reklam izletme ve para kazandırma platformu. Şu an site halen patent işlemlerini tamamlamaya devam ediyor ancak bu arada üye topluyor. Şimdiden üye sayıları 10000 i geçmiş durumda.
Site günde 50 reklam izlendiğinde ayda 360 ytl kazanılab,leceğini vaad ediyor ve gerçekten çok iddalılar. Buradan kayıt yaparak sitenin ilk para kazanacak üyeleri arasına girebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.