bildirgec.org

cilt hakkında tüm yazılar

çatlak ve tedavi yöntemleri

veci | 16 June 2011 23:34

malesef cildimiz eğer hamilelik, kilo alma, çok hızlı kilo verme gibi hızlı bir değişime maruz kaldıysa tekrar eski haline dönmeyecektir, onun yerine ürkütücü çatlaklar veya çizgiler oluşacaktır. çatlaklar başlangıçta genellikle kızılımsı veya morumsu renklerde olurlar, daha sonra parlak cilt çizgi çizgi gri veya beyaz hale gelir. bu gibi cilt deformasyonlarında bitkisel çatlak kremi size yardımcı olabilir. hekime danışmanız ve kaliteli ürünler kullanmanız her zaman yararınıza olacaktır.

çatlak
çatlak

Hanımlar! LED ler size GÜZELLİK Yapıyor…

Beacool | 02 May 2010 15:26

Hanımlar! LED ler size GÜZELLİK Yapıyor…

Pürüzsüz bir ten güzelliğin ilk anahtarı...
Pürüzsüz bir ten güzelliğin ilk anahtarı…

Aslında uzun zamandır bilinen bir teknoloji olan Ledlerin son 10 yılda nasıl bu kadar gelişip hayatımıza çok şeyler katacağını eminim çok az insan hayal etmişti. Bunlardan biri bendim. Çocukluğumda ufak led lerle fenerler yapıp bu az enerji çeken ışık kaynaklarıyla daha kuvvet fenerler yapmaya çalışırdım. Tabii o dönem led teknolojisi cidden yerlerde sürünmekteydi. Hatta bir keresinde ledi elektrik prizine takıp (hem ödümü) hem de ledi patlaşmışlığım vardır. Onların gelişeceğini (her nasılsa) hep biliyordum…

gül yağı

admin | 06 July 2009 14:34

Bugün binbir emekle hazırlanan , çok faydalı bir şeyle ilgili şeyler okudum, daha önceden de bilgim vardı birazcık, ancak burada sanki daha önce rastlamış gibiydim, okumuş gibiydim, aradım taradım bulamadım demek başka yerden hatırlıyormuşum kanısına vardım. Bazen oluyor öyle bir konu için o hafifte vardı veya kesin yazılmıştır diye düşünüyorum bakıyorum yok, yada arayıp bulamıyorum sonradan çıkıyor.

Bahsettiğim şey gül yağı, 1 kilo elde etmek için yaklaşık 3500 kilo gül kullanılan,bazı parfümlerin ana maddesi,bu alanın en pahalı ürünlerinden biri olan, gül yağı. Gül yağı soluk sarı renge sahip, keskin ve kokulu bir sıvıdır geraniol ve sitronellol içerir.

Siyah Nokta Bandı

nzright | 15 May 2009 10:02

Nivea;T bölgesi için ürettiği temizleyici bant için Siyah Nokta Bandı isimli bir site hazırlamış. Sitede sadece 15 dakikada siyah noktalarda kurtulmanın en etkin yolları; ürün bilgileri ve kullanım önerileri de yer alıyor.

bayanlara özel

karakalpak | 08 July 2008 20:34

bu yaz sıcaklarında vucudumuza dikkat etmeliyiz doğrusu.ama her zaman olduğu gibi biz erkekler bu konularla pek ilgilenmiyoruz.bu yüzden konunun başlığında bayanlara hitap ettim.aslında cinsiyet farketmeksizin bu konuyla ilgilenmemiz lazım.giysilerimize dikkat ediyoruz değil mi ? vucudumuzu saran cildimizede dikkat etmeliyiz bence, tabi cinsiyet farketmeksizin.cildine ve saçlarına dikkat edenler tıklayın…

Palmolive’den Facebook uygulaması

lululu | 30 May 2008 16:41

“Soical community” sitelerinde, birçok ürün ile ilgili eğlenceli uygulamalar ne zamandır yapılıyor. Palmolive de bu modaya uymuş, yeni çıkardığı Pure Cashmere isimli ürün için bir Facebook uygulaması hazırlamış. Pure Cashmere ile 5 gün bakımıisimli uygulamada kullanıcılar, arkadaşlarına Palmolive Pure Cashmere göndererek onların cildini parlatıyorlar ve puan kazanıyorlar.

Uygulamanın asıl eğlenceli kısmı duş esprisi. Pure Cashmere gönderilen kişinin avatarı perdenin arkasına geçiyor, buhar ve su damlaları eşliğinde bir güzel yıkanıyor.

YÜZ MASAJ ALETİ

delihayat | 21 March 2008 19:32

Vücut masajı için geliştirilmiş pek çok manuel ya da pille çalışan titreşimli cihaz görmüştüm hatta sokakta bile satılır oldular ama yüz masajı için olanına pek rastlamamıştım. Japon Akaishi firması bir tane geliştirmiş. Pek matah bir şey değil ama meraklısı $16 USD’a bu zamazingoya sahip olabilir.