bildirgec.org

christina hendricks hakkında tüm yazılar

Drive (2011)

queennothing | 29 November 2011 20:05

Pusher serisinden tanınan Danimarkalı yönetmen Nicolas Winding Refn‘in çekmiş olduğu sinema filmi “Drive”, 2011 senesinde gösterime girdi. James Sallis’in romanından uyarlanan filmin senaryosu Hossein Amini tarafından yazıldı. Oscar adaylığı bulunan Kanadalı aktör Ryan Gosling‘in başrolünde yer aldığı filmde Carey Mulligan, Bryan Cranston, Albert Brooks, Oscar Isaac, Christina Hendricks, Ron Perlman ve Russ Tamblyn gibi isimler de rol alıyor. Bütçesi 15 Milyon Doları aşan filmin çekimleri Los Angeles’ta tamamlandı. Daha şimdiden eleştirmenlerden tam not alan “Drive“, 2011 Oscar Ödülleri konusunda da oldukça iddialı olacağa benziyor.

akıllı kutusu

dzt | 01 October 2005 19:04

amerikali komedyen Jon Stewart Wired’a demiş ki:

televizyondaki şeylerin yüzde 12’sinin iyi, 88’inin boktan olduğunu düşünüyorum. buna “iyilik teoremi” diyorum. bu sabit bir sayı gibi. tv evreni büyüse de bu oran onun içinde sabit kalıyor.

süp-per bir fikir değil mi? amerikan televizyonunu bildiğim kadarıyla olağanüstü haklı. hatta iddia edebilirim ki herifler resmen en berbat dizileri bile belli bir kalitenin üstünde yapıp izletebiliyor. buna örneğim de: kevin hill.