bildirgec.org

card reader hakkında tüm yazılar

Kart Okuyuculu Saat

umitkilic | 05 February 2011 14:27

Hem kart okuyucu hem de saat işlevlerini gören bu ürün yaşamınızda kolaylık sağlayacak.

İlginç tasarıma sahip kart okuyucu

azmi50 | 09 November 2008 21:05

Bu kart okuyucu diğerlerinden ayıran özelliği tasarımı.Çok ilginç bir şekilde tasarlanan bu kart okuyucu 16 kart çeşidini okuyabiliyor ve üzerinde 3 tane de USB yuvası bulunuyor. Özellikle çocukların çok ilgisini çekecek olan bu kart okuyucuyu buradan satın alabilirsiniz.

griffin simplifi

schizophrenia13 | 28 September 2008 12:33

griffin simplifi
griffin simplifi

griffin’in ipod için yeni masaüstü çözümü simplifi, ipod veya iphone’nun mac ve pc senkronizasyonu dışında kart okuyucu görevide görüyor. memory stick, memory stick pro, sd, sdhc, xd ve cf kartları destekleyen simplifi 2 adet usb’ye de sahip.

Makyaj Aynası

| 26 May 2008 09:44

Usb kart okuyuculu makyaj aynası
Usb kart okuyuculu makyaj aynası

Bayanların çantalarındaki vazgeçilmezlerden biri de makyaj aynalarıdır bilindiği üzere. Bilgisayarla ilgili olan bayanlar için ise ikisi bir arada olan bu ürün oldukça hoş ayrıca çoğunlukla hediye bulma sıkıntısı yaşayan beyler içinde iyi bir fikir olabilir.

30 saniyede kredi kartı nasıl hacklenir?

fReewave | 21 March 2008 12:36

Gerçekten korkutucu bir başlık değil mi.Evet E-bay dan 8$’a alacağınız bir card reader ile bunun yapılması mümkün.Card reader, kredi kartı cüzdanınızda olsa da, yaklaştırıldığında kartın üstündeki isim,soyisim,Kart numarası,son kullanma tarihi ve CVC(güvenlik numarası) numarasını kopyalıyor.Peki bir düşünün internetten alışveriş yapmak için daha fazlasına gerek var mı?Artık çelik bir zücdan taşımanın vakti geldi sanırım.ilgili videoyu buradan izleyebilirsiniz.

bluetooth kart okuyucu (55in1)

padodarc | 17 March 2008 18:57

Çoğu kart okuyucu sadece usb ya da bluetooth bağlantıya olanak verirken Dtech’in bu okuyucusunda iki alternatif de kullanılabiliyor.

DTech 55i 1 arada bir kart okuyucu, yani farklı hafıza kartlarını okuması konusunda endişeleri ortadan kaldırıyor. Fiyatı $29. Kaynak

2GB Kablosuz Hafıza Kartı

odo | 14 November 2007 02:44

bir dönem teknolojinin göstergesi olarak kabul edilen kablolar, ilerlemeler bu hızla giderse çok yakında ilkelliğin sembolü haline gelecekler. kablolar günlük yaşamımızdan adım adım geri çekiliyorlar.

“kablosuz hafıza kartı” tanımı ilk anda biraz kulak tırmalıyor. ancak durumu fena anlatmıyor. bu kartı bilgisayarınıza bir kez tanıttıktan sonra hangi alete takarsanız takın, o aletin bilgisayarla olan iletişimini ve veri alışverişini kablosuz olarak sağlayabiliyorsunuz. diyelim ki fotoğraf çektiniz. çektiğiniz fotoğrafları herhangi bir kablo bağlantısı kurmadan bilgisayara aktarabilirsiniz.

Ultra İnce Küçük MicroSD Kart Okuyucu

TechnoHayat | 02 August 2007 09:40

Ultra Ufak Kart Okuyucu
Ultra İfak Kart Okuyucu

Yine Brandofirmasının bizlere sunduğu bu ultra ince kart okuyucu ile birçok telefonda standart haline gelen microsd kartlarımızı sorunsuzca bilgisayara tanıtma imkanı veriyor. Ayrıca içine takılabilecek bir 2gb’ lık microsd kart ile yine ufacık bir usb stick elde etme imkanımız oluyor.

Anahtarlık Modunda
Anahtarlık Modunda

Ürün aynı zamanda anahtarlık veya telefon süsü olarak da kullanılabildiği için taşıma ve kaybolma sorunu da oluşturmamakta. Telefonum çizilir diye düşünenler için ufak usb kapakları ile metal aksanını kapattığınız sürece bu tehlikenin de önüne geçmek mümkün.

Hafıza Kart Okuyucu

eminkeles | 30 June 2007 23:11

Kart Okuyucu
Kart Okuyucu

Farklı tasarımı, SD, XD, MS, Mini SD, *T-flash/Micro SD hafıza kartlarını desteklemesi, 59x59x49mm boyutu ve sadece 60 gram ağırlığıyla benzerlerinden ayrılan bu kart okuyucuya, 17 dolar gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Bu hafıza kart okuyucusunu ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken başka ürünleri burada bulabilirsiniz.

[Kaynak]