bildirgec.org

blog adresleri hakkında tüm yazılar

En Yeni Profesyonel Blogger Temaları

temamax | 23 July 2009 18:12

Blog sitelerim için o kadar çok blog teması aradım ki girip çıkmadığım yer kalmadı dersem yeridir. Ben de sizler blog oluştururken benim gibi boşa vakit harcamayın diye bu yazıyı hazırlıyorum. Sitedeki blogger temaları tamamen ücretsizdir. btemplates, eblogtemplates ve ourblogtemplates gibi
çeşitli sitelerden en beğenilen temaları kendi sitemde blog tutkunları için yayınlıyorum.
İşte birkaç örnek….

 1. Zitizen
  Zitizen
  Zitizen
 2. Driftwood
  Driftwood
  Driftwood
 3. Infinity
  Infinity
  Infinity

amerikalı bir genç, alkol, kadınlar ve blog

wassermann | 29 May 2009 13:07

“my mom told me when i grew up i could be anything i wanted. so i became an asshole.”

Sarhoşken yaşadığı garip maceraları anlatan Tucker Max isimli blogger amerika sınırları içerisinde artık bir “celebrity” muamelesi görmeye başlamış bile. Hikayelerin çoğu +18 olmasının yanında kendisi bazı yazılarında okuyucuyu eğlendiriceğinin garantisini de veriyor. Aynı zamanda bu hikayelerden bir kitapda oluşturmuş kendisi. Yazarımız kendisini ”
“my name is tucker max, and i am an asshole.

Blog Tutmanın Kolay Yolu

pabloescobar | 05 March 2009 13:45

veblogu
veblogu

veblogu sitesi ilginç adresi ile isminiz.veblogu şeklinde, hem kendi blogunuz için sıradışı bir adres sunuyor hemde blog tutmanız için Dünya’nın en iyi blog sistemlerinden biri olan Wordpress’i 1 dakika içinde kurup blog sitenizi yayına alıyor.

Öncelikle buradan sitesine girerek şuradan blog aç kısmına giriyorsunuz. Gelen form alanını takip ederek blogunuzu oluşturuyorsunuz. Aktivasyon linki ile blogunuz anında aktif oluyor.

Farklı Blog Sitesi

yunusss | 17 June 2008 07:17

etraf blogspot, wordpress bloglarından geçilmiyor, farklı bir subdomain yok mudur? bizim ülkemizde bile sürüyle blog adresi veren site var.

popüler bir blog için 50 madde

boyz alone | 21 February 2008 10:01

merhabalar…

bugün canım sıkıldı ve google da ingilizce olarak bazı yabancı bloglara göz atmak istedim bakalım adamlar nasıl yazılyorlar nasıl ediyorlar bu işi diye merak ederek…

bir kaç tane blog ziyaret ettikden sonra karşıma bir blog geldi adı

blogohblog
blogohblog

BlogOhblog belki aranızdan bilenlerde çıkabilir…yazılarını incelerken bir yazısı dikkatimi çekdi ama gerçekdende işe yarar bir yazı olduğu kesin…

blogları kim okuyor?

iso1000 | 23 May 2007 10:45

blogları blog yazarları mı okur?…
bazen kuşkuya kapılıyorum, acaba bu blogları blog yazanlar mı okuyor, yani blogunuz var, ve diğer blogları takip ediyorsunuz dolayısıyla kendi içinde bir okuyucu kitlesi oluşturuyorsunuz.bazen blog vs diye arkadaşlara söylüyorum.”o da ne?” diyorlar.şu an internet kafedeyin.blog bilen yok, giren yok…

ufkunuzu açacak tarih blogu

papercuts | 24 February 2007 23:14

Birkaç ay önce moderntarih.wordpress.comadresinde yayına başlamış olan Modern Tarih sitesi kendi alan adı ile şimdi okurlara açıldı. Şimdiki adresi de söyle:
http://www.moderntarih.org

Sitenin temel amacı genel okuyuculara daha tarafsız ve yüksek standartlarda bir tarih bilgisi vermek. Tarih eğitimi alanlar aslında Türkiye hakkinda birçok tarihi doğruların basın tarafından yeterince iyi işlenmediğini görebilir. Akademisyenlerin aşina olduğu konuları da bu tartışmalardan normalde uzak kalan sıradan internet kullanıcısına sunmak için başlatılmış bir proje moderntarih.org. Arkasında herhangi bir vakıf, işadamı, devlet makamı bulunmayıp cüzi giderleri ve içeriği bildiğiniz üniversite öğrencileri tarafından sağlanmaktadır. Bu arada siz de içeriğine katkıda bulabilirsiniz üye olduktan sonra.