bildirgec.org

bed hakkında tüm yazılar

A Green, Green Bed! Yemyeşil Bir Yatak!

kagit kalem silgi | 21 October 2010 10:02

Yemyeşil bir yatak hayal edin..!
Başınızın üzerinde okuma lambaları olan, müzik için hoparlörü bulunan, yemyeşil sarmaşıkların içinde uyanabileceğiniz bir yatak..

Yatağın üzerinde yaptığınız hareketler, yatağın altında bulunan pili şarj ediyor..

Taşınabilir Pratik Yatak

umitkilic | 19 August 2008 12:53

Genellikle taşınabilir yatak dendiğinde insanın aklına hemen karavan gelir. Bu tasarımı gerçekleştirenlerde aynı fikirden yola çıkmış olacak ki taşınabilir, tekerlekli, pratik yatağı tasarlamışlar.

DETAY

Yatakta TV Keyfi

umitkilic | 12 May 2008 14:18

Yatakta televizyon keyfini yaşamak isteyenler için ideal bir ürün. İşlevleri ve tasarımıyla James Bond’un arabasını anımsatan yatağın tv izlemek gibi ayrıcalığının olması gerçekten kendine hayran bıraktırıyor. Yatak Nicolas Melan tasarımıdır.

Korsan Gemisi Yatak

norepinefrin | 08 May 2008 15:50

Jack Sparrow Tadı
Jack Sparrow Tadı

Eğer siz de çocuğunuzun hayal gücünü desteklemek için birşeyler yapmak istiyorsanız bu Korsan Gemisi şeklindeki yatak ona en iyi hediye olacaktır. Bayrağı, dümeni, çanları ve hatta toplarıyla birlikte gelen bu yatağın iki versiyonu var. Basit versiyon 6650$ iken herşeyin içinde dahil olduğu diğer versiyon ise 8050$ fiyatları ile satılıyor, tabi ki hiç de ucuz değil. Bunun bir değişik versiyonu ise şu adreste detayları olan uzay gemisi şeklindeki yatak

Koltuk & Yatak

Makadakal | 11 April 2008 23:30

Çoğu insan evlerinde eşya çokluğundan sıkıntı duymaktadır. Bu sıkıntıdan kurtulmak için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Çözüm olarak ilk bakışta normal bir koltuk diyebileceğiniz bu ürün koltuk ve yatak olabilen portatif bir eşyadır.

Bu ürünü yatarken yatak yapabilir uyandıktan sonra kolayca koltuk şekline dönüştürebilirsiniz. Koltuk şeklindeyken üst tarafta bir raf oluşmaktadır.

Kendini Toplayan Yatak

umitkilic | 04 April 2008 19:00

Hastalar, yaşlılar ve tembeller için yatak toplamak büyük derttir. Bu sorundan kurtulmak için ideal ve pratik bir buluş: Enrico Berruti tasarımı Selfy the EasyBed.
Kendi kendini toplama özelliğine sahip bu yatağın değeri 1500 euro. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.

Sallanan Yatak

brum | 02 February 2008 18:44

Private cloud
Private cloud

Bu yatak ile, sallanan koltuklarda yaşadığımız keyfi, sadece otururken değil yatarken de yaşama şansına sahip olabilme imkanımız var.

Yatağınızı üstünüze giyin

darjeeling | 27 September 2007 11:36

Bu giysi bildiğiniz yatak aslında. Tek farkı giyiliyor olması. Geleneksel uyku stilini yıkan yatağın en büyük özellikleri rahat ve en önemlisi de taşınabilir olması. Yazın yapılan festivaller için ideal olan bu yatağı giyip heryere taşıyabilirsiniz. Fiyatı 129 Euro.

Tetris Mobilyalar :)

atakner | 11 September 2007 01:33

Küçük bir apartman dairesinde yaşıyor ve yer azlığından şikayet ediyorsanız bu ürün tam size göre. İsteğinize göre değiştirip kullanıyorsunuz. Öğrenci arkadaşlara şiddetle tavsiye edilir 🙂

İlgilenenler için::::