bildirgec.org

arkaplan hakkında tüm yazılar

231 Adet Vektörel Formatta Dansçı Kız ve Erkek Grafikleri

kerimsarigul | 03 May 2011 10:51

Bilet, afiş, banner, logo, poster, katalog, kartvizit, site, ikon vb. çalışmalarınızda kullanabileceğiniz her biri birbirinden güzel vektörel grafikleri sizin için derledim.

*115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri

115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri
115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri

Göz Alıcı, Vektörel Çiçek Desenleri

kerimsarigul | 02 May 2011 15:19

Aşağıdaki vektörel dosyaların bulunduğu sitelerle karşılaşıp da bildirgec.org kullanıcıları ile paylaşmamak mümkün olamazdı. Her biri birbirinden daha gösterişli ve kaliteli olan bu dosyaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak olan bu kaynaklar tasarımcılarımız için ise büyük bir örnek teşkil edecektir. Sözü fazla uzatmadan sitelere bakalım.

*Vektörel Grunge* Çiçek Desenleri

Vektörel Grunge Çiçek Desenleri
Vektörel Grunge Çiçek Desenleri

BLOGLARINIZI NOELE HAZIRLAYIN

gezginciyim | 21 December 2010 15:32

Bloggger,wordpress,twitterve mysapce bloglarınız için çok çeşitli arka planlar edinin. Noel için arka plan arıyorsanız bir çok arka plan bulabilirsiniz.

Bginfo: bilgileriniz masaüstünde

Makine | 01 September 2010 12:34

bilgiler bilgiler..
bilgiler bilgiler..

Yeni bir sistem kurduğunuzda, sisteminize yeni bir yazılım yüklerken, network/internet bağlantılarınızı kurmaya çalışırken yada herhangi bir oyunun sisteminize uyumlu olup olmadığı bilgisini araştırmak için windows, directx, internet gezgininizin çeşitli diyaloglarında servis paketi versiyonu, ram miktarı, ip adresi, network adı vb. bilgiler için ne kadar çok girip çıktığınızı hatırlıyor musunuz? Microsoft Technet‘te yayınlanan BgInfo bu ve buna benzer pekçok bilgiyi mevcut masaüstü arka planına hem de hiç kaynak harcatmayacak biçimde ekleyiveriyor. Sizde yerini bile hatırlayamadınız tonla diyalogdan kurtulmuş oluyorsunuz.

windows 7 temaları

lazaronnie | 28 June 2010 10:01

görsel yeniliğiyle tanınan windows 7, doğal olarak renk ve tema desteğini de oldukça geliştirdi.

aşağıdaki temalar ücretsiz olmakla birlikte tek tıklamayla direkt indirilecek durumdadır.

*.themepack uzantısına sahip tema dosyalarına çift tıkladığınızda otomatik olarak windows‘a giydirebilirsiniz.

zip veya rar uzantılı dosyalar sıkıştırılmış durumdadırlar. lütfen bu dosyaları açıp içindeki tema dosyasını ayıklamayı unutmayın.

Arkaplan Örnekleri Sitesi

ordu | 21 June 2010 13:04

Bilgisayarına masaüstü arkaplanı arayıp istediği çözünürlük için site site, dolaşan lar için bir çözüm kaynağı: Arkaplan arşivleri

arkaplan.gen.tr
arkaplan.gen.tr

www.arkaplan.gen.tr
Birçok kategoride ve bilgisayarların tüm çözünürlüklerinde arkaplan resimleri bulabileceğiniz bir site. Reklamsız ve direk resimleri görüp kayıt edebileceğiniz bir yapısı var.

www.arkaplan-resmi.com
Masaüstü için güzel resimlerin yer aldığı ve istenilen çözünürlükte resimlerin indirilebileceği bir site.
www.manzara.gen.tr
En eski arşiv sitelerinden olan bu siteden yine istediğiniz kategoride ve çözünürlükte resimler bakabilirsiniz.

Online Twitter Background Oluşturucu

Flashcentury | 20 April 2010 11:04

freetwitterdesigner
freetwitterdesigner

Twitter profilniz için ücretsiz online arkaplanlar oluşturbilceğiniz bir servis olan freetwitterdesigner.com ile birkaç dakika içersinde harika arka planlar oluşturabilirsiniz.

Nasıl mı?

freetwitterdesigner
freetwitterdesigner

ilk olarak Twitter şifrenizle ve Twitter şifresiz giriş seceneklerinden birini seçin. (Eğer Twitter şifresi ile giriş yaparsanız arkaplanı otomatik olarak twitter hesabınıza gönderiyor)

Top 15 HD Wallpaper , Duvar Kağıdı

webking | 11 November 2009 11:24

Tüm bilgisayar kullanıcıları şu anda bir wallpaper, ya da ekran arkaplanı kullanmakta, bu da ekran arka planlarının popülerliğini günden güne artırıyor ve her gün yeni ekran arka planları üretiliyor.
Burada sizlere en yeni ve özel seçtiğim arkaplanları paylaşmak istedim. Bunların çoğu digital art yani bir dijital ressam tarafından yaratılmış. Bu da bu arkaplanların güzelliğini ve özgünlüğünü sağlıyor. Yani etrafta her yerden bulabileceğiniz manzaralar değil, özellikle bu işle uğraşan kişilerin yapmış oldukları eserler. Aşağıda benim seçtiğim 15 tane en çarpıcı HD ekran arkaplan seçimlerimi bulabilirsiniz.
Bu sayfaların üzerine tıklandığında ekran büyüyecektir. Buradan daha sonra bunu indirebilir, ya da direkt sağ tuşa tıklayarak arka plan olarak ayarlayabilirsiniz. Bu arkaplanların bazıları sizin ekranınız için büyük olabilir o takdirde bunu küçültmeniz gerekbilir. Ama yeni bir bilgisayarınız veya yüksek çözünürlük bir ekranınınız var ise, zaten bu HD arkaplanları direkt kullanabilirsiniz demektir.

Bird on a branch
Bird on a branch