bildirgec.org

anket hakkında tüm yazılar

Daha Büyük Bir Aile Olanlara

ercans | 17 June 2011 20:48

Bebek bekleyen veya düşünen aileleri zorlu bir süreç bekliyor. Bu sürecin zorluluğu kadar güzel yanları da var tabii.

Aileler için bu süreçte, zor olan bir noktada bebeğe isim bulmak. İsmin anlamı, kökeni, cinsiyeti çok önemlidir. Çocuğa sık kullanılanlara eklenmiş ama anlamı garip olan bir isim de konabilir.

İnternet dünyasında bu işi yapan bir çok site zaten var ama bu siteler içinde eksik gördüğüm bir yanı kapatan bir site buldum. Belirlediğim isimler için bir anket hazırlayıp arkadaşlarıma sunarak onların fikirlerini alabileceğim, karşılıklı fikirlerimiz paylaşabileceğimiz, arkadaşlarımın görmesi için fotoğraf ekleyebileceğim bir site; www.isimbak.com.

isimbak.com
isimbak.com

Essensity ile saçını baştan yarat!

Elif Durmaz | 17 February 2011 11:03

Saçlarınızı profesyonel ellerde %100 performansla doğal içeriklerle boyatmak… Kulağa cazip geliyor değil mi? Schwarzkopf’un %90 doğal içeriğe sahip saç boyası Essensity, Facebook sayfasında ödüllü bir ankete başladı. “Essensity ile Doğanın Gücü” anketinde formu dolduran şanslı 3 kişi, yanında bir arkadaşıyla beraber Schwarzkopf Akademi’de Essensity’i deneyip test etme imkanına sahip oluyor.

Essensity Türkiye
Essensity Türkiye

3 BOYUTLU ÖLÇÜM HARİTALARI

admin | 06 January 2011 11:44

sosyal ağlar; web siteleri, şirketler, siyasi partiler gibi bir çok grubun eğilim ölçümlerinde kullanabilecekleri çok çeşitli haritaları kullanabilirler.

Yılın Sporcusu 2010

deLe | 22 December 2010 15:10

Zaman gazetesinin yer yil yapmis oldugu yilin sporcusu anketi oylamaya acildi. Yilin sporcularinin belirlendigi ankete katilmak isterseniz burdan buyrunuz.

bloglarınıza ve web sitenizde reklam yayınlayarak kazanın

gezginciyim | 20 December 2010 15:37

Nette geçirilen zamanları paraya dönüştürmeyle ilgili bir çok site var, anket doldur, tıkla kazan vs.
Şimdi bahsedeceğim kazanç şekli ise tıklama yada anket doldurma değil.

Eğer kullandığınız bir bloğunuz varsa yada web siteniz reklam kodlarını kopyalayıp bloğunuza yada web sitenizin sayfasına yapıştırıyorsunuz sizi ziyaret edenler bu reklam linklerine tıkladıkça siz belli bir ücret kazanıyorsunuz tıklanma başına 0.03 usd kazanıyorsunuz.

NAPOLYON tıklayarak kazandırıyor

gezginciyim | 19 December 2010 17:13

napolyon; i̇nternette reklam tıklayarak, tıkladığınız reklamı facebook,twetter gibi sosyal ağlarda paylaşarak ve anket doldurarak para kazanabileceğiniz güvenilir sitelerden biriside napolyon.

NEOBUX, GÜVENİLİR TIKLA KAZAN SİTESİ

gezginciyim | 16 December 2010 10:47

i̇nternette tıkla kazan mail oku kazan ve anket doldur kazan tarzında bir çok site bulunmakta. bu siteler genelde hesabınızda 80 dolar yada 100 dolar yada türk menşeiliyse 100 tl birikince banka hesabınıza parayı aktarıyorlar.

fakat böyle sitelerde bu miktarları kazanmak epeyce bir zaman istediğinden çoğu kişi bıkıyor. fakat neobux sitesi hesabınızda 2 cent birikince bile paypal yada benzeri hasabınıza parayı hemen aktarıyor. azda olsa internette zaman geçirirken para kazanmak isteyen varsa bu siteden faydalanabilir. Eğer paypal hesabınız varsa site otomatik olarak hesabınıza parayı aktarıyor, bol kazançlar 🙂

İPHONE’UN BLACKBERRY E KARŞI BÜYÜK ZAFERİ !!!

eyupcan199 | 28 November 2010 18:14

ChangeWave’nin yaptığı kullanıcı memnuniyeti anketini APPLE İPHONE Blackberry’e büyük fark atarak kazandı. Apple,Motorola,HTC,Samsung ve Blackberry (RİM) in toplam 1. 212 kullanıcısıyla yapılan ankette İphone kullanıcılarının anten ve dış yüzey problemlerine rağmen telefonlarından memnun kaldıkları ,Blackberry kullanıcılarının ise işletim sistemi ve hantallıktan muzdarip oldukları sonucuna ulaşıldı. Motorola ve HTC nin güçlü göründüğü ankette Samsung ve RİM(Blackberry) büyük fark ile sonuncu oldu. kaynak:http://www.macworld.com/article/155894/2010/11/changewave_satisfaction.htm

referandum anketi

kimonofight | 08 September 2010 11:03

günde 700.000 kişi tarafından görüntülenip her gün 20.000’in üzerinde oylama alan www.tranket.com’un “referandum anketi” 10 eylül cuma gecesi saat 23.59’da sonuçlaniyor!

çoğunluğu gençlerin ve öğrencilerin oluşturduğu katılımcılar sadece tek bir oy hakkına sahip. “evet”, “hayır” ve “kararsızım” seçenekleri üzerinden sonuçlandırılacak ankette, “oy kullanmıyorum” seçeneği istatistiğe dahil edilmemiş.
www.tranket.com’un “internet cafe referandum anketi”, yine bir ateş yazılım ürünü olan “handycafe internet cafe programı” tarafından yürütülüp destekleniyor.